Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Borås 2015 Etapp 4/MTB-O 3 - D21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 00:33:57 3,56
3 Alva Olsson Linköpings OK 00:34:15 4,11
4 Anna Bachman IFK Lidingö SOK 00:34:21 4,29
5 Anna Persson FK Göingarna 00:34:42 4,93
6 Lisa Risby OK Kåre 00:35:07 5,70
7 Annika Billstam OK Linné 00:35:27 6,31
8 Helena Karlsson IFK Lidingö SOK 00:36:19 7,89
9 Kajsa Risby OK Kåre 00:36:28 8,17
11 Johanna Lönnkvist Tullinge SK 00:37:06 9,33
12 Frida Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:37:13 9,54
13 Magdalena Olsson IFK Mora OK 00:37:16 9,64
14 Moa Leijon Lind Södertälje-Nykvarn OF 00:37:43 10,46
14 Ida Lindkvist NTNUI 00:37:43 10,46
16 Amilia Björklund Sävedalens AIK 00:37:50 10,67
17 Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna 00:38:02 11,04
18 Josefine Klintberg Eksjö SOK 00:38:28 11,83
19 Viktoria Ernstsson Göteborg-Majorna OK 00:38:29 11,86
20 Frida Sandberg Säterbygdens OK 00:38:42 12,26
20 Lovisa Persson OK Tisaren 00:38:42 12,26
22 Ingjerd Myhre Järla Orientering 00:38:45 12,35
23 Johanna Bergman Sundsvalls OK 00:38:55 12,66
24 Anna Wallin Göteborg-Majorna OK 00:38:59 12,78
25 Marion Aebi OK Tisaren 00:39:02 12,87
26 Sara Eskilsson Alfta-Ösa OK 00:39:11 13,15
29 Marie Pettersson OK Djerf 00:39:22 13,48
30 Simone Niggli OK Tisaren 00:39:43 14,13
30 Signe Klinting Järla Orientering 00:39:43 14,13
33 Martina Seiterle Tullinge SK 00:40:15 15,10
35 Frida Brogren Sävedalens AIK 00:40:43 15,96
37 Lisa Holer Eksjö SOK 00:40:55 16,32
40 Evelina Wickbom Vittjärvs IK 00:41:14 16,90
41 Annika Carlberg Sundsvalls OK 00:41:34 17,52
42 Alice Hugosson IFK Lidingö SOK 00:41:40 17,70
45 Kristin Hylander Nyköpings OK 00:43:00 20,14
47 Elin Vinblad Hagaby GOIF 00:43:11 20,48
49 Emma Kantarp Ärla IF 00:44:08 22,22
50 Radka Sklenarova Ulricehamns OK 00:44:42 23,26
51 Rebecka Heinrup Tullinge SK 00:45:28 24,66
52 Emma Bergman Göteborg-Majorna OK 00:45:42 25,09
53 Amanda Holmgren Vittjärvs IK 00:45:58 25,58
54 Maria Björklund Leksands OK 00:46:32 26,62
55 Jannie Hagård OK Pan-Kristianstad 00:46:40 26,86
58 Maja Pettersson OK Dacke 00:47:11 27,81
60 Elsa Ekelin KFUM Örebro OK 00:48:05 29,46
61 Anna Nilsson Simkovics Ulricehamns OK 00:48:07 29,52
62 Sofia Grawé Ärla IF 00:48:09 29,58
63 Julia Davidsson OK Klemmingen 00:48:34 30,34
64 Linnéa Holmqvist Hagaby GOIF 00:48:38 30,46
65 Josefine Tuoremaa Vittjärvs IK 00:48:48 30,77
67 Fabienne Wenger Göteborg-Majorna OK 00:49:18 31,69
68 Bettina Aebi OK Linné 00:50:34 34,01
69 Martina Ruch OK Kåre 00:51:09 35,08
70 Linnea Sundström OK Renen 00:51:29 35,69
71 Stina Persson Umeå OK 00:53:31 39,41
74 Alicia Cobo Caballero Istrums SK 01:07:57 65,86
Moa Enmark Göteborg-Majorna OK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF