Svenska Orienteringsförbundet

Hagaby GOIF - H16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Anton Johansson OK Orion 00:29:45 27,52
2 Alexander Berger Haninge SOK 00:31:29 32,32
3 Erik Andersson OK Orion 00:31:31 32,42
4 Martin Gelinder Attunda OK 00:31:45 33,06
5 Ryan Jones Skogspojkarnas OK 00:33:25 37,69
6 Fredrik Wigertz Långhundra IF 00:33:40 38,38
7 Philip Persson OK Orion 00:33:57 39,17
8 Leif Svensson Finspångs SOK 00:34:37 41,01
9 Erik Lenning Skåneslättens OL 00:35:29 43,42
10 Jakob Wahl IK Vista 00:35:42 44,02
11 Marcus Svensson FK Boken 00:36:34 46,42
12 Erik Lindgren KFUM Örebro OK 00:36:41 46,75
13 Karl-Johan Persson Tormestorps IF 00:37:30 49,01
13 Axel Schulz Helsingborgs SOK 00:37:30 49,01
15 Martin Dahlgren-Rosén Järla Orientering 00:38:07 50,72
16 Daniel Bengtsson Tullinge SK 00:38:40 52,25
17 David Hector Snättringe SK 00:38:46 52,53
18 Anton Persson Markaryds FK 00:39:34 54,74
19 Harald Ottmer Tormestorps IF 00:40:51 58,30
20 Oskar Andrén OK Tisaren 00:41:34 60,29
21 Martin Vidfelt Lindebygdens OK 00:42:17 62,28
22 Jonathan Karlsson OK Tylöskog 00:42:47 63,67
23 Erik Bengtsson IS Kullen 00:42:57 64,13
24 Henning Ottmer Tormestorps IF 00:43:11 64,78
25 Anton Blom IK Uven 00:43:15 64,96
26 Joakim Sjöberg Helsingborgs SOK 00:43:42 66,21
27 Fredrik Malmfors Skogspojkarnas OK 00:43:56 66,86
28 Emil Andersson Tullinge SK 00:43:58 66,95
29 Adam Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:44:16 67,78
30 Joel Kristiansson Hässleholms OK 00:44:31 68,47
31 Jesper Andersson Snättringe SK 00:45:15 70,51
32 Gustav Magnusson IF Hagen 00:46:37 74,30
33 Alexander Johansson OK Orion 00:46:39 74,39
34 Daniel Gustavsson FK Friskus Varberg 00:46:41 74,48
35 Robin Larsson FK Göingarna 00:46:57 75,22
36 Fredrik Regborn Hagaby GOIF 00:48:24 79,24
37 Ludvig Nilsson KFUM Örebro OK 00:48:40 79,98
38 Albin Karlsson OK Vilse 87 00:50:49 85,95
39 Daniel Ekendahl OK Milan 00:51:04 86,64
40 Niklas Carlsson Boxholm-Mjölby OL 00:51:06 86,73
41 Adrian Fager Garphyttans IF 00:51:36 88,12
42 Jesper Lund Haninge SOK 00:53:04 92,19
43 Torgny Torell IS Kullen 00:53:34 93,58
44 Sebastian Agerhäll OK Tisaren 01:00:08 111,79
45 Björn Kongslien Skogspojkarnas OK 01:01:02 114,29
46 Martin Norrman Eskilstuna OL 01:04:47 124,69
47 Edvin Hultberg Hagaby GOIF 01:06:52 130,46
48 Jakob Ekman FK Friskus Varberg 01:13:09 147,89
49 Hampus Hammersberg Frölunda OL 01:14:27 151,50
50 Simon Lundin Finspångs SOK 01:19:45 166,20
51 Wincent Rûdeberg Skogspojkarnas OK 01:23:49 177,48
Rasmus Svantesson Hjärnarps GH OL 16:39:00 300,00
Karl Rydén Sjövalla FK 16:39:00 300,00
Oskar Jensen Sondén Malmö OK 16:39:00 300,00
Pontus Adolfi Kristinehamns OK 16:39:00 300,00
Anton Daniels Attunda OK 16:39:00 300,00
Jonathan Söderqvist Sjövalla FK 16:39:00 300,00
Niklas Gustafsson Strängnäs-Malmby OL 16:39:00 300,00
Kalle Karlsson GOIF Tjalve 16:39:00 300,00
Mattias Jacobsson Malmö OK 16:39:00 300,00
Simon Engel Hässleholms OK 16:39:00 300,00

Annonser

OK Orion
Orienteringsmagasinet 1 kr