Svenska Orienteringsförbundet

Hagaby GOIF - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
22 Viktor Ossiansson IK Hakarpspojkarna 00:29:29 300,00
15 Andreas Gustafsson IK Hakarpspojkarna 00:27:12 300,00
19 Johan Lindman Finspångs SOK 00:27:52 300,00
3 Lukas Lundgren Värend GN OL 00:22:11 300,00
6 Olle Josarp FK Friskus Varberg 00:24:09 300,00
7 Gustav Malmström GOIF Tjalve 00:24:13 300,00
18 Per Karlsson OK Tylöskog 00:27:51 300,00
2 Victor Imark Tullinge SK 00:21:42 300,00
1 Simon Imark Tullinge SK 00:20:48 300,00
12 Johan Wehlin Skogspojkarnas OK 00:26:04 300,00
16 Albin Andersson Tullinge SK 00:27:18 300,00
8 Oscar Johansson OK Dacke 00:24:28 300,00
26 August Mollén OK Denseln 00:31:06 300,00
41 Olle Hammersberg Frölunda OL 01:04:44 300,00
13 Lukas Wadsten OK Landehof 00:26:25 300,00
35 Oscar Stomberg IF Hagen 00:43:53 300,00
14 Erik Håkansson Skogspojkarnas OK 00:26:41 300,00
33 Christian Redtzer Attunda OK 00:38:44 300,00
29 Olle Berggren Tullinge SK 00:35:51 300,00
23 Johan Edenhamn Länna IF 00:29:43 300,00
11 Albin Månsson Växjö OK 00:25:28 300,00
25 Jonatan Wedberg-Kilnäs Sjövalla FK 00:30:58 300,00
9 Hjalmar Ljungberg Sjövalla FK 00:24:42 300,00
38 Joel Flakberg IFK Göteborg 00:50:51 300,00
Ola Löseth Falköpings AIK OK 16:39:00 300,00
Oliwer Lundberg OK Bävern 16:39:00 300,00
10 Felix Axelsson Markbygdens Orienteringsklubb 00:24:47 300,00
31 Eric Jehrlander GOIF Tjalve 00:36:26 300,00
32 Martin Jellvert Börjeson Göteborg/Majorna OK 00:38:34 300,00
27 Jesper Hedar Eskilstuna OL 00:34:26 300,00
39 Adam Kutti Hagaby GOIF 00:52:26 300,00
4 Melker Johansson OK Orion 00:22:29 300,00
Oscar Johansson Boxholm-Mjölby OL 16:39:00 300,00
37 Philip Johansson Boxholm-Mjölby OL 00:49:20 300,00
17 Adam Segerslätt Skåneslättens OL 00:27:45 300,00
36 Edvin Ljungberg Sjövalla FK 00:44:18 300,00
21 Oscar Prytz GOIF Tjalve 00:28:25 300,00
5 Otto Stuhlhofer OK Landehof 00:22:42 300,00
30 Gabriel Lundvall Täby OK 00:36:09 300,00
20 Anders Logren Sjövalla FK 00:27:57 300,00
34 Olle Hedman IF Hagen 00:41:49 300,00
28 Carl Holmberg IF Hagen 00:34:50 300,00
40 Axel Strid KFUM Örebro OK 00:58:56 300,00
24 Jonatan Gustafsson KFUM Örebro OK 00:30:54 300,00

Annonser