Jubileumsdubbeln, medeldistans - H14
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Elias Tidevall
|
Skogsluffarnas OK |
00:19:18 |
37,35 |
|
2 |
Ruben Bryngelsson
|
Tullinge SK |
00:21:30 |
49,98 |
|
3 |
Felix Persson
|
Haninge SOK |
00:21:50 |
51,89 |
|
4 |
Jonatan Ståhl
|
Sundbybergs IK |
00:22:12 |
53,99 |
|
5 |
Simon Frisk
|
Gustavsbergs OK |
00:22:32 |
55,91 |
|
6 |
Alexander Käll
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:22:54 |
58,01 |
|
7 |
Ivar Lidström Lauri
|
Snättringe SK |
00:23:56 |
63,94 |
|
8 |
Trevor Bransome
|
Skogsluffarnas OK |
00:23:58 |
64,13 |
|
9 |
Marcus Salomon-Sörensen
|
Attunda OK |
00:26:40 |
79,62 |
|
10 |
Noel Waldenfjord
|
Järfälla OK |
00:26:48 |
80,39 |
|
11 |
Elias Röstin
|
Söders-Tyresö |
00:27:27 |
84,12 |
|
12 |
Melvin Jakobsson
|
OK Södertörn |
00:28:08 |
88,04 |
|
13 |
Filip Möller
|
OK Södertörn |
00:28:23 |
89,47 |
|
14 |
Melker Hörnfeldt
|
OK Ravinen |
00:29:04 |
93,40 |
|
15 |
Johan Langerak
|
Järfälla OK |
00:29:22 |
95,12 |
|
16 |
Rasmus Kihl
|
Sundbybergs IK |
00:29:59 |
98,66 |
|
17 |
Anton Hänström
|
Täby OK |
00:30:16 |
100,28 |
|
18 |
Mattias Ivarez
|
OK Södertörn |
00:30:53 |
103,82 |
|
19 |
Emil Gustafsson
|
Järfälla OK |
00:31:57 |
109,94 |
|
20 |
Adam Bratt
|
Tullinge SK |
00:32:50 |
115,01 |
|
21 |
Erik Åberg
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:33:17 |
117,59 |
|
22 |
Max Hoppe
|
Waxholms OK |
00:33:53 |
121,03 |
|
23 |
Niklas Svensson
|
Järfälla OK |
00:33:54 |
121,13 |
|
24 |
Martin Skärlén
|
Haninge SOK |
00:36:36 |
136,62 |
|
25 |
Isak Ericsson
|
Nyköpings OK |
00:36:54 |
138,34 |
|
26 |
Fredrik Hansson
|
Täby OK |
00:41:23 |
164,07 |
|
27 |
Joel Wiklund
|
OK Grip |
00:41:28 |
164,55 |
|
28 |
Jesper Lidmar
|
Snättringe SK |
00:41:56 |
167,23 |
|
29 |
Andreas Skeppling
|
OK Södertörn |
00:42:45 |
171,91 |
|
30 |
Viggo Klasson
|
OK Ravinen |
00:42:50 |
172,39 |
|
31 |
Anton Segerman
|
IF Thor |
00:45:03 |
185,11 |
|
32 |
Erik Wretö
|
IFK Lidingö SOK |
00:45:54 |
189,99 |
|
33 |
Ludvig Lindén
|
Attunda OK |
00:46:18 |
192,28 |
|
34 |
Jonatan Graversen
|
IFK Lidingö SOK |
00:48:34 |
205,29 |
|
35 |
Joar Söderberg
|
Järla Orientering |
00:56:18 |
249,67 |
|
36 |
Johannes Bladh
|
Tullinge SK |
01:02:55 |
287,63 |
|
37 |
Anton Borg
|
OK Ravinen |
01:05:55 |
300,00 |
|
|
Tim Sandgren
|
Bromma-Vällingby SOK |
|
|
|
|
Daniel Kjellman
|
OK Ravinen |
|
|