Svenska Orienteringsförbundet

Svenska Orienteringsförbundet, Örebro Läns Oriente - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
18 Anton Källström Sala OK 00:23:25 300,00
68 Markus Hellgren OK Södertörn 00:32:49 300,00
21 Lukas Lundgren Värend GN OL 00:23:38 300,00
114 Isak Wadman Västerås SOK 00:43:40 300,00
47 Olle Josarp FK Friskus-Varberg 00:28:46 300,00
100 Rickard Olsson Tibro OK 00:40:01 300,00
57 Gustav Öhgren Karlsbyhedens IK 00:30:58 300,00
123 Jesper Roos Attunda OK 00:46:10 300,00
38 Emil Roos Attunda OK 00:26:51 300,00
36 Adam Persson Eksjö SOK 00:26:28 300,00
14 David Risberg Skattkärrs IF 00:22:29 300,00
64 Gustav Malmström GOIF Tjalve 00:32:19 300,00
11 Viktor Skoog Kils OK 00:21:52 300,00
16 Henning Sjökvist Stora Tuna OK 00:23:04 300,00
17 Eric Rosjö Jönköpings OK 00:23:11 300,00
108 Byron Palm HJS-Vansbro OK 00:42:17 300,00
2 Jesper Svensk Stora Tuna OK 00:17:55 300,00
13 Victor Imark Tullinge SK 00:22:24 300,00
10 Simon Imark Tullinge SK 00:21:11 300,00
61 Erik Blick OK Alehof 00:31:49 300,00
32 Johan Wehlin Skogspojkarnas OK 00:25:47 300,00
72 Jonas Toftered IF Rigor 00:33:17 300,00
54 Mattias Fors Attunda OK 00:30:20 300,00
22 Elias Bäcklund-Ekvall Trollhättans SOK 00:23:48 300,00
1 Henrik Johannesson Ronneby OK 00:16:48 300,00
110 Waldemar Andersson OK Roslagen 00:42:49 300,00
138 Tobias Hamström GOIF Tjalve 00:52:51 300,00
86 Dan Österlund Västerås SOK 00:36:11 300,00
111 Alfred Lönn Vandrarringen 00:43:11 300,00
120 Martin Skyggeson OK Nackhe 00:45:38 300,00
130 Hugo Thunberg OK Alehof 00:48:05 300,00
89 Jakob Pessa Haparanda OK 00:36:18 300,00
25 Isak Åberg Korsnäs IF OK 00:24:24 300,00
40 Isak Augustsson IFK Moras OK 00:27:25 300,00
148 Oskar Andersson OK Linné 01:08:36 300,00
37 Erik Håkansson Skogspojkarnas OK 00:26:44 300,00
24 Simon Sjöberg Gävle OK 00:23:54 300,00
143 Christian Redtzer Attunda OK 00:59:25 300,00
105 Jonas Norlin IFK Moras OK 00:40:58 300,00
30 Linus Backlund OK Södertörn 00:25:38 300,00
51 Rasmus Möller Arboga OK 00:29:41 300,00
53 Alexander Alness Långhundra IF 00:29:59 300,00
128 Gustav Nilsson OK Grip 00:47:12 300,00
131 Fredrik Norlin IFK Moras OK 00:48:25 300,00
48 Johan Edenhamn Länna IF 00:28:57 300,00
7 Simon Larsson OK Hällen 00:20:55 300,00
70 Jakob Höst Hjärnarps GH OL 00:32:52 300,00
46 Robin Salén OK Renen 00:28:32 300,00
134 Samuel Hanson Falkenbergs OK 00:50:36 300,00
52 Gustav Engman OK Denseln 00:29:53 300,00
66 Viktor Wassén Vänersborgs SK 00:32:34 300,00
50 Albin Larsson Katrineholms OK 00:29:37 300,00
44 Hjalmar Ljungberg Sjövalla FK 00:28:13 300,00
6 Isac Von Krusenstierna OK Kåre 00:20:09 300,00
20 Victor Helgesson Hestra IF 00:23:31 300,00
145 Anton Forsberg Högåkers OK 01:04:17 300,00
83 Johan Höög OK Kullingshof 00:35:50 300,00
122 Rasmus Bäcklund IFK Göteborg 00:45:49 300,00
117 Lukas Persson KFUM Örebro OK 00:44:59 300,00
103 Joel Flakberg IFK Göteborg 00:40:33 300,00
144 Ola Löseth Falköpings AIK OK 00:59:45 300,00
153 Mårten Hellström OK Linné 01:40:50 300,00
137 Alfred Wennemo Lunds OK 00:52:47 300,00
141 Andreé Wüst OK Kullingshof 00:55:49 300,00
56 Emil Enges Leksands OK 00:30:49 300,00
77 Samuel Höjlind IFK Moras OK 00:34:19 300,00
5 Oliwer Lundberg OK Bävern 00:19:11 300,00
9 Rasmus Lundberg OK Bävern 00:21:08 300,00
127 Gustaf Carefall Köping-Kolsva OK 00:46:51 300,00
77 Jesper Hedar Eskilstuna OL 00:34:19 300,00
15 Anders Magnusson OK Landehof 00:22:51 300,00
26 Kevin Mattsson Malmö OK 00:24:40 300,00
87 Nils Orbert Attunda OK 00:36:12 300,00
150 Daniel Pihl SOK 68 01:18:10 300,00
106 Mårten Olsson Gävle OK 00:41:06 300,00
91 Erik Olsson Gävle OK 00:36:20 300,00
55 Rasmus Wickbom Vittjärvs IK 00:30:38 300,00
112 Jakob Peterson Linköpings OK 00:43:14 300,00
75 Pontus Thörn Rånäs OK 00:33:39 300,00
8 Melker Johansson OK Orion 00:20:58 300,00
121 Olof Lundgren Umeå OK 00:45:43 300,00
102 Oscar Johansson Boxholm-Mjölby OL 00:40:27 300,00
84 Philip Johansson Boxholm-Mjölby OL 00:35:56 300,00
116 Carl Agrell Sävedalens AIK 00:44:36 300,00
Adam Segerslätt Skåneslättens OL 16:39:00 300,00
38 Gustaf Berglund Sigtuna OK 00:26:51 300,00
151 Joakim Eriksen Eds SK 01:18:13 300,00
104 Albin Tranberg Tullinge SK 00:40:41 300,00
119 Ville Grahn IK Uven 00:45:08 300,00
67 Simon Lundberg IK Vikings OK 00:32:43 300,00
118 Joel Gunnarsson Emmaboda Verda OK 00:45:07 300,00
126 Joel Sjödin OK Nipan 00:46:37 300,00
99 Oscar Lang Västerviks OK 00:39:56 300,00
27 Eric Jansson OK Tranan 00:24:56 300,00
95 Jakob Alfredsson Attunda OK 00:37:17 300,00
109 albert klein Västerviks OK 00:42:33 300,00
98 Fredrik Johansson OK Nackhe 00:39:08 300,00
62 Eric Löfkvist OK Njudung 00:31:58 300,00
125 Johannes Äng Hagaby GOIF 00:46:35 300,00
76 Filip Jönsson Vimmerby OK 00:34:17 300,00
96 Mathias Undeland IFK Göteborg 00:38:25 300,00
85 Albin Lager Nässjö OK 00:36:09 300,00
58 Johan Persson OK Österåker 00:30:59 300,00
43 Elias Landfors Lustens OK 00:27:53 300,00
18 Otto Stuhlhofer OK Landehof 00:23:25 300,00
133 Filip Johansson SOK Viljan 00:50:23 300,00
60 Gabriel Lundvall Täby OK 00:31:48 300,00
90 Anders Logren Sjövalla FK 00:36:19 300,00
34 Andreas Uller Kils OK 00:25:54 300,00
80 Måns Olm Kils OK 00:35:19 300,00
28 Fritjof Axelsson FK Göingarna 00:25:06 300,00
97 Carl Persson Burseryds IF 00:38:48 300,00
129 Sindre Jonsson-Wold Sundbybergs IK 00:47:42 300,00
59 Adam Broberg IF Rigor 00:31:40 300,00
94 Joel Gustavsson Stigsökarna 00:37:01 300,00
135 hannes wegelius Hagaby GOIF 00:52:28 300,00
81 Axel Elmarsson Waxholms OK 00:35:21 300,00
92 Gustav Mossberg Karlsbyhedens IK 00:36:33 300,00
107 Arvid Hägglund OK Ödmården 00:41:57 300,00

Annonser