Svenska Orienteringsförbundet

25mannakorten (WRE) - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Viktor Svensk Stora Tuna OK 00:13:18 51,68
2 Joar Hertin Västerviks OK 00:14:03 58,77
3 Samuel Pihlström OK Landehof 00:14:52 66,50
4 Allan Hedberg Lunds OK 00:14:55 66,97
6 Benjamin Näslund Skogslöparna 00:15:58 76,90
8 Johan Langerak Järfälla OK 00:16:17 79,89
9 Alfred Pettersson Falköpings AIK OK 00:16:23 80,84
10 Adrian Vartia OK Löftan 00:16:27 81,47
11 Linus Lundberg OK Bävern 00:16:37 83,04
12 Hugo Djurstedt Eksjö SOK 00:16:49 84,93
14 Axel Elmblad Bredaryds SOK 00:17:14 88,87
15 Jesper Johansson OK Löftan 00:17:34 92,02
16 Fredrik Glännefors Söders-Tyresö 00:17:35 92,18
18 Linus Täck OK Hammaren 00:17:48 94,23
19 Anton Gunnarsson Bredaryds SOK 00:18:02 96,44
20 Povel Hedberg Lunds OK 00:18:05 96,91
21 David Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:18:06 97,07
22 Valter Pettersson OK Tisaren 00:18:16 98,64
23 Gustav Åman OK Vilse 87 00:18:20 99,27
24 Hugo Setthagen OK Tranan 00:18:28 100,53
25 Alexander Roos OK Landehof 00:18:29 100,69
26 Johan Calleberg Snättringe SK 00:18:45 103,21
27 Albin Lilja Ronneby OK 00:18:56 104,95
28 Erik Hogedal Göteborg-Majorna OK 00:18:59 105,42
29 Erik Lidström Lauri Snättringe SK 00:19:04 106,21
29 Emil Axelsson Lerums SOK 00:19:04 106,21
31 Carl Josefsson Sävedalens AIK 00:19:05 106,37
32 Viktor Zetterlund Vänersborgs SK 00:19:21 108,89
33 Hugo Mandinger Trollhättans SOK 00:19:25 109,52
34 Per Nordholm Sävedalens AIK 00:19:36 111,25
35 Danila Khokhlov Hellas Orientering 00:19:44 112,51
36 Oskar Karlsson Målilla OK 00:19:58 114,72
37 Viktor Jellvert Börjeson Göteborg-Majorna OK 00:20:10 116,61
38 Oscar Kjellsson Falkenbergs OK 00:20:11 116,77
39 Henrik Petrisi Västerbergslagens OL 00:20:14 117,24
40 Johan Holmberg IF Hagen 00:20:31 119,92
41 Isak Garfvé IFK Moras OK 00:20:32 120,08
42 Hugo Ericsson Växjö OK 00:20:39 121,18
43 Isak Eriksson OK Nolaskogsarna 00:20:40 121,34
44 Gustav Wärnsberg Eksjö SOK 00:20:44 121,97
46 Fredrik Junevik Leksands OK 00:20:53 123,39
47 Axel Berglund Ulricehamns OK 00:20:58 124,17
48 Albin Rieem Lindgren Visborgs OK 00:21:09 125,91
49 Hampus Andersson Lidköpings VSK 00:21:16 127,01
50 Tobias Erixon OK Kullingshof 00:21:19 127,48
51 Albin Kårén Sundsvalls OK 00:21:20 127,64
52 Joar Tryggö Trollhättans SOK 00:21:26 128,59
53 Edvin Hägglund OK Nolaskogsarna 00:21:28 128,90
54 August Abrahamsson Gällstadbygdens SOK 00:21:47 131,89
55 Mattias Österdahl Visborgs OK 00:22:37 139,77
56 Kalle Åkerman Sjöström Västerås SOK 00:22:42 140,56
57 Arvid Backteman Lerums SOK 00:22:44 140,88
58 Brian Ahlm Andrarums IF 00:23:03 143,87
59 Linus Boström OK Alehof 00:23:04 144,03
60 Anton Svensson Hässleholms OK 00:23:08 144,66
61 Melker Nordgren OK Kåre 00:23:26 147,50
62 Seth Borglund Härnösands OK 00:23:46 150,65
63 Albin Lindskog OK Ravinen 00:23:58 152,54
64 Andreas Johansson Lidköpings VSK 00:24:17 155,53
66 Hannes Lindahl Sundsvalls OK 00:24:28 157,27
67 Fabian Andersson Andrarums IF 00:24:29 157,42
68 Mattias Levin Svaide Roma SOK 00:24:55 161,52
69 Viktor Le Claire FK Herkules 00:25:04 162,94
70 Rasmus Johansson Nybro OK 00:25:14 164,52
71 Jakob Gunnarsson Lerums SOK 00:25:20 165,46
71 Axel Lundgren Sundsvalls OK 00:25:20 165,46
73 Oskar Magnusson Rehns BK 00:25:41 168,77
74 Oscar Thornell Surahammars SOK 00:25:49 170,03
75 Arvid Aronsson OK Kroppefjäll 00:26:10 173,34
76 Marcus Svahn Gamleby OK 00:27:10 182,80
77 Alfred Ander Istrums SK 00:27:47 188,63
78 Philip Forngren Vallentuna-Össeby OL 00:28:00 190,68
79 Eric Gustafsson OK Tor 00:28:30 195,40
80 Edvin Nilsson Gotlands Bro OK 00:29:26 204,23
81 Mattias Lauri FK Herkules 00:30:12 211,48
82 Samuel Låstbom Härlövs IF 00:30:45 216,68
83 Melvin Nilsson Härlövs IF 00:30:59 218,88
85 Per-Anton Persson Tormestorps IF 00:31:31 223,93
86 Erik Johansson OK Alehof 00:31:39 225,19
87 Edvin Borne Frölunda OL 00:31:56 227,87
88 Clas Wullf Norgren Gällstadbygdens SOK 00:34:08 248,67
89 Zebastian Arfwedson Frölunda OL 00:34:45 254,50
90 Simon Nordberg Göteborg-Majorna OK 00:36:34 271,68
91 Måns Persson Andrarums IF 00:37:22 279,24
92 Olof Flinth Leksands OK 00:37:43 282,55
93 Oskar Bütikofer Ljusdals OK 00:37:58 284,91
94 William Wassenius Uddevalla OK 00:38:06 286,17
95 William Bodin Gällstadbygdens SOK 00:39:58 300,00
96 Joel Kihlström Rehns BK 00:43:43 300,00
97 David Åkerlind Lustens OK 00:53:19 300,00
98 Albin Falsen Lindqvist OK Klyftamo 00:55:54 300,00

Annonser