Svenska Orienteringsförbundet

Hagaby GOIF - H14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
7 David Svensson FK Boken 00:31:09 300,00
11 Andreas Hultqvist Tullinge SK 00:33:00 300,00
24 Johan Höglund FK Herkules 00:37:17 300,00
Anton Hansson Nässjö OK 16:39:00 300,00
3 Filip Wadsten OK Landehof 00:25:40 300,00
30 Olle Skog Tullinge SK 00:42:17 300,00
43 David Gunnarsson IK Hakarpspojkarna 00:58:52 300,00
12 Theodor Wahlbom OK Orion 00:33:44 300,00
18 Olle Andersson Tullinge SK 00:35:54 300,00
39 Jonatan Höst Hjärnarps GH OL 00:51:05 300,00
28 Elias Bengtsson IS Kullen 00:41:13 300,00
33 Harald Larsson Hagaby GOIF 00:44:42 300,00
22 Jonathan Albinsson Tormestorps IF 00:37:05 300,00
2 Filip Grahn Hestra IF 00:25:38 300,00
17 Marcus Bengtsson Mariestads FK 00:34:50 300,00
Arvid Hammar FK Herkules 16:39:00 300,00
35 Erik Pettersson Boxholm-Mjölby OL 00:45:16 300,00
46 Johan Eklund Växjö OK 01:22:26 300,00
40 Erik Björklund Sjövalla FK 00:53:08 300,00
45 Karl Hammersberg Frölunda OL 01:09:30 300,00
27 Adam Erickson Bodafors OK 00:38:54 300,00
26 Anton Erickson Bodafors OK 00:38:50 300,00
37 Joel Einarsson Tormestorps IF 00:49:13 300,00
38 Ola Holtbring OK Amne 00:50:55 300,00
47 Fredrik Lind FK Herkules 01:43:23 300,00
Joel Vidfelt Lindebygdens OK 16:39:00 300,00
25 Jakob Finnevidson GOIF Tjalve 00:38:35 300,00
21 Anton Larsson FK Göingarna 00:37:03 300,00
8 Emanuel Urdal Boxholm-Mjölby OL 00:32:04 300,00
20 Johan Lenning Skåneslättens OL 00:36:11 300,00
1 Simon Hector Snättringe SK 00:23:57 300,00
44 Erik Barr Zeilon Skåneslättens OL 01:06:11 300,00
10 Niklas Sundqvist Tullinge SK 00:32:49 300,00
31 Carl Rämmal Lunds OK 00:42:24 300,00
13 Jakob Fransson OK Milan 00:33:59 300,00
41 Martin Stafstedt GOIF Tjalve 00:57:11 300,00
16 Jakob Eriksson KFUM Örebro OK 00:34:18 300,00
Hampus Larsson FK Göingarna 16:39:00 300,00
5 Rasmus Arfwedson Frölunda OL 00:27:53 300,00
14 Filip Ossiansson IK Hakarpspojkarna 00:34:03 300,00
9 Per Lindman Finspångs SOK 00:32:25 300,00
14 Alexander Wiklund Finspångs SOK 00:34:03 300,00
34 Ville Johansson OK Kolmården 00:44:57 300,00
4 Johan Wennermark OK Skogsfalken 00:27:13 300,00
42 Dennis Karström FK Herkules 00:57:27 300,00
36 Robin Karlsson Härlövs IF 00:45:43 300,00
32 Martin Särnbrink OK Tisaren 00:42:38 300,00
29 Mathias Myrefelt Norlinger Skarpnäcks OL 00:41:51 300,00
19 Hugo Dahlberg Haninge SOK 00:35:55 300,00
6 Henrik Eklund Växjö OK 00:28:37 300,00
23 Olle Lindgren KFUM Örebro OK 00:37:10 300,00

Annonser