Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Borås 2015 Etapp 2 - D20

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
3 Lina Fredriksson Korsnäs IF OK 00:57:01 17,34
4 Melina Toven Stora Tuna OK 00:58:25 19,20
5 Ulrika Toftered IF Rigor 00:58:41 19,55
9 Sofia Sjögren OK Kullingshof 01:02:20 24,41
10 Ellen Johnsson OK Nackhe 01:02:37 24,79
11 Julia Adolfsson OK Kåre 01:02:52 25,12
12 Nina Hallor OK Tisaren 01:04:13 26,92
14 Sara Josarp FK Friskus-Varberg 01:04:40 27,51
21 Fredrika von Essen OK Linné 01:06:33 30,02
22 Patricia Edgarsson OK Skogsfalken 01:07:18 31,02
23 Ebba Westerberg OK Kolmården 01:07:28 31,24
24 Emelie Andersson Vänersborgs SK 01:07:43 31,57
25 Johanna Lindgren IF Hallby SOK 01:08:00 31,95
27 Hanna Barkegren Stora Tuna OK 01:09:04 33,37
28 Minda Langmoen Kungälvs OK 01:10:44 35,59
32 Linn Eriksson Ryda SK 01:11:46 36,96
34 Malin Reichenberg Idefjordens SK 01:13:56 39,84
35 Stina Nero Mullsjö SOK 01:14:47 40,97
36 Hanna Gustafsson OK Kåre 01:15:00 41,26
37 Sara Hamrefors Västerås SOK 01:15:46 42,28
39 Hanna Berglund OK Kåre 01:16:25 43,15
40 Åsa Ramberg Hallstahammars OK 01:17:13 44,21
41 Sara Magnusson OK Måsen 01:17:46 44,94
43 Stina Widmark OK Storsjön 01:19:18 46,98
44 Sonja Palm HJS-Vansbro OK 01:19:24 47,12
50 Cherie Sjöblom Frölunda OL 01:22:46 51,60
51 Elin Peterson Älvdalens IF OK 01:22:58 51,86
52 Ylva Paavo OK Klemmingen 01:23:41 52,81
53 Klara Holmgård Kils OK 01:23:51 53,04
54 Felicia Spångberg Lunds OK 01:23:55 53,13
55 Stina Larsson IF Hagen 01:24:42 54,17
57 Carolina Larsson Åmåls OK 01:25:53 55,74
58 Boel Sundberg OK Södertörn 01:27:17 57,60
61 Cecilia Boman Lustens OK 01:30:17 61,60
62 Fanny Rostö Rånäs OK 01:30:49 62,31
64 Lovisa Johansson Västerviks OK 01:32:00 63,88
66 Johanna Palm Nilsson Rehns BK 01:33:44 66,19
67 Maria Lund Stenungsunds OK 01:35:53 69,05
76 Jenny Edgren Trollhättans SOK 01:52:44 91,47
78 Sofia Helmertz Frölunda OL 01:55:33 95,21
79 Martina Sallstedt OK Södertörn 01:57:10 97,36
80 Beata Larsson Rånäs OK 02:00:40 102,02
Alice Törnlund OK Södertörn
Ebba Andrén Tibro OK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF