Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Borås 2015 Etapp 1 - D55 Kort

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Kristina Johansson Kalmar OK 00:40:41 40,61
2 Mona Palm Lessebo OK 00:40:43 40,67
3 Marie Gustafsson Sundsvalls OK 00:41:00 41,25
4 Annika Davidsson OK Klemmingen 00:43:46 46,83
5 Laila Spångmyr IK Jarl Rättvik 00:44:10 47,64
6 Lena Fröberg GOIF Tjalve 00:47:41 54,74
7 Ulla Westerlund Täby OK 00:48:09 55,68
8 Karin Moodh OK Tyr 00:48:53 57,16
9 Birgitta Nilsson Stigmännen Karlshamns OK 00:49:10 57,73
10 Margareta Wadin OK Älvsjö-Örby 00:49:58 59,35
11 Marianne Åhlström OK Storsjön 00:51:08 61,70
12 Kerstin Ohlsson Haninge SOK 00:51:23 62,21
14 Anna Larsson Örkelljunga FK 00:53:00 65,47
15 Catarina Åkerström FK Herkules 00:53:30 66,48
16 Karin Dahlgren Hagaby GOIF 00:54:44 68,97
17 Marita Mood Länna IF 00:55:18 70,12
18 Margareta Lund Södertälje-Nykvarn OF 00:55:21 70,22
19 Helena Bachman Täby OK 00:55:24 70,32
20 Maria Andersson Bredaryds SOK 00:56:08 71,80
21 Karin Bergström Gävle OK 00:56:52 73,28
22 Carina Holmberg OK Hammaren 00:57:39 74,86
23 Anki Teike Andersson Forsa OK 00:58:15 76,07
24 Elisabet Hemlin IK Uven 00:58:29 76,54
27 Ing-Mari Eskilsson Haninge SOK 01:00:24 80,41
28 Kerstin Olsson FK Snapphanarna 01:01:21 82,33
29 Christina Berggren Ljungskile FK 01:02:14 84,11
30 Pia Stålhandske Björkfors GOIF 01:02:50 85,32
31 Gunilla Sandström Almby IK 01:02:56 85,53
32 Marianne Thorsson IK Trenne Ullared 01:04:53 89,46
34 Ingela Bengtsson Årsunda IF 01:09:58 99,72
37 Karin Forsgren Forsa OK 01:12:21 104,54
39 Malin Broman Länna IF 01:14:20 108,54
40 Yvonne Johansson Gamleby OK 01:14:36 109,08
41 Pia Westlin OK Måsen 01:15:52 111,63
42 Kerstin Haugen Lund Stenungsunds OK 01:18:54 117,76
43 Berit Runefors Växjö OK 01:19:56 119,84
45 Åsa Wängdahl OK Gipen 01:25:20 130,75
47 Carin Erlandsson OK Skogsfalken 01:36:24 153,09
48 Susanne Olsson Gudhems IF 01:37:50 155,98
49 Anna-Lena Svensson Lidköpings VSK 01:39:21 159,04
52 Riina Mänd Fredrikshofs IF Skid & OK 02:01:29 203,72
53 Susanne Nilsson Frosta OK 02:07:10 215,20
Eva-Lena Falk OK Norrvirdarna
Carola Karlsson OK Tyr

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF