*** Instance-specific ***

Hagaby GOIF - H14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
11 Joel Pettersson Tullinge SK 00:29:03 300,00
9 David Svensson FK Boken 00:28:12 300,00
5 Andreas Hultqvist Tullinge SK 00:27:15 300,00
33 Johan Höglund FK Herkules 00:35:21 300,00
1 Filip Wadsten OK Landehof 00:24:20 300,00
31 Alfred Steindahl Stenungsunds OK 00:35:04 300,00
47 David Gunnarsson IK Hakarpspojkarna 00:42:54 300,00
20 Theodor Wahlbom OK Orion 00:31:33 300,00
8 Olle Andersson Tullinge SK 00:28:11 300,00
39 Jonatan Höst Hjärnarps GH OL 00:37:45 300,00
46 Elias Bengtsson IS Kullen 00:41:38 300,00
26 Harald Larsson Hagaby GOIF 00:34:33 300,00
25 Felix Luks GOIF Tjalve 00:34:15 300,00
Johannes Ridefelt OK Linné 16:39:00 300,00
30 Jonathan Albinsson Tormestorps IF 00:35:03 300,00
3 Filip Grahn Hestra IF 00:26:04 300,00
53 Arvid Hammar FK Herkules 00:50:25 300,00
48 Erik Pettersson Boxholm-Mjölby OL 00:45:30 300,00
54 Johan Eklund Växjö OK 00:52:25 300,00
59 Erik Björklund Sjövalla FK 01:02:54 300,00
49 Henning Bollmark IF Hallby SOK 00:47:38 300,00
61 Karl Hammersberg Frölunda OL 01:18:52 300,00
34 Anton Boberg IF Rigor 00:35:37 300,00
10 Adam Erickson Bodafors OK 00:28:30 300,00
12 Anton Erickson Bodafors OK 00:29:11 300,00
29 Oskar Johansson OK Klyftamo 00:34:52 300,00
6 Joel Einarsson Tormestorps IF 00:27:32 300,00
57 Ola Holtbring OK Amne 00:58:39 300,00
28 Sixten Jonsson OK Linné 00:34:45 300,00
42 Fredrik Lind FK Herkules 00:38:52 300,00
38 Carl Valjus Hagaby GOIF 00:37:13 300,00
55 Joel Vidfelt Lindebygdens OK 00:53:07 300,00
40 Jakob Finnevidson GOIF Tjalve 00:37:49 300,00
23 Anton Larsson FK Göingarna 00:33:45 300,00
45 Emanuel Urdal Boxholm-Mjölby OL 00:41:09 300,00
22 Johan Lenning Skåneslättens OL 00:33:14 300,00
44 Jonas Kallhauge Snättringe SK 00:41:02 300,00
50 Simon Österlund Västerås SOK 00:47:42 300,00
35 Erik Barr Zeilon Skåneslättens OL 00:36:07 300,00
36 Nils Wärnsberg Eksjö SOK 00:36:45 300,00
41 Carl Rämmal Lunds OK 00:38:22 300,00
60 Samuel Hörnell KFUM Örebro OK 01:16:54 300,00
32 John Gunnarsson Surahammars SOK 00:35:15 300,00
19 Oskar Leinonen OK Kolmården 00:31:32 300,00
18 Jakob Fransson OK Milan 00:31:22 300,00
43 Martin Stafstedt GOIF Tjalve 00:40:26 300,00
27 Jakob Eriksson KFUM Örebro OK 00:34:37 300,00
52 Hampus Larsson FK Göingarna 00:49:47 300,00
16 Rasmus Arfwedson Frölunda OL 00:30:39 300,00
2 Filip Ossiansson IK Hakarpspojkarna 00:25:42 300,00
4 Per Lindman Finspångs SOK 00:26:25 300,00
17 Alexander Wiklund Finspångs SOK 00:31:08 300,00
7 Ville Johansson OK Kolmården 00:27:37 300,00
13 Johan Wennermark OK Skogsfalken 00:29:46 300,00
58 Dennis Karström FK Herkules 01:01:33 300,00
21 Robin Karlsson Härlövs IF 00:32:42 300,00
37 Martin Särnbrink OK Tisaren 00:36:49 300,00
14 Mathias Myrefelt Norlinger Skarpnäcks OL 00:30:36 300,00
56 Max Markensten OK Linné 00:53:37 300,00
Nicklas DeWitt Länna IF 16:39:00 300,00
24 Hugo Dahlberg Haninge SOK 00:34:09 300,00
15 Henrik Eklund Växjö OK 00:30:37 300,00
51 Douglas Persson Eskilstuna OL 00:48:56 300,00

Annonser