Svenska Orienteringsförbundet

Silva League med Vallåsen-lången - D18 Elit 1

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Johanna Öberg Ryda SK 00:57:15 6,68
2 Andrea Svensson OK Tisaren 00:57:43 7,21
3 Pim Hedberg OK Skogsfalken 00:58:09 7,70
4 Anna Hallmén OK Tisaren 00:58:17 7,85
5 Tilda Johansson OK Orion 00:58:21 7,93
6 Elin Carlsson Tormestorps IF 00:58:44 8,36
7 Jenny Wegebro Umeå OK 01:00:05 9,90
8 Elvira Björklund Trollhättans SOK 01:00:41 10,58
9 Vilma Blennow Falköpings AIK OK 01:01:35 11,60
10 Moa Pettersson OK Dacke 01:01:52 11,92
11 Elin Pettersson IFK Göteborg 01:02:28 12,61
12 Erica Edman Korsnäs IF OK 01:02:37 12,78
13 Anna Dahlgren-Rosén Järla Orientering 01:02:50 13,02
14 Linnéa Golsäter Eksjö SOK 01:03:08 13,36
15 Louise Lundgren Växjö OK 01:03:09 13,38
16 Ebba Pegestam OK Ravinen 01:03:12 13,44
17 Line Cederberg Vänersborgs SK 01:03:20 13,59
18 Anna Kindlundh Södertälje-Nykvarn OF 01:04:04 14,42
19 Klara Djerf Lerums SOK 01:04:09 14,52
20 Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 01:04:16 14,65
21 Hanna Korhonen Haninge SOK 01:04:40 15,10
22 Elin Granstedt IK Hakarpspojkarna 01:04:52 15,33
23 Vanessa Fricker Stora Tuna OK 01:05:35 16,15
24 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna 01:05:36 16,17
25 Klara Axelsson Markbygdens OK 01:05:47 16,37
26 Angelika Maciejewska OK Pan-Kristianstad 01:05:56 16,54
27 Nelly Carlsson Tormestorps IF 01:06:19 16,98
28 Ellen Sarenmark Leksands OK 01:06:30 17,19
29 Fanny Asketun OK Roxen 01:06:43 17,43
30 Amanda Berggren Tullinge SK 01:06:59 17,74
31 Ebba Ekman OK Tyr 01:07:08 17,91
32 Isabel Salén OK Renen 01:07:14 18,02
33 Annie Önsten IK Vista 01:07:15 18,04
34 Josefine Kristiansson Trollhättans SOK 01:07:29 18,30
35 Hanna Åberg OK Landehof 01:07:31 18,34
36 Hanna Lindström OK Tranan 01:07:44 18,59
37 Sara Wadman IFK Moras OK 01:07:47 18,65
38 Hanna Hänström Täby OK 01:08:01 18,91
39 Linnéa Andersson Bredaryds SOK 01:08:03 18,95
40 Emma Helmersson Vandrarringen 01:08:20 19,27
41 Sandra Näslund Västerås SOK 01:08:42 19,69
42 Hanna Gustavsson OK Tyr 01:09:29 20,58
43 Ronja Björklund Bjursås OK 01:09:30 20,60
44 Melina Carlsson Stora Tuna OK 01:09:33 20,65
45 Emma Djerf Lerums SOK 01:10:50 22,11
46 Elin Johansson Finspångs SOK 01:11:09 22,47
47 Märta Ransjö Zander OK Tyr 01:11:25 22,77
48 Tyra Kleijn Södertälje-Nykvarn OF 01:11:34 22,94
49 Kajsa Hedin Hjärnarps GH OL 01:12:15 23,72
50 Magdalena Van de Voorde Tullinge SK 01:12:29 23,98
51 Julia Frejd OK Ravinen 01:12:35 24,10
52 Emma Nilsson OK Tranan 01:13:04 24,65
53 Kajsa Mattsson OK Kåre 01:13:44 25,40
54 Ida Nordlund Piteå IF 01:13:50 25,52
55 Sara Kindlund OK Tranan 01:13:52 25,56
56 Freja Vredin IFK Umeå 01:14:45 26,56
57 Matilda Arborelius Hjärnarps GH OL 01:14:57 26,79
58 Rebecca Mårtensson Köping-Kolsva OK 01:17:13 29,36
58 Emma Hagrot Täby OK 01:17:13 29,36
Tove Rönnbäck Visborgs OK
Moa Gustafsson Uddevalla OK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr