Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Borås 2015 Etapp 4/MTB-O 3 - D21 Kort

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Sara Helander Domnarvets GOIF 00:26:05 15,59
2 Stina Andreasson Gustavsbergs OK 00:26:39 17,20
3 Josefin Aronsson OK Tisaren 00:27:33 19,76
4 Camilla Engstrand Sävedalens AIK 00:27:39 20,05
9 Marie Spångmyr Leksands OK 00:29:12 24,46
10 Cecilia Bergander Eksjö SOK 00:29:23 24,98
11 Sara Johansson OK Linné 00:29:32 25,41
12 Annie Forsberg OK Ravinen 00:29:33 25,46
13 Anna Runesson OK Vivill 00:29:36 25,60
15 Charlotte Gustafsson Sävedalens AIK 00:30:04 26,93
16 Josephine Regnell Växjö OK 00:30:08 27,12
17 Josefin Hanning OK Löftan 00:30:14 27,40
18 Karin Lundberg Tullinge SK 00:30:18 27,59
19 Elin Woxlin Alfta-Ösa OK 00:30:22 27,78
20 Marie Ohlin OK Linné 00:30:35 28,40
22 Channa Lönne Tullinge SK 00:31:34 31,20
23 Sofia Killander Hästveda OK 00:31:41 31,53
24 Elisabet Halvarsson KFUM Örebro OK 00:31:48 31,86
25 Fanny Deckner Skarpnäcks OL 00:31:54 32,15
26 Malin Dahlström Tullinge SK 00:32:04 32,62
27 Sara Rensgard OK Renen 00:32:08 32,81
28 Marie Arnesson Galler OK Löftan 00:32:22 33,47
29 Åsa Järvholm FK Vittus 00:32:48 34,71
31 Christina Alneberg Strängnäs-Malmby OL 00:32:53 34,94
32 Carolina Råberg OK Landehof 00:33:15 35,99
33 Louise Johansson FK Vittus 00:33:26 36,51
34 Marie Tjärnberg Kovlands IF 00:34:06 38,41
35 Jennie Johansson Bredaryds SOK 00:35:07 41,30
37 Sofia Nilsson Umeå OK 00:35:55 43,58
41 Sarah-Jane Barrable OK Ravinen 00:36:24 44,95
42 Anna Wallerman IFK Göteborg 00:37:14 47,33
43 Elin Leijgård Gudhems IF 00:37:25 47,85
44 Matilda Jonsson Linköpings OK 00:37:26 47,90
44 Johanna Ivares OK Södertörn 00:37:26 47,90
46 Karin Kaill OK Alferna 00:37:39 48,51
48 Hanna Karlsson Stenungsunds OK 00:37:46 48,84
49 Lisa Andersson Ryda SK 00:37:57 49,37
50 Linda Eriksson OK Skärmen 00:38:13 50,13
52 Anna-Karin Nilsson Malungs OK Skogsmårdarna 00:38:23 50,60
53 Beatrice Huhta OK Måsen 00:38:38 51,31
54 Linnea Larsson Uddevalla OK 00:38:39 51,36
55 Caroline Lövhammer IFK Göteborg 00:39:03 52,50
57 Anna Rubbó Umedalens IF 00:39:19 53,26
58 Maja Andersson OK Orion 00:39:24 53,49
59 Stina Backlund Gudhems IF 00:39:30 53,78
61 Cecilia Widén FK Boken 00:39:39 54,21
63 Anna Sjöström Lunds OK 00:39:42 54,35
64 Agnes Nylin OK Tisaren 00:39:50 54,73
65 Johanna Willstrand Burseryds IF 00:39:51 54,78
66 Anna Lundkvist Kils OK 00:39:54 54,92
67 Lisa Mood Länna IF 00:40:04 55,39
70 Malin Sundqvist Tullinge SK 00:40:46 57,38
71 Susanne Johansson FK Vittus 00:40:51 57,62
73 Kristina Karlsson Långhundra IF 00:41:33 59,61
74 Tove Paavo OK Klemmingen 00:41:45 60,18
75 Sara Holmdell Göteborg-Majorna OK 00:42:17 61,70
76 Elsa Vilhelmsson Falköpings AIK OK 00:42:31 62,37
77 Jenny Vinblad Hagaby GOIF 00:42:32 62,41
81 Elin Karlsson Lycksele IF 00:43:53 66,26
81 Hanna Adolfsson OK Bävern 00:43:53 66,26
84 Hanna Kryh Malmö OK 00:44:49 68,91
86 Monica Olsson Uddevalla OK 00:44:51 69,01
88 Jenny Ekström Stenungsunds OK 00:45:03 69,58
90 Erika Berggren Tullinge SK 00:45:25 70,62
92 Linda Jinnemo Hjärnarps GH OL 00:47:35 76,79
93 Christine Rolander IF Hallby SOK 00:47:50 77,50
94 Emilie Larsson OK Kroppefjäll 00:47:56 77,78
95 Henny Samuelsson Centrum OK 00:48:55 80,58
96 Marie Jinnemo Hjärnarps GH OL 00:49:29 82,20
97 Emma Brenander SOK Viljan 00:49:34 82,43
98 Stina Brantheim Östersunds OK 00:50:36 85,37
99 Annie Lennartsson Skåneslättens OL 00:50:53 86,18
101 Ulrika Aspnäs Sidensjö IK 00:51:21 87,51
102 Wiviann Ottosson Malmö OK 00:51:36 88,22
103 Hanna Andrén OK Tisaren 00:51:46 88,69
104 Viktoria Olsson IF Hansa-Hoburg 00:52:03 89,50
105 Stina Anderjon Växjö OK 00:52:17 90,17
106 Sara Brantheim Östersunds OK 00:52:20 90,31
107 Nathalie Andersson Strängnäs-Malmby OL 00:52:42 91,35
108 Camilla Matanovic Västerviks OK 00:52:44 91,45
109 Frida Eriksson Lustens OK 00:53:39 94,06
111 Karin Öhman Linköpings OK 00:55:56 100,56
116 Erika Andersson Ulricehamns OK 01:01:14 115,64
117 Frida Andersson Ulricehamns OK 01:01:59 117,78
119 Tove Fransson Ärla IF 01:02:49 120,15
123 My Ottosson Västerbergslagens OL 01:15:36 156,53
Evelina Ekelund Malmö OK
Malin Persson Bottnaryds IF

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr