Svenska Orienteringsförbundet

Hjortnatta med Långa natten - H21 Lång

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Johan Högstrand Markbygdens OK 01:21:51 0,03
2 Mikael Eliasson Göteborg-Majorna OK 01:28:10 5,72
4 Johan Runesson Göteborg-Majorna OK 01:29:32 6,95
5 Andreas Johansson Göteborg-Majorna OK 01:35:54 12,69
6 Niclas Jonasson IFK Göteborg 01:36:09 12,91
7 Erik Classon OK Orinto 01:37:30 14,13
8 Sergej Fedatsenka Sävedalens AIK 01:37:50 14,43
10 Anders Hedberg Göteborg-Majorna OK 01:40:12 16,56
11 Martin Ivarsson Göteborg-Majorna OK 01:41:09 17,41
12 Martin Larsson Hestra IF 01:42:06 18,27
13 Marcus Wadell Ulricehamns OK 01:42:52 18,96
14 Henrik Laas IFK Göteborg 01:43:01 19,09
15 Daniel Martinsson Göteborg-Majorna OK 01:43:18 19,35
16 Erik Öhlund Göteborg-Majorna OK 01:44:39 20,56
17 Andreas Holmqvist Hestra IF 01:46:00 21,78
18 Martin Larsson IFK Göteborg 01:46:41 22,39
19 Per-Anders Eggertsen IFK Göteborg 01:48:45 24,26
20 Oskar Eklöf Ulricehamns OK 01:49:17 24,74
21 Martin Ahlberger Hestra IF 01:51:49 27,02
22 Nils Spetz Ulricehamns OK 01:52:15 27,41
23 Robbie Anderson Göteborg-Majorna OK 01:52:18 27,45
24 Markus Johansson IFK Göteborg 01:53:06 28,17
25 Ken Peeters Göteborg-Majorna OK 01:53:22 28,41
26 Henrik Lundgren Sävedalens AIK 01:54:32 29,46
28 Anders Höije Göteborg-Majorna OK 01:56:00 30,78
29 Per Andreasson IFK Göteborg 01:57:02 31,71
30 Robert Johansson Göteborg-Majorna OK 01:58:42 33,22
31 Rickard Börjesson Vänersborgs SK 01:58:46 33,28
32 Rikard Pentonen IFK Göteborg 02:00:09 34,52
33 Victor Flingmark Uddevalla OK 02:00:18 34,66
34 Fredrik Weihard Sävedalens AIK 02:01:03 35,33
35 Viktor Antonsson Eksjö SOK 02:01:36 35,83
36 Magnus Homann OK Orinto 02:03:29 37,52
37 Fredrik Sturesson Göteborg-Majorna OK 02:03:58 37,96
38 Jesper Nilsson Ulricehamns OK 02:04:36 38,53
39 Jacob Vikström Falkenbergs OK 02:07:14 40,90
40 Lars Jakobsson IF Hagen 02:11:01 44,31
41 Albin Thunberg OK Alehof 02:21:53 54,09
42 Anders Lövgärd OK Alehof 02:24:10 56,15
43 Björn Groth Kungälvs OK 02:28:32 60,08
Conny Rantzow Hestra IF
Erik Johansson Göteborg-Majorna OK
Urban Larsson OK Tyr
Leon Keely Sävedalens AIK
Erik Aderstedt Kungälvs OK
Jonas Pilblad IFK Göteborg
Eric Tilly Kungälvs OK
Fredrik Persson IFK Göteborg
Gustav Eklöf Ulricehamns OK
Lars Lundström IF Hallby SOK
Niklas Österlund Ulricehamns OK

Annonser