Svenska Orienteringsförbundet

Sälen 3+3 Etapp 1 - H16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Isac von Krusenstierna OK Kåre 00:10:35 9,36
2 Viktor Barkegren Stora Tuna OK 00:11:04 13,13
3 Jesper Svensk Stora Tuna OK 00:11:14 14,42
4 Hannes Bergenfur IK Vikings OK 00:11:42 18,05
5 Andreas Uller Kils OK 00:11:44 18,31
6 Johan Lamm Frölunda OL 00:11:46 18,57
6 Olle Grywenz OK Linné 00:11:46 18,57
8 Henning Sjökvist Stora Tuna OK 00:11:55 19,74
9 Gustav Johnsson OK Tor 00:11:57 20,00
10 Olof Skoglund Kils OK 00:11:59 20,26
11 Hugo Lillieström OK Roxen 00:12:04 20,91
12 Viktor Skoog Kils OK 00:12:09 21,56
13 Olle Josarp FK Friskus-Varberg 00:12:15 22,33
14 Gustaf Berglund Sigtuna OK 00:12:42 25,84
15 Gustav Öhgren Karlsbyhedens IK 00:13:18 30,51
16 Simon Dahlberg OK Nolaskogsarna 00:13:27 31,67
17 Fredrik Norlin IFK Moras OK 00:13:30 32,06
18 Georg Eklöw OK Södertörn 00:13:53 35,05
19 Martin Mörsell OK Kåre 00:13:58 35,69
20 Simon Lundberg IK Vikings OK 00:14:01 36,08
21 Walter Lagerhäll Rehns BK 00:14:15 37,90
24 Martin Jellvert Börjeson Göteborg-Majorna OK 00:14:45 41,79
24 Andreas Persson OK Hammaren 00:14:45 41,79
26 Rikard Holmström Västerbergslagens OL 00:15:10 45,03
27 Gustav Frænell Sundsvalls OK 00:15:12 45,29
28 Alfred Lönn Västerås SOK 00:15:13 45,42
29 Tuve Möller OK Linné 00:15:18 46,07
30 Johan Herbert Täby OK 00:15:28 47,37
31 Erik Olsson Gävle OK 00:15:46 49,70
32 Henrik Hamrefors Västerås SOK 00:15:49 50,09
33 Truls Lindholm IFK Kiruna 00:16:15 53,46
34 Viktor Ivarsson OK Hammaren 00:16:16 53,59
35 Rasmus Möller Arboga OK 00:16:26 54,89
36 Gustav Stål Västerbergslagens OL 00:16:32 55,67
37 Håkan Ramberg Hallstahammars OK 00:17:11 60,73
38 Simon Sjöberg Västerbergslagens OL 00:17:43 64,88
39 Isak Wadman Västerås SOK 00:18:11 68,51
40 Nils Kangas OK Hammaren 00:18:34 71,49
41 Oliver Angelsiöö OK Linné 00:18:54 74,08
42 Mårten Olsson Gävle OK 00:21:02 90,69
43 Johannes Äng Hagaby GOIF 00:21:49 96,78
44 Dan Österlund Västerås SOK 00:22:44 103,92
45 Adrian Lundberg IK Vikings OK 00:23:00 105,99
46 Samuel Höjlind IFK Moras OK 00:31:33 172,53
Axel Jutterström IFK Moras OK
Benjamin Sturek SOK Viljan
Isak Åberg Korsnäs IF OK
John Larsson Rånäs OK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr