Svenska Orienteringsförbundet

Länna IF Medel - H50

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Peter Nordström Täby OK 00:26:49 15,14
2 Ulf Magnusson Leksands OK 00:27:54 18,73
3 Harry Hietanen Gävle OK 00:29:09 22,87
4 Per Grywenz OK Linné 00:29:26 23,81
5 Stefan Lund OK Linné 00:31:36 30,99
6 Anders Jönsson OK Triangeln 00:31:53 31,92
7 Jan Lindell Långhundra IF 00:32:19 33,36
8 Roger Hugosson Sundsvalls OK 00:32:37 34,35
9 Tommy Åhman Långhundra IF 00:33:09 36,12
10 Mats Jönsson Korsnäs IF OK 00:33:59 38,88
11 Mikael Yngvesson Robertsfors IK 00:34:24 40,26
12 Tryggve Rönnqvist OK Linné 00:34:26 40,37
13 Michael Holmgren IF Thor 00:34:54 41,91
14 Anders Nilsson Täby OK 00:35:28 43,79
15 Peter Hambäck Långhundra IF 00:35:32 44,01
16 Jan-Olov Bergman Västerås SOK 00:35:45 44,73
17 Sven Wigertz Långhundra IF 00:36:27 47,05
18 Mats Herbert Täby OK 00:36:58 48,76
19 Rolf Larsson OK Linné 00:37:10 49,42
20 Magnus Backlund Säterbygdens OK 00:37:23 50,14
21 Hans-Peter Olsson Älvdalens IF OK 00:38:04 52,40
22 Anders Ohlin Rånäs OK 00:38:27 53,67
23 Karl-Erik Engblom Valbo AIF 00:39:01 55,55
24 Kent Berggren Tullinge SK 00:39:10 56,04
25 Lars Gustafsson OK Kåre 00:39:48 58,14
26 Magnus Thor OK Bävern 00:40:13 59,52
27 Carl Persson Täby OK 00:40:27 60,29
28 Uno Johansson Sundsvalls OK 00:41:42 64,43
29 Stefan Nilsson OK Linné 00:41:49 64,82
30 Per Brahn Långhundra IF 00:42:58 68,63
31 Torbjörn Söderlund Leksands OK 00:43:01 68,80
32 Magnus Bergström Rånäs OK 00:43:32 70,51
33 Mats Carlsson OK Ödmården 00:43:56 71,83
34 Ulf Hamrefors Västerås SOK 00:44:30 73,71
35 Håkan Persson Laxå OK 00:44:39 74,20
36 Stefan Malmberg Stora Tuna OK 00:46:24 80,00
37 Curt Landin Rehns BK 00:46:46 81,21
38 Leif Nyholm OK Linné 00:46:50 81,44
39 Werner Köhler Tullinge SK 00:50:05 92,20
40 David Söderström Sala OK 00:52:16 99,43
41 Robert Östlund Säterbygdens OK 00:56:31 113,50
42 Johan Karlsson Norbergs OK 00:57:32 116,87
Thomas Calleberg Snättringe SK
Nils Aronsson OK Tisaren
Erik Wadman IFK Moras OK

Annonser

OOCup 2022