Jubileumsdubbeln, medeldistans - D14
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Hanna Lagerberg
|
OK Södertörn |
00:20:24 |
23,90 |
|
2 |
Tilde Backlund
|
OK Södertörn |
00:20:47 |
25,44 |
|
3 |
Trine Karlberg
|
Tullinge SK |
00:22:27 |
32,16 |
|
4 |
Julia Rajan
|
IFK Lidingö SOK |
00:22:50 |
33,71 |
|
5 |
Lina Svärd
|
IF Thor |
00:22:53 |
33,91 |
|
6 |
Selma Gumaelius
|
Waxholms OK |
00:24:03 |
38,62 |
|
7 |
Karin Modin
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:25:10 |
43,12 |
|
8 |
Linda Renner
|
OK Södertörn |
00:25:52 |
45,94 |
|
9 |
Elin Berg
|
OK Ravinen |
00:25:57 |
46,28 |
|
10 |
Lovisa Längheim
|
Tullinge SK |
00:26:19 |
47,76 |
|
11 |
Ylva Sandén
|
OK Södertörn |
00:27:02 |
50,64 |
|
12 |
Emilia Engel
|
OK Ravinen |
00:27:07 |
50,98 |
|
13 |
Sara Salemyr
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:27:56 |
54,27 |
|
14 |
Ella Sjöberg
|
Tullinge SK |
00:28:11 |
55,28 |
|
15 |
Veronica Redtzer
|
Attunda OK |
00:30:17 |
63,75 |
|
16 |
Frida Hector
|
Snättringe SK |
00:30:34 |
64,89 |
|
17 |
Ella Andersson
|
OK Södertörn |
00:30:49 |
65,90 |
|
18 |
Malin Strandberg
|
Gustavsbergs OK |
00:30:58 |
66,50 |
|
19 |
Elin Bjessmo
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:32:26 |
72,42 |
|
20 |
Vilma Gothe
|
OK Ravinen |
00:33:07 |
75,17 |
|
21 |
Petrina Costermans
|
Järla Orientering |
00:33:35 |
77,05 |
|
22 |
Lotta Duhs
|
IFK Lidingö SOK |
00:35:25 |
84,45 |
|
23 |
Sofia Danielsson Damne
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:37:57 |
94,66 |
|
24 |
Jonna Lundbäck
|
Järfälla OK |
00:41:01 |
107,03 |
|
25 |
Tilda Andersson
|
Tullinge SK |
00:41:49 |
110,25 |
|
26 |
Ellen Andersson
|
Täby OK |
00:42:55 |
114,69 |
|
27 |
Rebecka Haraldsson
|
Täby OK |
00:44:13 |
119,93 |
|
28 |
Katarina Norrby
|
OK Södertörn |
00:47:06 |
131,55 |
|
29 |
Ebba Adebrant
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:49:48 |
142,44 |
|
30 |
Frida Arnesson
|
Skarpnäcks OL |
00:50:46 |
146,34 |
|
31 |
Isa Lundqvist
|
Järfälla OK |
00:52:41 |
154,07 |
|
32 |
Alva Spennare
|
Attunda OK |
00:53:03 |
155,54 |
|
33 |
Lovisa Sandqvist
|
OK Österåker |
00:53:13 |
156,22 |
|
34 |
Lovisa Larsson
|
Tullinge SK |
00:54:22 |
160,85 |
|
35 |
Tyra Alm
|
Järla Orientering |
00:57:13 |
172,34 |
|
36 |
Minette Sjögren
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:57:57 |
175,30 |
|
37 |
Sofia Zilling
|
OK Södertörn |
00:58:05 |
175,84 |
|
38 |
Vendela Jonsell
|
Vallentuna-Össeby OL |
01:27:01 |
292,50 |
|
|
Lova Aggefors
|
OK Ravinen |
|
|