Svenska Orienteringsförbundet

Silva League, sprintdistans - D21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Nadiya Volynska OK Orion 00:13:19 2,24
2 Alva Olsson Linköpings OK 00:13:31 3,15
3 Karolin Ohlsson Järla Orientering 00:13:58 5,20
4 Lilian Forsgren OK Tisaren 00:14:09 6,03
5 Olga Panchenko IFK Moras OK 00:14:32 7,78
6 Lisa Risby OK Kåre 00:14:46 8,84
7 Frida Andersson Falkenbergs OK 00:14:49 9,07
8 Hilda Forsgren OK Linné 00:14:51 9,22
9 Maria Magnusson Sävedalens AIK 00:14:52 9,30
10 Anna Bachman IFK Lidingö SOK 00:14:55 9,52
11 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 00:14:57 9,68
12 Amanda Leo Bredaryds SOK 00:15:04 10,21
13 Helena Karlsson IFK Lidingö SOK 00:15:05 10,28
14 Samantha Saeger OK Linné 00:15:06 10,36
15 Maja Pettersson OK Kolmården 00:15:10 10,66
16 Johanna Öberg OK Hällen 00:15:13 10,89
17 Magdalena Olsson IFK Moras OK 00:15:19 11,34
18 Lisa Rönnols OK Linné 00:15:23 11,65
19 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 00:15:28 12,03
20 Johanna Bergman Sundsvalls OK 00:15:31 12,25
20 Adela Indrakova IFK Lidingö SOK 00:15:31 12,25
22 Louise Markstedt OK Södertörn 00:15:43 13,16
23 Elin Winblad Hagaby GOIF 00:15:48 13,54
24 Emma Bergman Göteborg-Majorna OK 00:15:51 13,77
25 Therese Klintberg Eksjö SOK 00:16:03 14,68
26 Emma Bergström OK Vargen 00:16:16 15,67
27 Alexandra Bjärrenholt OK Rodhen 00:16:19 15,89
27 Elin Vedin Sundsvalls OK 00:16:19 15,89
29 Fredrika Vångell Linköpings OK 00:16:20 15,97
30 Anastasiia Danylova OK Denseln 00:16:32 16,88
31 Annika Björk OK Kåre 00:16:37 17,26
32 Johanna Lönnkvist Tullinge SK 00:16:40 17,49
33 Linn Grälls OK Kåre 00:16:41 17,56
34 Ulrika Lindstam OK Linné 00:16:44 17,79
35 Emma Bromark Långhundra IF 00:16:53 18,47
36 Linnea Sundström OK Renen 00:17:00 19,00
37 Sara Bengtsson Långhundra IF 00:17:02 19,16
38 Sara Lundsten OK Linné 00:17:26 20,98
39 Lisa Kalered OK Denseln 00:17:34 21,58
40 Andrea Wickbom Vittjärvs IK 00:17:37 21,81
41 Helena Markstedt OK Södertörn 00:17:47 22,57
42 Jannie Hagård OK Pan-Kristianstad 00:17:49 22,72
43 Amanda Holmgren Vittjärvs IK 00:18:21 25,15
44 Sarah-Jane Gaffney OK Ravinen 00:18:31 25,91
45 Tori Owen OK Linné 00:18:56 27,80
Elin Månsson IFK Göteborg
Annica Gustafsson IFK Lidingö SOK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr