Svenska Orienteringsförbundet

Länna IF Medel - H21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Matt Ogden OK Linné 00:30:30 3,37
2 Lukas Peterson IFK Umeå 00:30:58 4,55
3 Daniel Attås OK Tisaren 00:31:48 6,65
4 Fredrik Edén OK Kåre 00:31:58 7,08
5 Johan Lindberg IFK Moras OK 00:32:29 8,38
6 Simon Jacobsson Långhundra IF 00:32:51 9,31
7 Petter Eriksson Ärla IF 00:32:54 9,43
8 Tomas Hallmén OK Tisaren 00:33:04 9,85
9 Espen Hultgreen Weltzien Järla Orientering 00:33:38 11,29
10 Magnus Persson OK Tisaren 00:33:59 12,17
11 Peter Eriksson Linköpings OK 00:34:23 13,18
12 Stefan Sjölund Skogslöparna 00:34:29 13,43
13 Olof Smitt Södertälje-Nykvarn OF 00:34:34 13,64
14 Ola Svahn IFK Moras OK 00:34:48 14,23
15 Mikael Andersson Linköpings OK 00:35:17 15,45
16 Joel Lännevall OK Roslagen 00:35:26 15,83
17 Oscar Vångell Ärla IF 00:35:45 16,63
18 Simon Waller IFK Umeå 00:35:47 16,72
19 Mandus Ridefelt OK Linné 00:35:48 16,76
20 Anders Boström Järfälla OK 00:35:50 16,84
21 Ross Smith OK Linné 00:35:51 16,88
22 Liutauras Bilevicius OK Linné 00:36:18 18,02
23 Linus Rapp IFK Moras OK 00:36:28 18,44
24 Johan Sisell OK Södertörn 00:36:32 18,61
25 Erik Magnusson OK Nolaskogsarna 00:36:53 19,49
26 Kristian Dahlström IFK Moras OK 00:37:14 20,38
27 Henrik Jonsson OK Rodhen 00:37:17 20,51
28 Johan Aronsson OK Tisaren 00:37:18 20,55
29 Jonas Eklund OK Rodhen 00:37:30 21,05
30 Anders Boström OK Linné 00:37:38 21,39
31 Mikael Nordström OK Linné 00:37:39 21,43
32 Otto Lundman OK Roslagen 00:37:46 21,73
33 Kalle Dalin Leksands OK 00:37:51 21,94
34 Pontus Johansson OK Linné 00:37:59 22,27
35 Rasmus Elmelid Skåneslättens OL 00:38:00 22,32
36 Joakim Ingelsson OK Hammaren 00:38:08 22,65
37 Jan Troeng OK Linné 00:38:20 23,16
38 Erik Folkesson Blom IFK Moras OK 00:38:28 23,49
39 Jonas Byström Skogslöparna 00:38:39 23,96
40 Samuel Andersson IFK Umeå 00:39:07 25,14
41 Conny Forsberg Långhundra IF 00:39:22 25,77
42 Tomas d.y. Löfgren Stora Tuna OK 00:39:25 25,89
43 Simon Hodler IFK Moras OK 00:39:28 26,02
44 Olof Eriksson OK Linné 00:39:30 26,10
45 Martin Sundlöf Gävle OK 00:39:35 26,31
46 Carl-Johan Högberg OK Linné 00:39:49 26,90
47 Fredrik Norman Leksands OK 00:40:30 28,63
48 Ulrik Imberg OK Linné 00:40:31 28,67
49 Jan Johansson IFK Umeå 00:40:35 28,84
50 Staffan Eriksson Stora Tuna OK 00:40:40 29,05
51 Erik Lind IFK Umeå 00:40:44 29,22
52 Fredrik Mattsson OK Kåre 00:41:06 30,15
53 Erik Sundberg Stora Tuna OK 00:41:10 30,31
54 Patrik Johnsson OK Kåre 00:41:22 30,82
55 Joakim Axelsson Trollhättans SOK 00:41:23 30,86
56 Robin Pousette Långhundra IF 00:41:33 31,28
57 Boris Granovskiy OK Linné 00:43:19 35,74
58 Erik Sköld Linköpings OK 00:43:53 37,18
59 Andreas Aronsson OK Roslagen 00:44:28 38,65
60 Benjamin Selling Härnösands OK 00:44:47 39,45
61 Tomas Johansson IFK Umeå 00:44:50 39,58
62 Viktor Antonsson Eksjö SOK 00:44:55 39,79
63 Mattias Johansson IFK Moras OK 00:45:24 41,01
64 Simon Eklöv OK Linné 00:45:46 41,93
65 John Svanberg OK Södertörn 00:45:58 42,44
66 Robin Rovina OK Skogsfalken 00:46:52 44,71
67 Marcus Ramström OK Kåre 00:48:22 48,50
68 Olov Vikström Sundsvalls OK 00:49:33 51,49
69 Tomas Kobayashi Surahammars SOK 00:51:18 55,91
70 Ola Nyberg OK Kåre 00:53:23 61,17
71 Thomas Pettersson IF Thor 00:54:36 64,25
72 Jonas Fryksten Härnösands OK 00:55:03 65,38
Simon Hedlund Ärla IF

Annonser

Bagheera