Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Borås 2015 Etapp 2 - D55 Kort

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Marie Gustafsson Sundsvalls OK 00:36:45 35,27
2 Mona Palm Lessebo OK 00:39:09 40,29
4 Carina Holmberg OK Hammaren 00:42:21 46,97
5 Kristina Johansson Kalmar OK 00:42:55 48,16
6 Lena Fröberg GOIF Tjalve 00:43:08 48,61
6 Åsa Wängdahl OK Gipen 00:43:08 48,61
8 Marianne Åhlström OK Storsjön 00:45:00 52,51
11 Karin Bergström Gävle OK 00:46:38 55,92
13 Birgitta Nilsson Stigmännen Karlshamns OK 00:46:45 56,17
14 Margareta Lund Södertälje-Nykvarn OF 00:47:19 57,35
15 Maria Andersson Bredaryds SOK 00:47:31 57,77
16 Karin Moodh OK Tyr 00:47:48 58,36
17 Catarina Åkerström FK Herkules 00:48:05 58,95
18 Kerstin Ohlsson Haninge SOK 00:48:28 59,75
19 Margareta Wadin OK Älvsjö-Örby 00:50:03 63,06
20 Laila Spångmyr IK Jarl Rättvik 00:51:21 65,78
21 Anki Teike Andersson Forsa OK 00:51:25 65,92
22 Anna Larsson Örkelljunga FK 00:51:32 66,16
23 Karin Dahlgren Hagaby GOIF 00:52:06 67,35
24 Christina Berggren Ljungskile FK 00:52:07 67,38
25 Annika Davidsson OK Klemmingen 00:53:09 69,54
26 Ingela Bengtsson Årsunda IF 00:54:00 71,32
27 Malin Broman Länna IF 00:55:06 73,62
28 Berit Runefors Växjö OK 00:55:16 73,96
28 Ulla Westerlund Täby OK 00:55:16 73,96
30 Helena Bachman Täby OK 00:55:19 74,07
31 Carola Karlsson OK Tyr 00:56:08 75,77
33 Pia Stålhandske Björkfors GOIF 00:57:07 77,83
34 Kerstin Olsson FK Snapphanarna 00:57:27 78,53
35 Pia Westlin OK Måsen 00:58:06 79,88
36 Gunilla Sandström Almby IK 00:58:15 80,20
37 Kerstin Haugen Lund Stenungsunds OK 00:58:37 80,96
38 Karin Forsgren Forsa OK 00:59:03 81,87
39 Marita Mood Länna IF 00:59:35 82,98
40 Eva Rönnestrand Frösö IF 00:59:56 83,71
41 Carin Erlandsson OK Skogsfalken 01:00:16 84,41
42 Ing-Mari Eskilsson Haninge SOK 01:00:58 85,87
43 Susanne Olsson Gudhems IF 01:01:54 87,82
45 Yvonne Johansson Gamleby OK 01:06:04 96,53
46 Marianne Thorsson IK Trenne Ullared 01:06:14 96,88
48 Elisabet Hemlin IK Uven 01:11:10 107,19
49 Eva-Lena Falk OK Norrvirdarna 01:13:21 111,75
51 Riina Mänd Fredrikshofs IF Skid & OK 01:14:56 115,06
54 Susanne Nilsson Frosta OK 01:29:16 145,01
57 Anna-Lena Svensson Lidköpings VSK 01:51:46 192,03

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr