Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Borås 2015 Etapp 4/MTB-O 3 - D45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Anette Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:24:12 14,22
2 Gunilla Svärd IF Thor 00:24:31 15,05
3 Tina Junegard Tullinge SK 00:26:12 19,50
4 Susanne Wiklund Björk Trollhättans SOK 00:26:23 19,98
5 Josefine Nordström OK Triangeln 00:26:45 20,95
6 Annika Ivarsson Linköpings OK 00:27:04 21,79
7 Cecilia Bratt OK Orion 00:27:28 22,84
8 Anna Samelius Visborgs OK 00:28:24 25,30
10 Annika Asketun OK Roxen 00:28:43 26,14
11 Anna Eriksson OK Landehof 00:28:48 26,36
12 Yvonne Andersson Tullinge SK 00:28:57 26,76
14 Carina Svensson Bredaryds SOK 00:29:06 27,15
15 Helena Gunnarsson IK Hakarpspojkarna 00:29:26 28,03
17 Agneta Eriksson OK Kolmården 00:29:42 28,74
18 Carina Gustafsson OK Gynge 00:29:47 28,96
19 Anna Ekbring Kexholms SK 00:30:10 29,97
20 Maria Junevik Leksands OK 00:30:23 30,54
21 Maria Ossiansson IK Hakarpspojkarna 00:30:26 30,67
22 Camilla Öhgren Sävedalens AIK 00:30:34 31,02
23 Annica Berggren OK Kolmården 00:30:37 31,16
24 Charlotta Giberg Hellas Orientering 00:30:52 31,82
25 Kerstin Imark Tullinge SK 00:30:53 31,86
26 Eva Pettersson OK Dacke 00:31:03 32,30
27 Anna-Karin Schmutz Leksands OK 00:31:05 32,39
28 Jenny Nyman Vänersborgs SK 00:31:40 33,93
33 Annika Sundström Västerås SOK 00:32:23 35,82
34 Anna Folkegård Strängnäs-Malmby OL 00:32:35 36,35
35 Marie Olsson Örkelljunga FK 00:32:48 36,92
36 Yvonne Franzén Almby IK 00:32:54 37,18
38 Inger Gunnarsson Västerås SOK 00:33:17 38,19
39 Lena Bjessmo Bromma-Vällingby SOK 00:33:30 38,77
42 Pia Lindholm Sundsvalls OK 00:33:48 39,56
43 Susanne Andersson OK Pan-Kristianstad 00:33:55 39,87
46 Lena Regnell Växjö OK 00:34:20 40,97
47 Carina Andersson FK Friskus-Varberg 00:34:27 41,27
50 Anna Backlund OK Södertörn 00:34:40 41,85
51 Åsa Jellvert Göteborg-Majorna OK 00:34:44 42,02
52 Lina Berggren Tullinge SK 00:34:45 42,07
53 Anna Nordin Sundsvalls OK 00:34:47 42,15
54 Karin Andersson IF Hagen 00:34:50 42,29
57 Ann Roller Järfälla OK 00:35:25 43,82
61 Lena Molin Boxholm-Mjölby OL 00:35:53 45,06
63 Lena Mases Stora Tuna OK 00:36:03 45,50
64 Laila Hallmén OK Tisaren 00:36:10 45,80
65 Anne-Marie Wigle Södertälje-Nykvarn OF 00:36:20 46,24
66 Camilla Johansson OK Stigen 00:36:30 46,68
68 Maria Cole Väsby OK 00:36:49 47,52
71 Katarina Rundström IFK Enskede 00:37:18 48,80
72 Pia Gustås OK Linné 00:37:24 49,06
73 Jeanette Jansson Guyancourt Orientation 78 00:37:33 49,46
76 Teija Leppinen IFK Lidingö SOK 00:37:59 50,60
77 Helena Karlsson Nässjö OK 00:38:11 51,13
78 Anette Sjöberg Gävle OK 00:38:13 51,22
79 Ulrika Nikolausson Svaide Roma SOK 00:38:21 51,57
81 Åsa Spik Leksands OK 00:38:46 52,67
82 Ingela Thoresson Andrarums IF 00:39:05 53,50
83 Annelie Alenius Boxholm-Mjölby OL 00:39:06 53,55
89 Susanne Söderholm Strängnäs-Malmby OL 00:40:01 55,97
90 Lena Gumaelius Waxholms OK 00:40:23 56,93
93 Marina Johansson OK Njudung 00:40:54 58,30
100 Nina Gumaelius Tibro OK 00:44:03 66,61
102 Berit Gummus IFK Mora OK 00:44:27 67,67
103 Karin Clarin IF Rigor 00:44:39 68,20
108 Karin Tidevall Skogsluffarnas OK 00:45:41 70,92
111 Katarina Bengtsson Säffle OK 00:46:29 73,03
112 Carina Thynell Lindelöw Härlövs IF 00:48:05 77,26
113 Anneli Zetterberg IK Uven 00:48:07 77,35
115 Anna Lund Surahammars SOK 00:49:09 80,07
117 Agneta Hallberg Hansson Jönköpings OK 00:49:37 81,30
118 Karin Stenebo Attunda OK 00:49:59 82,27
124 Åsa Ölwegård Sundbybergs IK 00:51:38 86,63
133 Carin Andersson Kexholms SK 00:56:04 98,33
135 Lena Hörberg IK Stern 00:56:51 100,40
137 Christina Johnsson OK Gynge 00:59:43 107,96
139 Katarina Vartia OK Löftan 01:00:05 108,93
Eva-Lena Hahne Insjöns IF OK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr