Svenska Orienteringsförbundet

DM Medel Stockholm - H45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Peter Albrektsson OK Ravinen 00:27:00 10,65
2 Lars Håkan Sandvik Attunda OK 00:28:07 14,15
3 Per Mårtensson OK Ravinen 00:29:19 17,90
4 Ingemar Stenbeck IFK Lidingö SOK 00:29:23 18,11
5 Jan Hollbeck Bromma-Vällingby SOK 00:29:33 18,63
6 Jan Carlsson Söders-Tyresö 00:30:15 20,82
7 Dan Giberg Tumba-Mälarhöjden OK 00:30:32 21,70
8 Johan Lundvall Täby OK 00:30:45 22,38
9 Per B Nilsson Järfälla OK 00:30:58 23,06
10 Stefan Karlsson OK Ravinen 00:31:14 23,89
11 Peter Albinsson Järfälla OK 00:31:28 24,62
12 Erik Forsberg OK Ravinen 00:32:03 26,44
13 Jan-Olof Bogren Sundbybergs IK 00:32:08 26,70
14 Eric Roller Järfälla OK 00:32:24 27,54
15 Piero Sannicolo Täby OK 00:32:27 27,69
16 Conny Strandberg Gustavsbergs OK 00:33:02 29,52
17 Ulf Kallhauge Snättringe SK 00:33:04 29,62
18 Andreas Svensson OK Österåker 00:33:20 30,46
19 Peter Jakobsson OK Södertörn 00:33:24 30,67
20 Kalle Persson OK Österåker 00:33:33 31,13
21 Göran Hellgren OK Södertörn 00:34:06 32,85
22 Magnus Hellgren OK Ravinen 00:34:15 33,32
23 Peter Zetterström Söders-Tyresö 00:34:20 33,58
24 Håkan Söderqvist OK Ravinen 00:34:33 34,26
25 Joakim Skantze Sundbybergs IK 00:34:38 34,52
26 Jesper Hansson Lagerberg OK Södertörn 00:35:02 35,77
27 Ola Bovallius Järfälla OK 00:35:06 35,98
28 Mats Gunnemyr Söders-Tyresö 00:36:24 40,05
29 Ove Rinnbäck OK Ravinen 00:37:33 43,64
30 Mats Bern Snättringe SK 00:38:57 48,02
31 Ulf Nilsson Järfälla OK 00:40:13 51,98
32 Ove Gustafsson Järfälla OK 00:40:26 52,66
33 Mattias Skeppling OK Södertörn 00:40:34 53,07
34 Joakim Hedlöf OK Österåker 00:41:48 56,93
35 Mats Carlsson Sundbybergs IK 00:42:07 57,92
36 Thomas Babtist Bromma-Vällingby SOK 00:42:45 59,90
37 Mattias Berglund Bromma-Vällingby SOK 00:43:12 61,31
38 Eric Huijsers Hammarby IF OF 00:43:14 61,41
39 Anders Önerud OK Ravinen 00:43:25 61,98
40 Nicklas Bergström Täby OK 00:43:31 62,30
41 Jan Frödin IFK Enskede 00:44:20 64,85
42 Tomas Glanshed IFK Enskede 00:44:31 65,42
43 Johan Lidmar Snättringe SK 00:46:11 70,64
44 Nils Eklöw OK Södertörn 00:46:38 72,04
45 Håkan Svahn OK Ravinen 00:48:50 78,92
46 Mats Nord Tumba-Mälarhöjden OK 00:49:01 79,49
47 Ludvig Myrenberg OK Älvsjö-Örby 00:49:39 81,47
48 Esa Myllyvainio Sundbybergs IK 00:49:47 81,89
49 Per Brinkenberg Skogsluffarnas OK 00:49:50 82,05
50 Ville Bexander Gustavsbergs OK 00:50:06 82,88
51 Olle Sandén OK Södertörn 00:51:35 87,52
52 Michael Granqvist OK Ravinen 00:52:11 89,40
53 Per Wolgast Snättringe SK 01:01:49 119,52
54 Thomas Ahlbin Järfälla OK 01:02:35 121,91
55 Nicklas Doyle Skarpnäcks OL 01:07:50 138,33
56 Göran Modin Bromma-Vällingby SOK 01:17:02 167,10
Thomas Calleberg Snättringe SK
Robert Haglund Haninge SOK
Thomas Karlsson OK Älvsjö-Örby

Annonser

Bagheera