Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Skåne 2014 Etapp 4 - D21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 01:04:52 -0,60
3 Svetlana Mironova Hellas Orientering 01:08:39 2,73
4 Annica Gustafsson IFK Lidingö SOK 01:10:50 4,66
7 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 01:11:36 5,33
8 Emma Johansson Domnarvets GOIF 01:13:06 6,65
9 Lisa Risby OK Kåre 01:13:12 6,74
10 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 01:13:34 7,06
11 Nadiya Volynska OK Orion 01:13:53 7,34
12 Maria Magnusson Sävedalens AIK 01:14:06 7,53
14 Anna Bachman IFK Lidingö SOK 01:14:26 7,83
16 Jana Knapová Södertälje-Nykvarn OF 01:15:42 8,94
18 Olga Panchenko IFK Moras OK 01:16:24 9,56
20 Anna (Humlaröd) Persson FK Göingarna 01:16:35 9,72
23 Emma Klingenberg Järla Orientering 01:18:29 11,39
25 Ellinor Tjernlund OK Vilse 87 01:18:56 11,79
26 Anastasia Denisova Sävedalens AIK 01:19:13 12,04
27 Johanna Öberg OK Hällen 01:19:17 12,10
28 Ida Lindkvist Leksands OK 01:19:34 12,35
29 Linnea Martinsson Järla Orientering 01:19:36 12,38
30 Sofia Törnqvist IFK Lidingö SOK 01:19:38 12,41
31 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 01:19:49 12,57
32 Rebecka Olsson OK Linné 01:19:55 12,66
33 Annika Billstam OK Linné 01:20:59 13,60
34 Viktoria Ernstsson Göteborg-Majorna OK 01:21:01 13,63
36 Jenny Lönnkvist Tullinge SK 01:21:29 14,04
37 Josefin Tjernlund OK Vilse 87 01:21:35 14,13
39 Emma Bergman Göteborg-Majorna OK 01:23:14 15,58
41 Johanna Engström OK Hällen 01:24:10 16,40
42 Frida Andersson Falkenbergs OK 01:24:25 16,62
43 Elin Månsson IFK Göteborg 01:25:27 17,53
44 Karolin Ohlsson Järla Orientering 01:25:35 17,65
45 Sofia Salomonsson Linköpings OK 01:26:08 18,13
46 Amanda Leo Bredaryds SOK 01:26:15 18,24
47 Jannie Hagård OK Pan-Kristianstad 01:26:23 18,35
48 Rebecka Nylin OK Tisaren 01:27:05 18,97
49 Sofia Adolfsson IFK Lidingö SOK 01:27:13 19,09
50 Amy Rankka Linköpings OK 01:27:28 19,31
51 Linda Lindkvist Leksands OK 01:27:31 19,35
52 Ingjerd Myhre Järla Orientering 01:27:37 19,44
53 Adela Indrakova IFK Lidingö SOK 01:27:46 19,57
54 Alva Olsson Linköpings OK 01:28:34 20,28
55 Johanna Lönnkvist Tullinge SK 01:28:52 20,54
56 Magdalena Olsson IFK Moras OK 01:29:04 20,72
57 Maja Pettersson OK Dacke 01:29:36 21,19
58 Anna Nilsson Simkovics Ulricehamns OK 01:29:55 21,47
59 Linn Bränneby OK Kolmården 01:30:51 22,29
60 Rebecka Lindberg OK Roslagen 01:31:45 23,08
64 Lisa Andersson Ärla IF 01:33:23 24,52
65 Josefine Carlsson IFK Göteborg 01:34:36 25,59
67 Kristin Hylander Nyköpings OK 01:39:25 29,83
68 Helena Jansson Leksands OK 01:54:55 43,49
69 Alicia Cobo Caballero Istrums SK 02:01:48 49,55
Lina Strand Göteborg-Majorna OK
Sara Eskilsson Haninge SOK
Jenny Bengtsson Långhundra IF
Jenny Eriksson OK Kåre

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF