Svenska Orienteringsförbundet

Svenska Orienteringsförbundet, Örebro Läns Oriente - H10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
70 Viggo Klasson OK Ravinen 00:23:32 300,00
118 Benjamin Pauli Istrums SK 00:41:07 300,00
98 Thorsten Svensson Finspångs SOK 00:27:49 300,00
2 Lukas Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:14:51 300,00
110 Emil Forslund Linköpings OK 00:35:04 300,00
11 Filip Rosjö Jönköpings OK 00:16:27 300,00
66 Björn Johansson Sundsvalls OK 00:22:50 300,00
58 Tim Johansson FK Friskus-Varberg 00:22:10 300,00
21 Zeb Palm HJS-Vansbro OK 00:18:21 300,00
9 Johannes Öhgren Karlsbyhedens IK 00:16:02 300,00
1 Isac Ericsson Växjö OK 00:14:42 300,00
64 Hugo Setthagen OK Tranan 00:22:26 300,00
122 Joakim Lindén Frölunda OL 00:48:10 300,00
13 Joar Hertin Västerviks OK 00:17:09 300,00
4 Filip Johansson Trollhättans SOK 00:15:39 300,00
75 Johan Langerak Järfälla OK 00:23:45 300,00
Per-Anton Persson Tormestorps IF 16:39:00 300,00
4 Oscar Månkell Attunda OK 00:15:39 300,00
Wilhelm Alness Långhundra IF 16:39:00 300,00
Leo Westerberg OK Grip 16:39:00 300,00
126 Peter Åberg Korsnäs IF OK 01:01:15 300,00
81 Erik Eriksson OK Älgen 00:24:47 300,00
41 Elias Håland Tullinge SK 00:20:26 300,00
78 Melker Andersson Härlövs IF 00:24:07 300,00
96 Harald Eklöf IF Hallby SOK 00:27:43 300,00
38 Victor Hansson Nässjö OK 00:20:02 300,00
69 Oscar Roos SOK Träff 00:23:25 300,00
112 Adam Hahne Insjöns IF OK 00:35:25 300,00
25 Philip Carlsson Nyköpings OK 00:18:49 300,00
15 Arvid Önsten IK Vista 00:17:15 300,00
79 Eric Berlin Trollhättans SOK 00:24:38 300,00
104 Axel Johansson Finspångs SOK 00:29:31 300,00
83 Elias Pessa Haparanda OK 00:24:49 300,00
34 Algot Najvik OK Pan-Kristianstad 00:19:48 300,00
36 Klas Johansson OK Tranan 00:20:01 300,00
77 Gustav Heldt IFK Södertälje 00:24:04 300,00
31 David Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:19:27 300,00
44 Erik Wigle IFK Södertälje 00:20:32 300,00
76 Viktor Carlsson IK Trenne Ullared 00:24:01 300,00
32 Gabriel Ulltjärn OK Roxen 00:19:33 300,00
89 Martin Skärlén Haninge SOK 00:25:45 300,00
August Landstorp OK Tor 16:39:00 300,00
55 Pontus Olofsson-Bierfeldt Ärla IF 00:21:51 300,00
103 Olle Johansson Linköpings OK 00:29:28 300,00
29 Rikard Bergström Kvarnsvedens GOIF OK 00:19:10 300,00
72 Ludvig Lindén Attunda OK 00:23:34 300,00
Vincent Wipp Järla Orientering 16:39:00 300,00
111 Richard Take OK Djerf 00:35:19 300,00
27 Olle Svangren Gotlands Bro Orienteringsklubb 00:18:59 300,00
93 Martin Herbertsson OK Roxen 00:26:21 300,00
14 Olof Ljunggren Linköpings OK 00:17:13 300,00
99 Love Carlsson OK Orion 00:28:32 300,00
65 Leo Johansson OK Kolmården 00:22:39 300,00
96 Joel Wiklund OK Grip 00:27:43 300,00
62 Linus Lundberg OK Bävern 00:22:23 300,00
74 Joel Plumppu Bredareds IF 00:23:36 300,00
Elias Torstensson Emmaboda Verda OK 16:39:00 300,00
68 Oscar Cox Lerums SOK 00:23:19 300,00
107 Simon Camitz Lustens OK 00:31:35 300,00
127 Daniel Wendelius IFK Lidingös Skid o OK 02:28:53 300,00
45 Vincent Nilsson IK Vista 00:20:44 300,00
91 Måns Holmgren OK Hammaren 00:25:52 300,00
35 Rasmus Täck Järbo OK 00:19:54 300,00
112 Henrik Willamo Södertälje-Nykvarn OF 00:35:25 300,00
Markus Österlund Västerås SOK 16:39:00 300,00
61 Patrick Jones Skogspojkarnas OK 00:22:22 300,00
115 Daniel Ståhl Järbo OK 00:37:20 300,00
94 Alexander Augustsson OK Bävern 00:26:49 300,00
43 Ludvig Holmqvist OK Tor 00:20:31 300,00
87 Ivar Runvik Kvarnsvedens GOIF OK 00:25:25 300,00
56 Felix Falk Göteborg/Majorna OK 00:22:00 300,00
81 William Nilsson Nyköpings OK 00:24:47 300,00
62 Anton Hänström Täby OK 00:22:23 300,00
53 John Granath Svärdsjö IF 00:21:37 300,00
30 Erik Helmersson Vandrarringen 00:19:23 300,00
125 Emil Karlsson Målilla OK 00:59:48 300,00
60 Arvid Eriksson Hagaby GOIF 00:22:12 300,00
59 Melvin Jakobsson OK Södertörn 00:22:11 300,00
10 Erik Hannrup IF Thor 00:16:11 300,00
54 Eric Gustafsson OK Tor 00:21:40 300,00
3 Lukas Olm Kils OK 00:15:05 300,00
119 Povel Hedberg Lunds OK 00:44:04 300,00
7 Allan Hedberg Lunds OK 00:15:54 300,00
16 Jakob Sjöberg Gävle OK 00:17:32 300,00
22 Elias Olsson OK Kroppefjäll 00:18:38 300,00
51 Casper Hedar Eskilstuna OL 00:21:18 300,00
18 Arvid Westerberg OK Kolmården 00:18:03 300,00
33 Fredrik Glännefors Söders SOL Tyresö 00:19:42 300,00
67 Jacob Hördell Söders SOL Tyresö 00:23:00 300,00
121 David Nero Nässjö OK 00:47:22 300,00
95 Johan Martelius Attunda OK 00:27:42 300,00
47 Viktor Wallin Korsnäs IF OK 00:20:52 300,00
38 Jakob Ingström Bottnaryds IF 00:20:02 300,00
116 Andreas Näslund Västerås SOK 00:38:13 300,00
70 Alexey Tikhomirov SOIK Hellas 00:23:32 300,00
106 Pontus Eriksson Hjärnarps GH OL 00:31:03 300,00
49 Noel Waldenfjord Järfälla OK 00:21:09 300,00
120 Per Hedman IF Hagen 00:47:21 300,00
109 Johan Holmberg IF Hagen 00:33:36 300,00
90 Anton Alfredsson Attunda OK 00:25:51 300,00
102 Johan Kindbom IF Hagen 00:29:17 300,00
6 Jonathan Uller Kils OK 00:15:46 300,00
101 Carl Larsson Trollhättans SOK 00:29:07 300,00
123 Axel Berglund Ulricehamns OK 00:54:23 300,00
92 Josef Helander OK Roxen 00:26:08 300,00
88 Albin Toll OK Njudung 00:25:29 300,00
20 Alexander Roos OK Landehof 00:18:20 300,00
57 Josef Wennblom Hagaby GOIF 00:22:09 300,00
117 Edvin Schiller OK Njudung 00:40:13 300,00
105 Marcus Hermansson IF Hagen 00:29:58 300,00

Annonser