Svenska Orienteringsförbundet

Hagaby GOIF - H16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Anton Johansson OK Orion 00:37:48 25,33
2 Rasmus Svantesson Hjärnarps GH OL 00:40:25 30,89
3 Martin Dahlgren-Rosén Järla Orientering 00:42:50 36,03
4 Adam Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:43:51 38,19
5 Jakob Wahl IK Vista 00:43:54 38,30
6 Daniel Håkansson Växjö OK 00:44:11 38,90
7 Leif Svensson Finspångs SOK 00:45:16 41,20
8 Erik Lenning Skåneslättens OL 00:46:43 44,28
9 Niklas Gustafsson Strängnäs-Malmby OL 00:47:28 45,88
10 Fredrik Malmfors Skogspojkarnas OK 00:47:52 46,73
11 Martin Gelinder Attunda OK 00:48:05 47,19
12 Emil Andersson Tullinge SK 00:49:22 49,91
13 Marcus Svensson FK Boken 00:50:23 52,07
14 Erik Lindgren KFUM Örebro OK 00:50:41 52,71
15 Jonathan Karlsson OK Tylöskog 00:51:23 54,20
16 Erik Andersson OK Orion 00:51:24 54,24
17 Philip Persson OK Orion 00:52:25 56,40
18 Anton Månsson Örkelljunga FK 00:52:26 56,43
19 Ryan Jones Skogspojkarnas OK 00:52:35 56,75
20 Alexander Berger Haninge SOK 00:54:27 60,72
21 Fredrik Wigertz Långhundra IF 00:55:04 62,03
22 Albin Karlsson OK Vilse 87 00:55:05 62,06
23 Harald Ottmer Tormestorps IF 00:56:34 65,22
24 Gustav Magnusson IF Hagen 00:56:38 65,36
25 Karl-Johan Persson Tormestorps IF 00:57:24 66,99
26 Anton Persson Markaryds FK 00:57:33 67,31
27 Robin Larsson FK Göingarna 00:57:44 67,70
27 Anton Daniels Attunda OK 00:57:44 67,70
29 Daniel Gustavsson FK Friskus Varberg 00:57:52 67,98
30 Joakim Sjöberg Helsingborgs SOK 00:58:59 70,35
31 Simon Engel Hässleholms OK 00:59:25 71,27
32 Ludvig Nilsson KFUM Örebro OK 01:00:01 72,55
33 Daniel Bengtsson Tullinge SK 01:00:55 74,46
34 Filip Axelsson-Meyerson OK Linné 01:01:18 75,28
35 Simon Lundin Finspångs SOK 01:02:21 77,51
36 Alexander Johansson OK Orion 01:02:42 78,25
37 Henning Ottmer Tormestorps IF 01:03:53 80,77
38 Fredrik Regborn Hagaby GOIF 01:04:30 82,08
39 Henrik Håkansson OK Kolmården 01:04:54 82,93
40 Lukas Tegendal OK Linné 01:06:01 85,30
41 Anton Blom IK Uven 01:08:35 90,75
42 Björn Kongslien Skogspojkarnas OK 01:09:38 92,99
43 Joel Kristiansson Hässleholms OK 01:10:31 94,86
44 Sebastian Agerhäll OK Tisaren 01:10:55 95,71
45 Edvin Hultberg Hagaby GOIF 01:12:19 98,69
46 Jesper Andersson Snättringe SK 01:13:54 102,05
47 Pontus Adolfi Kristinehamns OK 01:14:35 103,50
48 Erik Bengtsson IS Kullen 01:15:33 105,56
49 Martin Vidfelt Lindebygdens OK 01:16:06 106,73
50 Jesper Lund Haninge SOK 01:16:43 108,04
51 Albin Detterfelt Linköpings OK 01:19:30 113,95
52 Jacob Nilsson Ronneby OK 01:22:43 120,79
53 Kalle Karlsson GOIF Tjalve 01:28:32 133,15
54 Hampus Hammersberg Frölunda OL 01:28:48 133,72
55 Simon Martelius Attunda OK 01:30:35 137,51
56 Jakob Ekman FK Friskus Varberg 01:31:16 138,96
57 Jonathan Söderqvist Sjövalla FK 01:41:10 160,00
58 Torgny Torell IS Kullen 01:46:43 171,79
Hampus Bergander Eksjö SOK 16:39:00 300,00
Per Edvinsson Ronneby OK 16:39:00 300,00
Karl Rydén Sjövalla FK 16:39:00 300,00
Karl Reiver Bodafors OK 16:39:00 300,00
Oskar Andrén OK Tisaren 16:39:00 300,00
Niklas Carlsson Boxholm-Mjölby OL 16:39:00 300,00
Oskar Jensen Sondén Malmö OK 16:39:00 300,00
Wincent Rûdeberg Skogspojkarnas OK 16:39:00 300,00
Arvid Henriksson Järla Orientering 16:39:00 300,00
Adrian Fager Garphyttans IF 16:39:00 300,00
Robin Patriksson Bodafors OK 16:39:00 300,00
Mattias Jacobsson Malmö OK 16:39:00 300,00
Axel Schulz Helsingborgs SOK 16:39:00 300,00

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
OK Orion