Svenska Orienteringsförbundet

Svenska Orienteringsförbundet, Örebro Läns Oriente - H14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
119 Martin Norrbom Sala OK 01:00:56 300,00
64 Samuel Hedlund Köping-Kolsva OK 00:45:23 300,00
40 Joel Pettersson Tullinge SK 00:41:31 300,00
Albin Schurmann Hylte OK 16:39:00 300,00
2 Oskar Sandberg Säterbygdens OK 00:30:13 300,00
7 Martin Nilsson Snättringe SK 00:34:12 300,00
90 Filip Södervall IK Gandvik 00:52:46 300,00
4 Andreas Sundström Västerås SOK 00:32:37 300,00
6 Markus Larsson Hestra IF 00:32:55 300,00
60 David Svensson FK Boken 00:44:58 300,00
146 Rasmus Löfgren Stora Tuna OK 01:18:49 300,00
113 Johan Nordin Sundsvalls OK 00:58:12 300,00
19 Andreas Hultqvist Tullinge SK 00:36:50 300,00
28 Johan Höglund FK Herkules 00:39:10 300,00
57 Anton Hansson Nässjö OK 00:43:46 300,00
70 Tobias Pentonen Hestra IF 00:47:03 300,00
141 Zakarias Hanson Falkenbergs OK 01:16:52 300,00
30 Oliver Nilsson Nyköpings OK 00:39:42 300,00
22 Filip Wadsten OK Landehof 00:37:04 300,00
Erik Kristiansson Hässleholms OK 16:39:00 300,00
142 Alfred Steindahl Stenungsunds OK 01:17:14 300,00
32 Martin Olsson Tibro OK 00:40:10 300,00
38 Theodor Wahlbom OK Orion 00:41:14 300,00
Jonatan Höst Hjärnarps GH OL 16:39:00 300,00
20 Mattias Johansson Stångenäs AIS 00:36:56 300,00
115 Lukas Olsson Väsby OK 00:59:03 300,00
161 Filip Olsson Väsby OK 02:11:05 300,00
140 Albin Evertsson Växjö OK 01:16:30 300,00
125 Markus Nordmark Nässjö OK 01:03:17 300,00
87 Jesper Jissbacke Gävle OK 00:50:50 300,00
153 Alfred Jansson Vänersborgs SK 01:22:30 300,00
145 Manne Frändén Järla Orientering 01:18:19 300,00
138 Jacob Lövstedt Sjövalla FK 01:16:00 300,00
152 Jonathan Albinsson Tormestorps IF 01:22:07 300,00
3 Filip Grahn Hestra IF 00:32:10 300,00
61 Marcus Bengtsson Mariestads FK 00:45:09 300,00
95 Johan Gustafsson OK Nackhe 00:54:09 300,00
133 Johan Eklund Växjö OK 01:11:41 300,00
17 Oskar Lindqvist Sävedalens AIK 00:36:27 300,00
8 Joakim Andén Södertälje-Nykvarn OF 00:34:26 300,00
77 Henrik Johansson Umeå OK 00:48:35 300,00
52 Adam Erickson Bodafors OK 00:42:58 300,00
55 Anton Erickson Bodafors OK 00:43:25 300,00
72 Karl Enges Attunda OK 00:47:13 300,00
134 Oskar Johansson OK Klyftamo 01:12:41 300,00
120 Joel Einarsson Tormestorps IF 01:01:04 300,00
56 Lars Sjöbom Njurunda OK 00:43:45 300,00
24 Linus Landergren Hestra IF 00:37:56 300,00
75 Sixten Jonsson OK Linné 00:48:02 300,00
66 Albin Bergkvist Bjursås OK 00:46:15 300,00
49 Daniel Duhlbo IFK Moras OK 00:42:41 300,00
88 David Axelsson Finspångs SOK 00:51:16 300,00
126 Joel Vidfelt Lindebygdens OK 01:03:31 300,00
109 Erik Fors Hestra IF 00:57:08 300,00
43 Erik Molitor Katrineholms OK 00:42:05 300,00
50 Isak Langerak Järfälla OK 00:42:50 300,00
45 Emanuel Urdal Boxholm-Mjölby OL 00:42:30 300,00
39 Henrik Näslund OK Nolaskogsarna 00:41:19 300,00
148 Oskar Vamling Frölunda OL 01:19:40 300,00
78 Viktor Djerf Västerbergslagens OL 00:48:56 300,00
111 Erland Simonsson Sundbybergs IK 00:58:03 300,00
160 Andreas Alenius Boxholm-Mjölby OL 01:46:14 300,00
11 Emil Åberg Korsnäs IF OK 00:34:51 300,00
26 Anton Gumaelius Waxholms OK 00:38:07 300,00
16 Nils Gumaelius Waxholms OK 00:35:51 300,00
15 Lukas Bökman Ronneby OK 00:35:42 300,00
84 Oscar Sturk Waxholms OK 00:49:45 300,00
Alfred Najvik OK Pan-Kristianstad 16:39:00 300,00
68 Noak Sanderberg Åmåls OK 00:46:22 300,00
143 Nils Barr Zeilon Skåneslättens OL 01:18:08 300,00
8 Niklas Sundqvist Tullinge SK 00:34:26 300,00
106 Felix Garmer Göteborg/Majorna OK 00:55:57 300,00
132 Marcus Grahn Södertälje-Nykvarn OF 01:09:29 300,00
101 Carl Rämmal Lunds OK 00:55:06 300,00
151 Linus Roos SOK Träff 01:22:06 300,00
155 Hannes Östergren Alvesta SOK 01:36:03 300,00
108 Oscar Renberg FK Herkules 00:56:25 300,00
101 Martin Herbert Täby OK 00:55:06 300,00
Arthur Karlsson OK Orinto 16:39:00 300,00
36 Oskar Leinonen OK Kolmården 00:40:53 300,00
97 Michael Andersson Rånäs OK 00:54:23 300,00
93 Fredrik Bergstrand Västerbergslagens OL 00:53:38 300,00
96 Gabriel Höjlind IFK Moras OK 00:54:18 300,00
154 Magnus Östgren OK Kåre 01:23:57 300,00
67 Alexander Nilsson OK Södertörn 00:46:21 300,00
36 Oscar Westin Vittjärvs IK 00:40:53 300,00
65 Erik Hagman Lerums SOK 00:45:49 300,00
86 Erik Forsberg OK Ravinen 00:50:05 300,00
27 August Kollberg Eksjö SOK 00:38:38 300,00
91 Daniel Nilsson Kempff Hässleholms OK 00:53:03 300,00
46 Filip Ossiansson IK Hakarpspojkarna 00:42:34 300,00
29 Per Lindman Finspångs SOK 00:39:12 300,00
58 Emil Thellsén OK Roxen 00:44:15 300,00
82 ERIK HÅLLSTRÖM Gävle OK 00:49:24 300,00
42 John Gabrielsson Sävedalens AIK 00:42:04 300,00
63 Edvin Smedberg OK Skogsfalken 00:45:21 300,00
48 Magnus Fries Umeå OK 00:42:39 300,00
31 Anton Nilsson Umeå OK 00:40:08 300,00
107 Arvid Runvik Kvarnsvedens GOIF OK 00:56:02 300,00
5 Heino Ollin Sävedalens AIK 00:32:40 300,00
157 Jonas Eriksson Hylte OK 01:40:17 300,00
73 Nils Augustsson IFK Moras OK 00:47:39 300,00
41 Robin Karlsson Härlövs IF 00:42:01 300,00
25 Mathias Myrefelt Norlinger Skarpnäcks OL 00:37:59 300,00
114 Erik Widmark IF Hagen 00:58:49 300,00
144 Albin Larsson Forsberg Västerås SOK 01:18:17 300,00
54 Filip Bergström Kvarnsvedens GOIF OK 00:43:17 300,00
78 August Mikaelsson Västerås SOK 00:48:56 300,00
69 Klas Udd Markbygdens OK 00:46:25 300,00
81 Moltas Viebke Malmö OK 00:49:08 300,00
147 Emil Eriksson Tierps SOK 01:19:01 300,00
98 Fredrik Cahlin IF Marin Väst 00:54:31 300,00
18 Henrik Eklund Växjö OK 00:36:28 300,00
74 Olle Lindgren KFUM Örebro OK 00:48:01 300,00
105 Grim Jonsson-Wold Sundbybergs IK 00:55:21 300,00
100 Peter Nilsson Robertsfors IK 00:54:58 300,00
121 Josef Maxson OK Bävern 01:01:17 300,00
99 Rolf Berglund Sol Tranås 00:54:47 300,00
156 Jonas Carlsson Sundbybergs IK 01:36:56 300,00
138 Emil Elmarsson Waxholms OK 01:16:00 300,00
137 Edvin Jonsson Lidköpings VSK 01:15:52 300,00

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr