Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Borås 2015 Etapp 4/MTB-O 3 - D20 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Johanna Öberg Ryda SK 00:30:53 4,93
3 Sara Hagström Falköpings AIK OK 00:30:57 5,07
4 Andrea Svensson OK Tisaren 00:31:20 5,86
8 Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:32:26 8,12
13 Emma Bjessmo IFK Lidingö SOK 00:33:49 10,97
15 Anna Kindlundh Södertälje-Nykvarn OF 00:33:56 11,21
18 Amanda Falck Weber Eksjö SOK 00:34:26 12,24
19 Pim Hedberg OK Skogsfalken 00:34:38 12,65
20 Johanna Sjölund Sundsvalls OK 00:34:44 12,86
21 Ellinor Eriksson KFUM Örebro OK 00:34:50 13,07
22 Amanda Blennow Falköpings AIK OK 00:34:56 13,27
24 Moa Pettersson OK Dacke 00:35:25 14,27
26 Stina Nilsson Umeå OK 00:35:49 15,09
27 Magdalena Vande Voorde Tullinge SK 00:36:02 15,54
28 Fanny Asketun OK Roxen 00:36:05 15,64
29 Moa Svensson IK Hakarpspojkarna 00:36:15 15,98
31 Louise Lundgren Växjö OK 00:36:18 16,09
32 Sanna Skoog Södertälje-Nykvarn OF 00:36:35 16,67
33 Hanna Gustavsson OK Tyr 00:36:42 16,91
34 Malin Widén Uddevalla OK 00:36:50 17,18
35 Klara Pålsson Sävedalens AIK 00:36:51 17,22
36 Märta Berggren OK Kolmården 00:37:06 17,73
38 Erica Pettersson IFK Göteborg 00:37:21 18,25
39 Filippa Johansson Jönköpings OK 00:37:30 18,56
40 Isabel Salén IFK Mora OK 00:37:32 18,63
40 Hedwig Haas Sundsvalls OK 00:37:32 18,63
42 Lisa Malmström GOIF Tjalve 00:38:03 19,69
43 Hanna Korhonen OK Ravinen 00:38:04 19,72
44 Caroline Lindelöw Härlövs IF 00:38:09 19,90
46 Josefine Kristiansson Trollhättans SOK 00:38:16 20,14
48 Matilda Martinsson Falkenbergs OK 00:38:41 20,99
51 Aleksandra Hornik OK Kolmården 00:38:51 21,34
52 Elin Lindberg OK Djerf 00:38:59 21,61
53 Mathilda Karlsson OK Rodhen 00:39:11 22,02
54 Rebecka Hylander Nyköpings OK 00:39:29 22,64
55 Amanda Johansson OK Dacke 00:39:31 22,71
61 Moa Gustafsson Uddevalla OK 00:40:10 24,05
62 Ellen Forsgren Forsa OK 00:40:17 24,29
64 Linnea Malmberg Stora Tuna OK 00:41:10 26,11
65 Maja Enges Leksands OK 00:41:23 26,55
66 Vanessa Fricker Stora Tuna OK 00:41:42 27,20
68 Linnéa Andersson Bredaryds SOK 00:42:54 29,68
69 Linnéa Hahne Insjöns IF OK 00:43:14 30,36
70 Kristin Olovsson Rehns BK 00:43:24 30,70
71 Sigrid Holmgren OK Renen 00:43:42 31,32
72 Amelie Ekström OK Kåre 00:43:43 31,36
75 Josefine Höög Hagaby GOIF 00:44:59 33,96
78 Lisa Elmblad Bredaryds SOK 00:45:33 35,13
79 Ellen Sarenmark Leksands OK 00:46:47 37,67
79 Aina Edgren Trollhättans SOK 00:46:47 37,67
82 Ida Sundström OK Renen 00:48:02 40,24
85 Hanna Östenberg Eksjö SOK 00:50:59 46,32
87 Emma Sundvall Järla Orientering 00:52:43 49,89
88 Nelly Carlsson OK Pan-Kristianstad 00:53:19 51,12
92 Clara Mannfolk Ulricehamns OK 01:03:20 71,75

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr