Svenska Orienteringsförbundet

För-SM Hemfosa, långdistans - H10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Henrik Svensson OK Ravinen 00:23:35 199,78
2 Linus Nilsson OK Österåker 00:24:35 211,35
3 Jannick Brabie Järfälla OK 00:24:53 214,82
4 Eskil Costermans Järla Orientering 00:25:01 216,36
5 Marcus Stenebo Attunda OK 00:26:33 234,10
6 Justus Arenander Skarpnäcks OL 00:26:39 235,25
7 Hannes Mogensen OK Ravinen 00:27:59 250,68
8 Filip Hatlen Tullinge SK 00:28:37 258,00
9 Marcus Grunder Järfälla OK 00:29:25 267,26
10 Olle Thimberg Söders-Tyresö 00:30:33 280,36
11 Victor Fredman OK Älvsjö-Örby 00:30:44 282,48
12 Teo Struck OK Ravinen 00:30:57 284,99
13 Max Österling OK Södertörn 00:31:32 291,74
14 Edvin Forsberg OK Ravinen 00:31:48 294,82
15 Noel Persson-Ferrera Skarpnäcks OL 00:32:55 300,00
16 Ludvig Ferdman Tullinge SK 00:33:01 300,00
17 Elis Ivers Attunda OK 00:33:13 300,00
18 Axel Trofast Tullinge SK 00:33:18 300,00
19 Niklas Erlandsson OK Södertörn 00:33:27 300,00
20 Jonatan Anderson Järfälla OK 00:35:18 300,00
21 Sigurd Swahn OK Älvsjö-Örby 00:36:06 300,00
22 Alvin Craig OK Ravinen 00:37:10 300,00
23 Viktor Söderberg Järla Orientering 00:37:20 300,00
24 Malte Bellander Gustavsbergs OK 00:37:29 300,00
25 Axel Rudehill Sundell Järla Orientering 00:38:45 300,00
26 Hugo Lindskog OK Ravinen 00:38:54 300,00
27 Rasmus Lindblom Gustavsbergs OK 00:39:29 300,00
28 Felix Arkäng Tullinge SK 00:40:05 300,00
29 Edvin Wollbrand OK Ravinen 00:42:12 300,00
30 Olle Sandström OK Ravinen 00:44:30 300,00
31 Olof Andersson OK Södertörn 00:44:32 300,00
32 Arvid Myrberger Tullinge SK 00:47:22 300,00
33 Ivar Gentz Järla Orientering 00:50:24 300,00
34 Sebastian Lindblom Gustavsbergs OK 00:51:58 300,00
35 Hugo Sahlin Söders-Tyresö 00:52:58 300,00
36 Arvid Byttner Bromma-Vällingby SOK 00:54:04 300,00
37 Axel Friberger Järla Orientering 01:01:26 300,00

Annonser

Bagheera