Svenska Orienteringsförbundet

Jubileumsdubbeln, medeldistans - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Lukas Werner IFK Lidingö SOK 00:17:27 74,89
2 Erik Bovallius Järfälla OK 00:17:32 75,60
3 Johan Lundbäck Järfälla OK 00:17:35 76,02
4 David Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:17:42 77,01
5 Martin Rinnbäck OK Ravinen 00:18:07 80,55
6 Samuel Lindén Attunda OK 00:19:09 89,34
7 Olle Kallur OK Ravinen 00:19:32 92,59
8 Marcus Ekman Vallentuna-Össeby OL 00:20:20 99,39
9 Theodor Brabie Järfälla OK 00:20:34 101,37
10 Erik Lidström Lauri Snättringe SK 00:20:55 104,35
11 Isak Gelius Snättringe SK 00:21:01 105,20
12 Albin Hainke Snättringe SK 00:21:19 107,75
13 Elliot Erlandsson OK Österåker 00:21:47 111,71
14 Martin Bygdén Södertälje-Nykvarn OF 00:22:29 117,66
15 Ludvig Sigrand OK Södertörn 00:22:48 120,35
16 Lukas Gustafsson Järfälla OK 00:22:54 121,20
17 Albin Lindskog OK Ravinen 00:23:13 123,89
18 Oskar Haglund Haninge SOK 00:24:03 130,97
19 Elias Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 00:24:51 137,77
20 William Grunder Järfälla OK 00:25:31 143,44
21 Simon Lilja IFK Lidingö SOK 00:25:55 146,84
22 Jakob Gadefors Nau Haninge SOK 00:26:32 152,08
23 Oskar Sundblom Rånäs OK 00:26:39 153,07
24 Oliver Ericsson Täby OK 00:27:12 157,74
25 Oskar Nilsson Järfälla OK 00:27:55 163,83
26 Isak Vestring Järfälla OK 00:28:25 168,08
27 Hjalmar Sandberg OK Älvsjö-Örby 00:28:44 170,77
28 Herman Svahn OK Ravinen 00:28:56 172,47
29 Simon Jönsson Haninge SOK 00:29:03 173,46
30 Manne Hammarberg Järfälla OK 00:29:18 175,59
31 Ludvig Jarlemark IFK Lidingö SOK 00:29:37 178,28
32 Filip Storell Haninge SOK 00:30:30 185,79
33 John Wolgast Snättringe SK 00:35:37 229,27
34 Vincent Wipp Järla Orientering 00:36:37 237,76
35 Marcus Stenebo Attunda OK 00:36:56 240,45
36 Nils Forsberg Rundström IFK Enskede 00:38:40 255,18
37 Arvid Johansson Haninge SOK 00:41:41 280,82
38 Andreas Boräng Snättringe SK 00:42:38 288,89
39 Måns Nyberg Gustavsbergs OK 00:43:36 297,11
40 Ludwig Berglind OK Södertörn 00:50:11 300,00
41 Edvin Ogeborg Järla Orientering 00:52:33 300,00

Annonser

Bagheera