Svenska Orienteringsförbundet

Pan-Våren Lång - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Jakob Eng IFK Göteborg 00:51:41 7,82
3 Kalle Bergman OK Ravinen 00:51:56 8,22
5 Mathias Hallmén Attunda OK 00:52:33 9,19
6 Marcus Jansson KFUM Örebro OK 00:52:35 9,24
7 Sebastian Månsson Hagaby GOIF 00:52:36 9,27
9 Hugo Mattsson Skåneslättens OL 00:53:31 10,71
9 Emil Folino Nielsen OK Denseln 00:53:31 10,71
11 Erik Andersson OK Orion 00:53:34 10,79
12 Fredrik Nilsson Helsingborgs SOK 00:54:37 12,45
13 Joel Käll-Karlsson Linköpings OK 00:54:50 12,79
14 Fredrik Wigertz Långhundra IF 00:55:00 13,05
15 Erik Alnervik Helsingborgs SOK 00:55:14 13,42
16 Björn Karlsson OK Denseln 00:55:37 14,03
17 Björn Hellrup Helsingborgs SOK 00:55:42 14,16
18 Torgny Lindström Ronneby OK 00:56:01 14,66
19 Per Lenander Växjö OK 00:56:29 15,39
20 Marcus Berggren Nyköpings OK 00:56:31 15,44
21 Albin Thunberg OK Alehof 00:56:38 15,63
22 Henrik Jonsson OK Rodhen 00:56:43 15,76
23 Isak Bergman OK Skogsfalken 00:56:44 15,79
24 Joakim Axelsson Trollhättans SOK 00:57:06 16,36
25 Björn Karlsson Halmstad OK 00:57:28 16,94
26 Aaron Prince Sävedalens AIK 00:57:49 17,49
27 Henrik Tosteberg Linköpings OK 00:57:58 17,73
28 Henrik Bengtsson Falkenbergs OK 00:58:36 18,73
29 Jonathan Gunnarsson Malmö OK 00:58:39 18,81
30 Viktor Stensson Göteborg-Majorna OK 00:58:40 18,83
31 Martin Jansson OK Rodhen 00:58:48 19,05
32 Anton Sundgren Långhundra IF 00:58:52 19,15
33 Ingemar Ericsson Ronneby OK 00:58:59 19,33
34 Simon Andersson OK Rodhen 00:59:09 19,60
35 Niclas Tjernlund OK Vilse 87 00:59:17 19,81
36 Göran Sundblom Lunds OK 00:59:25 20,02
37 Andreas Ferm FK Göingarna 00:59:41 20,44
38 Oskar Höglund Motala AIF OL 01:00:05 21,07
39 Håkan Andersson Halmstad OK 01:00:25 21,59
40 Jonatan Andersson Falkenbergs OK 01:01:24 23,14
41 Rasmus Blockgren Falkenbergs OK 01:01:27 23,22
43 David Arborelius Helsingborgs SOK 01:01:36 23,46
44 Martin Wendt Lunds OK 01:02:03 24,17
45 Patrik Johansson Helsingborgs SOK 01:02:10 24,35
46 Joakim Sjöberg Helsingborgs SOK 01:02:11 24,38
48 Thomas Pettersson IF Thor 01:02:17 24,54
49 Mikael Lundqvist Falkenbergs OK 01:02:36 25,04
50 Christian Pettersson Centrum OK 01:03:07 25,85
51 Daniel Evaldsson Växjö OK 01:03:24 26,30
52 Björn Andersson OK Dacke 01:03:35 26,59
53 Jonas Hjert Falköpings AIK OK 01:04:03 27,32
54 Gabriel Bengtsson Stigmännen Karlshamns OK 01:04:53 28,64
55 Mikael Pihl Lunds OK 01:04:55 28,69
56 Nils Wallentin Tärk Halmstad OK 01:05:40 29,87
57 Adam Granstedt IK Hakarpspojkarna 01:05:50 30,14
58 Niklas Karlsson Växjö OK 01:05:57 30,32
59 Joel Bergkvist Centrum OK 01:06:56 31,87
60 Johan Hagström Falkenbergs OK 01:07:49 33,26
61 Jonas Axén Motala AIF OL 01:09:29 35,89
62 Viktor Henmyr OK Vilse 87 01:09:51 36,47
63 Felix Alnervik Helsingborgs SOK 01:10:21 37,26
64 Andreas Liljegren Gotlands Bro OK 01:10:32 37,55
65 Tomas Reibring Nyköpings OK 01:11:08 38,49
66 Mikael Nilsson OK Kontinent 01:11:21 38,83
67 Marcus Ullman OK Alehof 01:12:25 40,52
68 Claes Andersson Falkenbergs OK 01:13:28 42,17
69 Oskar Cervin Helsingborgs SOK 01:14:26 43,70
70 Måns Faxén Växjö OK 01:22:54 57,05
Charlie Stolt Rehns BK
Oskar Daniels Attunda OK
Tomas Holmberg OK Södertörn
Jakob Emander Stigmännen Karlshamns OK

Annonser