Svenska Orienteringsförbundet

Svenska Orienteringsförbundet, Örebro Läns Oriente - H21 E

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
4 Marcus Millegård Sävedalens AIK 00:14:24 -0,24
8 David Andersson Malungs OK Skogsmårdarna 00:14:40 1,15
11 Mattias Karlsson Halden SK 00:14:47 1,75
12 Daniel Attås OK Tisaren 00:14:51 2,10
16 Oleksandr Kratov OK Orion 00:14:58 2,70
19 Jonas Pilblad IFK Göteborg 00:15:02 3,05
20 Johan Runesson OK Tisaren 00:15:04 3,22
22 Mats Troeng OK Linné 00:15:10 3,74
22 Ola Martner Göteborg/Majorna OK 00:15:10 3,74
24 Peter Öberg OK Hällen 00:15:12 3,92
25 Filip Dahlgren IFK Lidingös Skid o OK 00:15:13 4,00
26 Mattias Millinger OK Linné 00:15:16 4,26
27 Johan Aronsson OK Tisaren 00:15:19 4,52
28 Petter Eriksson Södertälje-Nykvarn OF 00:15:20 4,61
29 Jakob Lööf OK Pan-Kristianstad 00:15:21 4,69
30 Fredrik Johansson IFK Lidingös Skid o OK 00:15:22 4,78
31 Martin Härberg Järla Orientering 00:15:23 4,87
32 Jan Troeng OK Linné 00:15:30 5,47
34 Nicolas Simonin IFK Lidingös Skid o OK 00:15:34 5,82
37 Anders Skarholt IFK Lidingös Skid o OK 00:15:37 6,08
37 Henrik Löfås OK Linné 00:15:37 6,08
39 Erik Johansson Halmstad OK 00:15:40 6,34
40 Tomas Stenström OK Linné 00:15:41 6,42
41 Rasmus Søes IFK Lidingös Skid o OK 00:15:46 6,86
45 Andreas Kyburz Tullinge SK 00:15:51 7,29
46 Christian Bobach IFK Göteborg 00:15:52 7,38
47 Patrik Karlsson IK Hakarpspojkarna 00:15:55 7,64
48 Emil Andersson Ärla IF 00:15:56 7,72
49 Jesper Lysell Rehns BK 00:15:59 7,98
49 Joakim Hederskog IK Hakarpspojkarna 00:15:59 7,98
52 Erik Andersson OK Denseln 00:16:01 8,16
52 Emil Lauri IFK Lidingös Skid o OK 00:16:01 8,16
54 Hans Brolund OK Denseln 00:16:02 8,24
55 Henrik Jansson IK Hakarpspojkarna 00:16:06 8,59
56 Thomas Carlsson Malungs OK Skogsmårdarna 00:16:09 8,85
59 Gustav Nordström Gävle OK 00:16:14 9,28
61 Erik Holmberg IK Hakarpspojkarna 00:16:42 11,70
63 Anders Carlsson IFK Lidingös Skid o OK 00:17:07 13,87
Peter Hemmyr Järla Orientering 16:39:00 300,00
Pelle Engstrand Stora Tuna OK 16:39:00 300,00
Jerker Lysell Rehns BK 16:39:00 300,00
Josef Nordlund OK Linné 16:39:00 300,00
Patrik Martner IFK Göteborg 16:39:00 300,00
Martin Johansson IFK Moras OK 16:39:00 300,00
Victor Silvemark Dalaportens OL 16:39:00 300,00
William Lind Malungs OK Skogsmårdarna 16:39:00 300,00

Annonser