Ungdomsseriefinalen - D10
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Amanda Granqvist
|
OK Ravinen |
00:18:53 |
215,13 |
|
2 |
Tilda Mårtensson
|
OK Ravinen |
00:19:43 |
227,20 |
|
3 |
Sigrid Carlsson
|
Sundbybergs IK |
00:20:16 |
235,16 |
|
4 |
Ronja Ståhl
|
Sundbybergs IK |
00:21:19 |
250,36 |
|
5 |
Tove Sjöberg
|
Tullinge SK |
00:22:17 |
264,36 |
|
6 |
Emma Vahlberg
|
OK Österåker |
00:24:18 |
293,56 |
|
7 |
Märta Sandvik
|
Attunda OK |
00:24:22 |
294,53 |
|
8 |
Ida Hänström
|
Täby OK |
00:24:26 |
295,49 |
|
9 |
Åsa Sundström
|
Järla Orientering |
00:24:27 |
295,73 |
|
10 |
Smilla Mogensen
|
OK Ravinen |
00:24:37 |
298,15 |
|
11 |
Cecilia Hector
|
Snättringe SK |
00:25:03 |
300,00 |
|
12 |
Miia Roller
|
Järfälla OK |
00:25:41 |
300,00 |
|
13 |
Ester Andersson
|
OK Södertörn |
00:26:01 |
300,00 |
|
14 |
Minoo Karlsson
|
OK Ravinen |
00:26:51 |
300,00 |
|
15 |
Alva Bladh
|
Tullinge SK |
00:28:25 |
300,00 |
|
16 |
Lisa Thunell
|
IFK Lidingö SOK |
00:30:18 |
300,00 |
|
17 |
Matilda Frisk
|
Gustavsbergs OK |
00:32:02 |
300,00 |
|
18 |
Filippa Hallberg
|
Snättringe SK |
00:33:03 |
300,00 |
|
19 |
Wilma Leickt
|
Tullinge SK |
00:33:49 |
300,00 |
|
20 |
Frida Malmsjö
|
Hellas Orientering |
00:34:06 |
300,00 |
|
21 |
Estelle Sjögren
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:36:37 |
300,00 |
|
22 |
Alicia Kallhauge
|
Snättringe SK |
00:36:52 |
300,00 |
|
23 |
Lilo Kard
|
Järla Orientering |
00:36:53 |
300,00 |
|
24 |
Linnea Nordin
|
Attunda OK |
00:37:06 |
300,00 |
|
25 |
Signe Hillerhag
|
IFK Lidingö SOK |
00:37:11 |
300,00 |
|
26 |
Vilma Ågren
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:38:16 |
300,00 |
|
27 |
Tilde Jonsson
|
OK Österåker |
00:39:06 |
300,00 |
|
28 |
Elisabeth Larsson
|
OK Södertörn |
00:42:33 |
300,00 |
|
29 |
Elin Wolgast
|
Snättringe SK |
00:50:03 |
300,00 |
|
30 |
Inez Berggren
|
Järla Orientering |
00:51:40 |
300,00 |
|
31 |
Sofia Erséus
|
Järla Orientering |
00:54:42 |
300,00 |
|
|
Sofia Sundin
|
Waxholms OK |
|
|
|
|
Emilia Hagrot
|
Täby OK |
|
|
|
|
Ester Forssberg Madshus
|
Järla Orientering |
|
|