Svenska Orienteringsförbundet

Tibrotrippeln, långdistans - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Olle Kalered OK Denseln 01:02:54 4,80
2 Oskar Ljungqvist IK Hakarpspojkarna 01:04:22 6,63
3 Ludwig Ljungqvist IK Hakarpspojkarna 01:05:13 7,69
4 Anders Hedberg Göteborg-Majorna OK 01:07:52 11,00
5 Mikael Andersson Linköpings OK 01:09:21 12,85
6 Erik Martinsson Linköpings OK 01:09:57 13,60
7 Albin Pettersson OK Tisaren 01:10:14 13,95
8 Jakob Wallenhammar Hagaby GOIF 01:10:19 14,06
9 Martin Ivarsson OK Skogshjortarna 01:10:21 14,10
10 Emil Folino Nielsen OK Denseln 01:10:28 14,24
11 Tommy Andersson Vänersborgs SK 01:10:56 14,83
12 Erik Öhlund Ulricehamns OK 01:11:51 15,97
13 Robbie Anderson Göteborg-Majorna OK 01:12:32 16,82
14 Jan Olm Kils OK 01:12:34 16,86
15 Andreas Holmqvist Hestra IF 01:12:56 17,32
16 Pontus Karlsson Markbygdens OK 01:13:00 17,40
17 Björn Karlsson Halmstad OK 01:13:08 17,57
18 Johan Törnroth Hjobygdens OK 01:14:19 19,05
19 Andreas Peterson Hagaby GOIF 01:15:14 20,19
20 Oskar Eklöf Ulricehamns OK 01:15:38 20,69
21 Egil Edvardsen Göteborg-Majorna OK 01:15:43 20,79
22 Fredrik Rosén Jönköpings OK 01:16:47 22,12
23 Anders Lindberg Motala AIF OL 01:17:52 23,48
24 Anders Lindberg OK Tyr 01:18:02 23,68
25 Tommy Lindberg OK Roslagen 01:20:31 26,78
26 Fredrik Svensson Jönköpings OK 01:21:14 27,68
27 Johan Wikström OK Tyr 01:21:54 28,51
28 Jonathan Karlsson OK Tisaren 01:22:06 28,76
29 Per Fredberg Kristinehamns OK 01:22:21 29,07
30 Niclas Westerberg IF Hagen 01:22:23 29,11
31 Urban Larsson OK Tyr 01:23:14 30,17
32 Måns Sandgren OK Orion 01:24:34 31,83
33 Ludvig Eriksson Södertälje-Nykvarn OF 01:26:19 34,02
34 David Jonsson OK Klyftamo 01:26:45 34,56
35 Jonathan Andersson Hagaby GOIF 01:27:25 35,39
36 Eric Hansson IK Hakarpspojkarna 01:27:34 35,58
37 Gustav Åhren Motala AIF OL 01:28:09 36,31
38 Erik Memmi Halmstad OK 01:28:20 36,53
39 Marcus Ullman OK Alehof 01:30:07 38,76
40 Nils Wallentin Tärk Halmstad OK 01:32:00 41,11
41 Simon Börjeson Ryda SK 01:33:15 42,67
42 Marcus Johnsson OK Kullingshof 01:33:53 43,46
43 Mattihas Kjell Främmestads IK 01:36:25 46,62
44 Oscar Vagman OK Klemmingen 01:38:30 49,22
45 Erik Hansson Bredareds IF 01:38:57 49,78
46 Johan Celander Köping-Kolsva OK 01:42:25 54,10
47 Lars Karlsson OK Skogsstjärnan 01:43:04 54,92
48 Erik Skaar Ryda SK 01:46:28 59,16
49 Fredrik Johansson OK Skogsstjärnan 01:46:35 59,30
50 Andreas Claesson OK Kullingshof 01:48:15 61,38
51 Martin Hammarlund Motala AIF OL 01:55:30 70,43
52 Benjamin Grahn Kvillebyns SK 02:04:52 82,11
53 Christoffer Andersén IK Gandvik 02:09:02 87,31
54 Pontus Johansson OK Kullingshof 02:22:36 104,24
55 Simon Danielsson Kvillebyns SK 02:40:15 126,26
Erik Råberg OK Tyr
Simon Larsson Markbygdens OK
Emil Wikström OK Tyr
Mikael Bergstedt Markbygdens OK
Henrik Olofsson Helsingborgs SOK
Simon Sanderi Hagaby GOIF
Patrik Wallin Falköpings AIK OK
Henrik Balagué Falköpings AIK OK
Tobias Mattsson Trollhättans SOK
Sebastian Månsson Hagaby GOIF

Annonser