Svenska Orienteringsförbundet

Enenracet - D21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Annika Billstam OK Linné 00:24:18 5,19
2 Kajsa Risby OK Kåre 00:24:48 6,50
3 Rebecka Olsson OK Linné 00:25:12 7,54
4 Elsa Jansson Järla Orientering 00:26:39 11,33
5 Samantha Saeger OK Linné 00:26:59 12,21
6 Josefin Bengtsson Långhundra IF 00:27:27 13,43
7 Elisa Elstner OK Linné 00:27:55 14,65
8 Hilda Forsgren OK Linné 00:28:08 15,21
9 Kristin Olovsson Rehns BK 00:28:13 15,43
10 Lisa Rönnols OK Linné 00:28:18 15,65
11 Emma Pihl Skoog OK Linné 00:28:37 16,48
12 Johanna Lindberg Domnarvets GOIF 00:28:52 17,13
13 Alice Hugosson Sundsvalls OK 00:29:02 17,57
14 Maria Sjölander OK Rodhen 00:29:23 18,48
15 Ida Kallur OK Ravinen 00:29:59 20,05
16 Lisa Carlsson OK Linné 00:30:06 20,36
17 Ann-Sofi Karlsson Umeå OK 00:30:10 20,53
18 Petra Baljeu Leksands OK 00:30:29 21,36
19 Samantha Ahlgren OK Roslagen 00:30:56 22,53
20 Markéta Novotná OK Hällen 00:31:01 22,75
21 Linnea Adolfsson Tullinge SK 00:31:08 23,06
22 Karin Waldemarsson Köping-Kolsva OK 00:31:24 23,75
23 Terese Herlin Attunda OK 00:31:31 24,06
24 Inga Kazlauskaite OK Linné 00:31:50 24,89
25 Mathilda Karlsson OK Rodhen 00:32:07 25,63
26 Moa Enmark Gävle OK 00:32:36 26,89
27 Sara Rapp IFK Moras OK 00:32:49 27,46
28 Hanna Brus Västerbergslagens OL 00:33:04 28,11
29 Linnea Malmberg Stora Tuna OK 00:33:10 28,37
30 Cecilia Imark Tullinge SK 00:33:17 28,68
31 Linnéa Hahne Insjöns IF OK 00:33:29 29,20
32 Annika Ridell IF Thor 00:33:54 30,29
33 Camilla Öhman Vallentuna-Össeby OL 00:34:17 31,29
34 Emma Bromark Långhundra IF 00:35:12 33,69
35 Ida Olsson OK Orion 00:35:34 34,65
36 Emma Jonsson OK Rodhen 00:35:53 35,48
37 Karin Fägerlind Centrum OK 00:35:56 35,61
38 Erika Jansson Rasbo IK 00:37:10 38,83
39 Linnéa Daniels Attunda OK 00:37:59 40,97
40 Lovisa Nilsson OK Linné 00:38:06 41,27
41 Charlotte Ihrfors OK Linné 00:38:28 42,23
42 Evelina Christoffersson OK Renen 00:38:45 42,97
43 Viktoria Helmersson OK Ravinen 00:38:48 43,10
44 Elise Rognsvåg Rehns BK 00:39:10 44,06
45 Josefin Lindberg IFK Moras OK 00:40:27 47,42
46 Lovisa Östman Avesta OK 00:46:34 63,41

Annonser

Bagheera