Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Skåne 2014 Etapp 3 - D21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 00:30:09 -1,93
3 Nadiya Volynska OK Orion 00:33:13 3,75
5 Svetlana Mironova Hellas Orientering 00:33:49 4,86
8 Karolin Ohlsson Järla Orientering 00:34:19 5,79
9 Emma Johansson Domnarvets GOIF 00:34:23 5,91
11 Lina Strand Göteborg-Majorna OK 00:34:39 6,40
12 Anna (Humlaröd) Persson FK Göingarna 00:34:59 7,02
13 Anastasia Denisova Sävedalens AIK 00:35:03 7,14
15 Linnea Martinsson Järla Orientering 00:35:33 8,07
17 Annica Gustafsson IFK Lidingö SOK 00:35:38 8,22
21 Lisa Risby OK Kåre 00:36:38 10,08
22 Olga Panchenko IFK Moras OK 00:36:46 10,32
24 Annika Billstam OK Linné 00:37:27 11,59
26 Ellinor Tjernlund OK Vilse 87 00:37:37 11,90
27 Viktoria Ernstsson Göteborg-Majorna OK 00:37:40 11,99
28 Johanna Öberg OK Hällen 00:38:05 12,76
29 Johanna Engström OK Hällen 00:38:07 12,83
30 Anna Bachman IFK Lidingö SOK 00:38:09 12,89
32 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 00:38:27 13,44
34 Emma Bergman Göteborg-Majorna OK 00:38:41 13,88
35 Ida Lindkvist Leksands OK 00:38:44 13,97
36 Adela Indrakova IFK Lidingö SOK 00:39:01 14,49
37 Alva Olsson Linköpings OK 00:39:12 14,83
38 Maja Pettersson OK Dacke 00:39:17 14,99
39 Maria Magnusson Sävedalens AIK 00:39:30 15,39
39 Linda Lindkvist Leksands OK 00:39:30 15,39
41 Rebecka Lindberg OK Roslagen 00:39:32 15,45
42 Amanda Leo Bredaryds SOK 00:39:55 16,16
43 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 00:40:07 16,53
44 Johanna Lönnkvist Tullinge SK 00:40:11 16,66
45 Sara Eskilsson Haninge SOK 00:40:20 16,93
46 Ingjerd Myhre Järla Orientering 00:40:33 17,33
47 Jannie Hagård OK Pan-Kristianstad 00:40:54 17,98
48 Magdalena Olsson IFK Moras OK 00:40:55 18,01
50 Sofia Salomonsson Linköpings OK 00:41:14 18,60
51 Elin Månsson IFK Göteborg 00:41:31 19,13
52 Anna Nilsson Simkovics Ulricehamns OK 00:41:41 19,43
53 Jana Knapová Södertälje-Nykvarn OF 00:41:53 19,80
53 Sofia Törnqvist IFK Lidingö SOK 00:41:53 19,80
55 Jenny Lönnkvist Tullinge SK 00:42:04 20,14
56 Sofia Adolfsson IFK Lidingö SOK 00:42:10 20,33
58 Josefin Tjernlund OK Vilse 87 00:42:39 21,23
58 Lisa Andersson Ärla IF 00:42:39 21,23
60 Kristin Hylander Nyköpings OK 00:43:02 21,94
60 Lovisa Adolfsson OK Denseln 00:43:02 21,94
64 Josefine Carlsson IFK Göteborg 00:43:34 22,92
65 Jenny Eriksson OK Kåre 00:43:55 23,57
66 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 00:44:33 24,75
67 Amy Rankka Linköpings OK 00:46:41 28,70
68 Frida Andersson Falkenbergs OK 00:46:58 29,22
69 Rebecka Nylin OK Tisaren 00:48:50 32,68
70 Jenny Bengtsson Långhundra IF 00:48:56 32,87
72 Linn Bränneby OK Kolmården 00:51:52 38,30
73 Helena Jansson Leksands OK 00:56:23 46,67
74 Alicia Cobo Caballero Istrums SK 01:00:43 54,70
75 Rebecka Olsson OK Linné 01:00:47 54,82
Emma Klingenberg Järla Orientering
Helena Karlsson IFK Lidingö SOK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr