Svenska Orienteringsförbundet

Hagaby GOIF - H55

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Per Ove Wallén Täby OK 00:50:06 22,60
2 Peter Rasmussen Nyköpings OK 00:50:14 22,88
3 Pär Eriksson Linköpings OK 00:54:25 31,61
4 Stefan Myrefelt Skarpnäcks OL 00:58:22 39,86
5 Kalle Wegerfelt Garphyttans IF 00:59:01 41,22
6 Per Arne Evaldsson OK Gynge 00:59:19 41,84
7 Göran Blomberg GOIF Tjalve 01:00:19 43,93
8 Tomas Olausson Askersunds OK 01:00:40 44,66
9 Stefan Carlsson SOK Viljan 01:00:45 44,84
10 Bengt Johansson OK Skogshjortarna 01:02:15 47,97
11 Urban Larsson IF Hagen 01:03:52 51,34
12 Uno Magnusson IF Hagen 01:06:22 56,56
13 Gunnar Munktelius Surahammars SOK 01:07:04 58,03
14 Mats Haglund OK Djerf 01:07:24 58,72
15 Nils-Olof Bodin Almby IK 01:07:52 59,70
16 Mats Hastad Fellingsbro GOIF 01:10:08 64,43
17 Leif Johansson OK Milan 01:11:01 66,27
18 Anders Hugo Stefan Arbin Annebergs GIF 01:11:48 67,91
19 Bengt-Ove Blomkvist Björkfors GOIF 01:11:52 68,05
20 Bo Engborg Hällefors OK 01:11:57 68,22
21 Stefan Gunnarsson Kristinehamns OK 01:12:41 69,75
22 Göran Hansson Täby OK 01:13:00 70,41
23 Anders Karlsson Tullinge SK 01:14:09 72,81
24 Mats Blom Ljungskile FK 01:16:59 78,73
25 Roalh Kleveland Kvillebyns SK 01:18:29 81,86
26 Torbjörn Bergman Snättringe SK 01:19:25 83,81
27 Bernt Andersson IF Rigor 01:20:06 85,24
28 Ove Ericsson Nyköpings OK 01:21:25 87,99
29 Kent Ivarsson OK Skogshjortarna 01:22:02 89,27
30 Olof Persson Snättringe SK 01:24:57 95,36
31 Jouni Hansen-Haug Askersunds OK 01:25:36 96,72
32 Gunnar Bejbom Uddevalla OK 01:26:02 97,62
33 Matts Björke Söders SOL Tyresö 01:26:15 98,08
34 Gert Ivarsson OK Skogshjortarna 01:27:00 99,64
35 Sune Carlsson OK Motala 01:30:11 106,29
36 Gert Olsson Tockarps IK 01:30:56 107,86
37 Christer Nordström OK Älvsjö-Örby 01:31:25 108,86
38 Lennart Jakobson Tibro OK 01:31:50 109,73
39 Conny Sahlin Vänersborgs SK 01:32:20 110,78
40 Jan-Eric Lethagen Västerås SOK 01:49:45 147,14
41 Anders Gunnarsson Surahammars SOK 01:53:44 155,46
42 Alf Johansson FK Friskus Varberg 01:54:57 158,00
43 Jens Törnmarck Askersunds OK 02:07:14 183,64
Hans Blomqvist OK Roslagen 16:39:00 300,00
Göran Larsson Vänersborgs SK 16:39:00 300,00
Sture Larsson Länna IF 16:39:00 300,00
Peder Wickström Arboga OK 16:39:00 300,00
Ulf Svensson OK Njudung 16:39:00 300,00

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr