*** Instance-specific ***

Sälen 3+3 Etapp 2 - H16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Jesper Svensk Stora Tuna OK 00:27:31 9,26
2 Gustav Johnsson OK Tor 00:29:34 15,39
3 Andreas Uller Kils OK 00:29:42 15,79
4 Axel Jutterström IFK Moras OK 00:31:03 19,82
5 Viktor Barkegren Stora Tuna OK 00:31:13 20,32
6 John Larsson Rånäs OK 00:32:14 23,36
7 Olle Grywenz OK Linné 00:33:21 26,70
8 Isak Åberg Korsnäs IF OK 00:33:26 26,95
9 Georg Eklöw OK Södertörn 00:34:22 29,74
10 Gustav Öhgren Karlsbyhedens IK 00:34:23 29,79
11 Hugo Lillieström OK Roxen 00:34:56 31,43
12 Tuve Möller OK Linné 00:35:22 32,73
13 Benjamin Sturek SOK Viljan 00:35:40 33,62
14 Mårten Olsson Gävle OK 00:35:42 33,72
15 Isac von Krusenstierna OK Kåre 00:36:11 35,17
16 Martin Jellvert Börjeson Göteborg-Majorna OK 00:37:29 39,05
17 Walter Lagerhäll Rehns BK 00:37:52 40,20
18 Erik Olsson Gävle OK 00:39:18 44,49
19 Simon Sjöberg Västerbergslagens OL 00:39:37 45,43
20 Truls Lindholm IFK Kiruna 00:40:16 47,38
21 Simon Lundberg IK Vikings OK 00:42:46 54,85
22 Hannes Bergenfur IK Vikings OK 00:43:03 55,70
23 Johan Herbert Täby OK 00:43:53 58,19
24 Viktor Ivarsson OK Hammaren 00:44:02 58,63
25 Olof Skoglund Kils OK 00:46:06 64,81
26 Simon Dahlberg OK Nolaskogsarna 00:46:54 67,20
27 Viktor Skoog Kils OK 00:49:10 73,98
28 Olle Josarp FK Friskus-Varberg 00:49:44 75,67
29 Martin Mörsell OK Kåre 00:53:10 85,94
30 Isak Wadman Västerås SOK 00:53:18 86,34
31 Gustav Frænell Sundsvalls OK 00:55:21 92,46
32 Alfred Lönn Västerås SOK 00:55:54 94,11
33 Johan Lamm Frölunda OL 00:56:18 95,30
34 Rasmus Möller Arboga OK 00:56:39 96,35
35 Fredrik Norlin IFK Moras OK 00:56:57 97,25
36 Andreas Persson OK Hammaren 01:00:59 109,30
37 Samuel Höjlind IFK Moras OK 01:05:23 122,46
38 Dan Österlund Västerås SOK 01:07:09 127,74
39 Rikard Holmström Västerbergslagens OL 01:16:16 154,99
40 Oliver Angelsiöö OK Linné 01:19:08 163,56
41 Adrian Lundberg IK Vikings OK 01:22:02 172,23
42 Johannes Äng Hagaby GOIF 01:22:37 173,97
44 Nils Kangas OK Hammaren 01:29:42 195,15
Hugo Lindbärg OK Södertörn
Håkan Ramberg Hallstahammars OK
Gustav Stål Västerbergslagens OL
Gustaf Berglund Sigtuna OK
Henrik Hamrefors Västerås SOK

Annonser