*** Instance-specific ***

Silva League, sprintdistans - H21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Gustav Bergman OK Ravinen 00:15:03 0,81
2 Jerker Lysell Rehns BK 00:15:10 1,39
3 Yannick Michiels OK Ravinen 00:15:39 3,77
4 Martin Regborn Hagaby GOIF 00:15:45 4,26
5 Albin Ridefelt OK Linné 00:15:52 4,84
6 Niklas Aldén OK Linné 00:15:55 5,09
7 Emil Svensk Stora Tuna OK 00:16:06 5,99
8 Jakob Lööf Malungs OK Skogsmårdarna 00:16:13 6,56
9 Rassmus Andersson OK Linné 00:16:14 6,65
10 Pavlo Ushkvarok OK Denseln 00:16:20 7,14
11 David Bejbom Järla Orientering 00:16:36 8,45
12 Jakob Enmark Gävle OK 00:16:38 8,62
13 Jens Wängdahl Nyköpings OK 00:16:48 9,44
14 Lukas Peterson IFK Umeå 00:16:52 9,77
15 Denys Shcherbakov OK Pan-Kristianstad 00:17:00 10,43
16 Jesper Lysell Rehns BK 00:17:05 10,84
17 Erik Ivarsson Sandberg IFK Lidingö SOK 00:17:06 10,92
18 Oskar Ljungqvist IK Hakarpspojkarna 00:17:08 11,08
19 Niklas Olofsson OK Pan-Kristianstad 00:17:16 11,74
20 Viktor Silvemark Ärla IF 00:17:20 12,07
21 Petter Jönsson Järla Orientering 00:17:24 12,40
22 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF 00:17:25 12,48
22 Nick Barrable OK Ravinen 00:17:25 12,48
24 Gustav Nordström Gävle OK 00:17:26 12,56
25 Anton Tynong Gävle OK 00:17:31 12,97
25 Anton Sjökvist Stora Tuna OK 00:17:31 12,97
27 Patrik Lind Ärla IF 00:17:32 13,06
28 Daniel Attås OK Tisaren 00:17:33 13,14
29 Ulrik Nordberg Bergnäsets AIK 00:17:37 13,47
30 Oskar Daniels Attunda OK 00:17:43 13,96
31 Josh Beech OK Södertörn 00:18:00 15,36
32 Jakob Andersson Bredaryds SOK 00:18:01 15,44
32 Hans Persson Gävle OK 00:18:01 15,44
34 Erik Blomgren Stora Tuna OK 00:18:06 15,85
35 Markus Adolfsson Tullinge SK 00:18:21 17,08
36 Robbin Kantarp Ärla IF 00:18:33 18,07
37 Gunnar Holmgren Bergnäsets AIK 00:18:48 19,30
38 Albin Sjöhed Gävle OK 00:18:53 19,71
38 erik johansson OK Tranan 00:18:53 19,71
40 Marcus Berggren Nyköpings OK 00:18:54 19,80
41 Johan Kärrström Tullinge SK 00:18:55 19,88
42 Ivan Forsgren OK Tisaren 00:19:06 20,78
43 Erik Lind IFK Umeå 00:19:10 21,11
44 Rasmus Palmqvist Aslaksen Järfälla OK 00:19:16 21,60
45 Carl Magnusson IFK Moras OK 00:19:24 22,26
46 Joar Svartholm Bergnäsets AIK 00:19:27 22,51
47 Jacob Lindstam OK Ravinen 00:19:32 22,92
48 Andreas Calleberg Rehns BK 00:19:40 23,58
49 Christoffer Eskilsson Haninge SOK 00:20:06 25,71
50 Mattias Karlsson Växjö OK 00:20:11 26,12
51 Axel Wrådhe Attunda OK 00:20:15 26,45
52 Henrik Fröjd Rehns BK 00:22:41 38,45
53 Erik Toomingas Sundsvalls OK 00:23:15 41,24
Mathias Hallmén Attunda OK
Markus Lundholm OK Renen

Annonser