Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Borås 2015 Etapp 4/MTB-O 3 - D20

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Hanna Barkegren Stora Tuna OK 00:31:05 16,68
5 Melina Toven Stora Tuna OK 00:32:19 19,67
6 Fredrika von Essen OK Linné 00:32:23 19,83
7 Patricia Edgarsson OK Skogsfalken 00:32:28 20,03
9 Ulrika Toftered IF Rigor 00:33:15 21,93
11 Lina Fredriksson Korsnäs IF OK 00:33:33 22,66
15 Julia Adolfsson OK Kåre 00:34:47 25,65
17 Ellen Johnsson OK Nackhe 00:35:35 27,59
18 Linn Eriksson Ryda SK 00:35:42 27,87
19 Alice Törnlund OK Södertörn 00:36:03 28,72
21 Stina Larsson IF Hagen 00:36:45 30,41
22 Hanna Gustafsson OK Kåre 00:36:50 30,62
23 Stina Nero Mullsjö SOK 00:36:59 30,98
25 Sofia Sjögren OK Kullingshof 00:37:24 31,99
27 Elin Peterson Älvdalens IF OK 00:37:56 33,28
30 Nina Hallor OK Tisaren 00:38:45 35,26
32 Hanna Berglund OK Kåre 00:39:02 35,95
35 Åsa Ramberg Hallstahammars OK 00:39:46 37,73
36 Ebba Westerberg OK Kolmården 00:39:59 38,25
40 Malin Reichenberg Idefjordens SK 00:41:11 41,16
42 Sonja Palm HJS-Vansbro OK 00:41:22 41,60
45 Beata Larsson Rånäs OK 00:42:22 44,03
46 Martina Sallstedt OK Södertörn 00:42:29 44,31
50 Emelie Andersson Vänersborgs SK 00:42:55 45,36
51 Johanna Lindgren IF Hallby SOK 00:43:11 46,01
52 Sara Josarp FK Friskus-Varberg 00:43:15 46,17
53 Cherie Sjöblom Frölunda OL 00:43:41 47,22
54 Maria Lund Stenungsunds OK 00:43:45 47,38
56 Sara Magnusson OK Måsen 00:43:58 47,91
58 Minda Langmoen Kungälvs OK 00:45:04 50,57
59 Cecilia Boman Lustens OK 00:45:53 52,55
60 Ylva Paavo OK Klemmingen 00:46:17 53,52
61 Klara Holmgård Kils OK 00:46:19 53,60
63 Johanna Palm Nilsson Rehns BK 00:47:30 56,47
68 Boel Sundberg OK Södertörn 00:49:51 62,16
69 Fanny Rostö Rånäs OK 00:51:06 65,19
70 Lovisa Johansson Västerviks OK 00:51:12 65,44
72 Carolina Larsson Åmåls OK 00:51:46 66,81
73 Felicia Spångberg Lunds OK 00:53:31 71,05
75 Teresa Stafström Västerås SOK 00:54:44 74,00
79 Ebba Andrén Tibro OK 01:02:56 93,87
80 Sofia Helmertz Frölunda OL 01:14:23 121,62
Jenny Edgren Trollhättans SOK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF