Svenska Orienteringsförbundet

Svenska Orienteringsförbundet, Örebro Läns Oriente - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
18 Anton Källström Sala OK 00:22:18 300,00
95 Markus Hellgren OK Södertörn 00:34:08 300,00
24 Lukas Lundgren Värend GN OL 00:23:24 300,00
133 Isak Wadman Västerås SOK 00:49:28 300,00
46 Olle Josarp FK Friskus-Varberg 00:26:44 300,00
60 Rickard Olsson Tibro OK 00:28:28 300,00
63 Gustav Öhgren Karlsbyhedens IK 00:28:35 300,00
132 Jesper Roos Attunda OK 00:48:43 300,00
43 Emil Roos Attunda OK 00:26:32 300,00
47 Adam Persson Eksjö SOK 00:26:47 300,00
111 David Risberg Skattkärrs IF 00:40:10 300,00
51 Gustav Malmström GOIF Tjalve 00:27:30 300,00
6 Viktor Skoog Kils OK 00:19:20 300,00
21 Henning Sjökvist Stora Tuna OK 00:23:00 300,00
15 Eric Rosjö Jönköpings OK 00:21:45 300,00
66 Byron Palm HJS-Vansbro OK 00:29:17 300,00
2 Jesper Svensk Stora Tuna OK 00:18:32 300,00
17 Victor Imark Tullinge SK 00:22:01 300,00
3 Simon Imark Tullinge SK 00:18:38 300,00
50 Erik Blick OK Alehof 00:27:18 300,00
48 Johan Wehlin Skogspojkarnas OK 00:26:55 300,00
23 Jonas Toftered IF Rigor 00:23:17 300,00
103 Mattias Fors Attunda OK 00:37:13 300,00
32 Elias Bäcklund-Ekvall Trollhättans SOK 00:24:43 300,00
8 Henrik Johannesson Ronneby OK 00:19:28 300,00
34 Waldemar Andersson OK Roslagen 00:25:08 300,00
Tobias Hamström GOIF Tjalve 16:39:00 300,00
94 Dan Österlund Västerås SOK 00:34:07 300,00
93 Alfred Lönn Vandrarringen 00:34:03 300,00
85 Martin Skyggeson OK Nackhe 00:32:41 300,00
124 Hugo Thunberg OK Alehof 00:46:13 300,00
31 Jakob Pessa Haparanda OK 00:24:42 300,00
19 Isak Åberg Korsnäs IF OK 00:22:34 300,00
112 Isak Augustsson IFK Moras OK 00:40:37 300,00
128 Oskar Andersson OK Linné 00:47:00 300,00
25 Erik Håkansson Skogspojkarnas OK 00:23:28 300,00
19 Simon Sjöberg Gävle OK 00:22:34 300,00
126 Christian Redtzer Attunda OK 00:46:26 300,00
107 Jonas Norlin IFK Moras OK 00:39:28 300,00
39 Linus Backlund OK Södertörn 00:26:06 300,00
56 Rasmus Möller Arboga OK 00:28:15 300,00
41 Alexander Alness Långhundra IF 00:26:22 300,00
121 Gustav Nilsson OK Grip 00:43:08 300,00
143 Fredrik Norlin IFK Moras OK 01:02:27 300,00
80 Johan Edenhamn Länna IF 00:31:57 300,00
13 Simon Larsson OK Hällen 00:21:12 300,00
81 Jakob Höst Hjärnarps GH OL 00:32:09 300,00
60 Robin Salén OK Renen 00:28:28 300,00
117 Samuel Hanson Falkenbergs OK 00:41:27 300,00
97 Gustav Engman OK Denseln 00:35:18 300,00
62 Viktor Wassén Vänersborgs SK 00:28:29 300,00
69 Albin Larsson Katrineholms OK 00:29:47 300,00
140 Arvid Karlsson SOK Träff 00:56:45 300,00
53 Hjalmar Ljungberg Sjövalla FK 00:27:45 300,00
67 Isac Von Krusenstierna OK Kåre 00:29:20 300,00
54 Victor Helgesson Hestra IF 00:27:56 300,00
78 Johan Höög OK Kullingshof 00:31:40 300,00
105 Rasmus Bäcklund IFK Göteborg 00:38:27 300,00
109 Lukas Persson KFUM Örebro OK 00:39:53 300,00
142 Mårten Hellström OK Linné 01:01:14 300,00
82 Alfred Wennemo Lunds OK 00:32:17 300,00
Andreé Wüst OK Kullingshof 16:39:00 300,00
74 Emil Enges Leksands OK 00:31:02 300,00
90 Samuel Höjlind IFK Moras OK 00:33:40 300,00
1 Oliwer Lundberg OK Bävern 00:17:21 300,00
4 Rasmus Lundberg OK Bävern 00:19:09 300,00
110 Gustaf Carefall Köping-Kolsva OK 00:40:03 300,00
84 Jesper Hedar Eskilstuna OL 00:32:32 300,00
16 Anders Magnusson OK Landehof 00:21:56 300,00
26 Kevin Mattsson Malmö OK 00:23:37 300,00
57 Nils Orbert Attunda OK 00:28:16 300,00
144 Daniel Pihl SOK 68 01:03:39 300,00
49 Mårten Olsson Gävle OK 00:27:09 300,00
77 Erik Olsson Gävle OK 00:31:30 300,00
37 Rasmus Wickbom Vittjärvs IK 00:26:02 300,00
134 Jakob Peterson Linköpings OK 00:49:39 300,00
115 Pontus Thörn Rånäs OK 00:41:15 300,00
11 Melker Johansson OK Orion 00:20:39 300,00
38 Oscar Johansson Boxholm-Mjölby OL 00:26:03 300,00
116 Philip Johansson Boxholm-Mjölby OL 00:41:17 300,00
130 Carl Agrell Sävedalens AIK 00:47:07 300,00
33 Adam Segerslätt Skåneslättens OL 00:24:49 300,00
40 Gustaf Berglund Sigtuna OK 00:26:12 300,00
Joakim Eriksen Eds SK 16:39:00 300,00
88 Albin Tranberg Tullinge SK 00:33:39 300,00
136 Ville Grahn IK Uven 00:53:44 300,00
106 Simon Lundberg IK Vikings OK 00:38:51 300,00
114 Joel Gunnarsson Emmaboda Verda OK 00:40:41 300,00
137 Joel Sjödin OK Nipan 00:54:57 300,00
68 Oscar Lang Västerviks OK 00:29:24 300,00
30 Eric Jansson OK Tranan 00:24:36 300,00
72 Jakob Alfredsson Attunda OK 00:30:43 300,00
145 albert klein Västerviks OK 01:09:19 300,00
118 Fredrik Johansson OK Nackhe 00:41:40 300,00
29 Eric Löfkvist OK Njudung 00:24:31 300,00
104 Johannes Äng Hagaby GOIF 00:37:45 300,00
96 Filip Jönsson Vimmerby OK 00:34:30 300,00
45 Mathias Undeland IFK Göteborg 00:26:37 300,00
59 Albin Lager Nässjö OK 00:28:23 300,00
58 Johan Persson OK Österåker 00:28:20 300,00
36 Elias Landfors Lustens OK 00:25:50 300,00
27 Otto Stuhlhofer OK Landehof 00:23:41 300,00
131 Filip Johansson SOK Viljan 00:48:20 300,00
101 Gabriel Lundvall Täby OK 00:36:22 300,00
73 Anders Logren Sjövalla FK 00:30:53 300,00
42 Andreas Uller Kils OK 00:26:30 300,00
43 Måns Olm Kils OK 00:26:32 300,00
35 Fritjof Axelsson FK Göingarna 00:25:45 300,00
91 Carl Persson Burseryds IF 00:33:41 300,00
119 Sindre Jonsson-Wold Sundbybergs IK 00:41:52 300,00
76 Adam Broberg IF Rigor 00:31:28 300,00
113 Joel Gustavsson Stigsökarna 00:40:40 300,00
102 hannes wegelius Hagaby GOIF 00:37:03 300,00
122 Axel Elmarsson Waxholms OK 00:44:12 300,00
99 Gustav Mossberg Karlsbyhedens IK 00:35:37 300,00
129 Arvid Hägglund OK Ödmården 00:47:04 300,00

Annonser