Svenska Orienteringsförbundet

Svenska Orienteringsförbundet, Örebro Läns Oriente - H13

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
82 Felix Hellgren OK Ravinen 00:54:26 300,00
60 Alfons Davidsson OK Klemmingen 00:47:07 300,00
90 Valdemar Askeljung OK Klemmingen 00:55:30 300,00
28 Jonas Eriksson Stora Tuna OK 00:39:37 300,00
34 Adam Johansson Trollhättans SOK 00:41:20 300,00
22 Lucas J-Sundblad Eksjö SOK 00:37:16 300,00
66 Emil Johansson Bredareds IF 00:48:14 300,00
38 Jacob Torstensson Västerås SOK 00:41:38 300,00
121 David Gunnarsson IK Hakarpspojkarna 01:11:37 300,00
97 Oscar Philipsson Markaryds FK 00:58:36 300,00
8 Olle Andersson Tullinge SK 00:34:13 300,00
52 Filip Hahne Insjöns IF OK 00:44:29 300,00
120 Axel Forshällen Attunda OK 01:10:56 300,00
117 Pontus Holst Karlsbyhedens IK 01:07:23 300,00
84 Elias Bengtsson IS Kullen 00:54:32 300,00
145 Birk Bergman Snättringe SK 01:52:12 300,00
16 Daniel Andersson OK Löftan 00:36:02 300,00
Shane Mattsson Malmö OK 16:39:00 300,00
12 Johannes Ridefelt OK Linné 00:35:32 300,00
138 Harald Eriksson Langett Attunda OK 01:32:20 300,00
95 Simon Jansson-Järpling OK Klemmingen 00:57:11 300,00
104 Erik Björklund Sjövalla FK 01:02:16 300,00
87 Filip Zachrisson Kungälvs OK 00:54:45 300,00
43 André Andersson Västerbergslagens OL 00:42:14 300,00
78 Anton Strandberg Skogslöparna 00:52:43 300,00
69 Henning Bollmark IF Hallby 00:49:19 300,00
128 Karl Hammersberg Frölunda OL 01:21:29 300,00
75 Anton Boberg IF Rigor 00:51:42 300,00
146 Viktor Andersson Länna IF 01:57:17 300,00
136 Oskar Eriksson OK Älgen 01:28:31 300,00
108 Nils-Joel Persson Tormestorps IF 01:03:23 300,00
79 Ola Holtbring OK Amne 00:52:56 300,00
96 William Johnsson OK Skogshjortarna 00:57:13 300,00
14 Johan Gustafsson OK Tyr 00:35:49 300,00
135 Viktor Ottersten SOK Träff 01:27:33 300,00
24 Amadeus Hansson Gotlands Bro Orienteringsklubb 00:38:00 300,00
144 Gunnar Larsson Frösö IF 01:41:40 300,00
73 Nils Henriksson Seskarö IF 00:50:51 300,00
4 Johan Lenning Skåneslättens OL 00:33:15 300,00
143 Markus Pettersson Vänersborgs SK 01:41:13 300,00
92 Simon Österlund Västerås SOK 00:55:58 300,00
55 Jesper Lindh OK Älgen 00:45:33 300,00
64 Lars Olovsson Rehns BK 00:47:57 300,00
126 Jonatan Porle Växjö OK 01:19:25 300,00
25 Gustaf Sundbüe OK Hällen 00:38:31 300,00
49 Jacob Malmfors Skogspojkarnas OK 00:43:40 300,00
111 Axel Martin Njurunda OK 01:05:13 300,00
23 Philip Edvardsson Eksjö SOK 00:37:17 300,00
3 Simon Hector Snättringe SK 00:32:00 300,00
57 Pontus Kullin OK Tyr 00:46:29 300,00
142 Nils Swedenborg Lunds OK 01:40:15 300,00
41 Anton Hördell Söders SOL Tyresö 00:42:08 300,00
85 Arvid Persson Täby OK 00:54:40 300,00
36 Erik Barr Zeilon Skåneslättens OL 00:41:22 300,00
102 Henrik Nordström Sigtuna OK 01:00:56 300,00
139 Aron Hugoson Kvillebyns SK 01:33:35 300,00
7 Ivar Sörqvist Markbygdens OK 00:34:08 300,00
30 Nils Wärnsberg Eksjö SOK 00:40:17 300,00
133 Jonas Hammarskiöld Lunds OK 01:24:52 300,00
89 Martin Bergman OK Kåre 00:55:07 300,00
32 Albin Pålsson Kungälvs OK 00:40:22 300,00
62 Joakim Skärlén Haninge SOK 00:47:32 300,00
109 John Gunnarsson Surahammars SOK 01:04:49 300,00
106 Oskar Westin IF Thor 01:03:00 300,00
15 Linus Eriksson Robertsfors IK 00:35:58 300,00
116 John Gordon Stigsökarna 01:07:20 300,00
11 Jakob Fransson OK Milan 00:35:31 300,00
31 Ludvig Holmberg OK Tranan 00:40:19 300,00
48 Simon Olausson OK Tranan 00:43:31 300,00
67 Martin Stafstedt GOIF Tjalve 00:48:26 300,00
115 Gustav Aflodal Täby OK 01:07:09 300,00
18 Nils Alexandersson Stora Tuna OK 00:36:26 300,00
10 Anton Forsberg Långhundra IF 00:35:03 300,00
39 Ola Andersson Stigmännen Karlshamns OK 00:41:50 300,00
45 Mattias Perneby IFK Lidingös Skid o OK 00:42:48 300,00
44 Jacob Eriksson KFUM Örebro OK 00:42:17 300,00
33 Rasmus Arfwedson Frölunda OL 00:41:17 300,00
94 Rikard Andersson Bjursås OK 00:57:01 300,00
Kalle Henriksson Gammelstads IF 16:39:00 300,00
100 Jonas Gustafsson OK Kåre 01:00:34 300,00
91 Elis Nordström Kils OK 00:55:46 300,00
9 Emil Petersson OK Nolaskogsarna 00:35:02 300,00
76 Olle Hansson OK Roxen 00:52:10 300,00
35 Alexander Wiklund Finspångs SOK 00:41:21 300,00
101 Albin Lillieström OK Roxen 01:00:53 300,00
58 Lukas Eveborn OK Roxen 00:46:35 300,00
51 Ville Johansson OK Kolmården 00:43:49 300,00
65 Vidar Funkquist IF Hansa-Hoburg 00:48:05 300,00
1 Johan Wennermark OK Skogsfalken 00:28:50 300,00
68 Rickard Månkell Attunda OK 00:48:51 300,00
118 Simon Elverö Väsby OK 01:09:28 300,00
134 Erik Elverö Väsby OK 01:25:31 300,00
17 Samuel Plumppu Bredareds IF 00:36:22 300,00
62 Oliver Klingefjord IFK Lidingös Skid o OK 00:47:32 300,00
54 Edvin Andersson Värend GN OL 00:45:27 300,00
20 Tom Campbell Lustens OK 00:36:57 300,00
26 Martin Särnbrink OK Tisaren 00:38:33 300,00
114 August Bengtsson OK Nackhe 01:07:05 300,00
71 Oskar Lind SOK Viljan 00:50:05 300,00
53 Oliver Widman Lesjöfors SK 00:45:11 300,00
141 Nicklas DeWitt Länna IF 01:39:11 300,00
132 Lukas Löfvenhamn OK Letstigen 01:24:22 300,00
70 Hugo Dahlberg Haninge SOK 00:49:31 300,00
81 Erik Gillberg Västvärmlands OK 00:54:24 300,00
74 Nils Patriksson OK Klyftamo 00:51:11 300,00
105 Mårten Rostö Rånäs OK 01:02:46 300,00
113 Johan Drugge Korsnäs IF OK 01:05:58 300,00
80 Karl-Oskar Plahn OK Enen 00:54:05 300,00
123 Axel Wahlström Hylte OK 01:13:44 300,00
127 Viktor Janrik Bromma-Vällingby SOK 01:21:03 300,00
42 Joakim Ståhl Järbo OK 00:42:12 300,00
88 Gustav Johansson Ulricehamns OK 00:55:01 300,00
103 Ludwig Johansson Ulricehamns OK 01:01:01 300,00
124 Adam Karlsson Boxholm-Mjölby OL 01:13:53 300,00
125 Tobias Bjernulf Sundbybergs IK 01:16:46 300,00
140 Emil Karlsson Kvillebyns SK 01:38:30 300,00
122 Joel Karlsson Kvillebyns SK 01:13:04 300,00
147 Jakob Mellin Sundbybergs IK 02:03:47 300,00

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr