Svenska Orienteringsförbundet

Bahco Cup - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Arvid Björk Trollhättans SOK 00:11:17 75,48
2 Johan Mårtensson OK Skogsstjärnan 00:11:34 79,22
3 Hugo Mandinger Trollhättans SOK 00:12:02 85,36
4 Emil Axelsson Lerums SOK 00:12:20 89,32
5 Casper Skepp Sävedalens AIK 00:12:31 91,73
6 Lukas Larsson OK Skogshjortarna 00:13:15 101,39
7 Gabriel Öhgren Sävedalens AIK 00:13:43 107,54
8 Jakob Gunnarsson Lerums SOK 00:13:44 107,76
9 Nils Grimbeck Sävedalens AIK 00:14:43 120,72
10 Edvin Henrysson Tibro OK 00:14:44 120,93
11 Anton Carlsson IF Hagen 00:14:49 122,03
12 Oskar Dahlin IK Gandvik 00:14:51 122,47
13 Oscar Hasselberg Sävedalens AIK 00:15:17 128,18
14 Elias Thörnblad OK Flundrehof 00:15:18 128,40
15 Olle Andersson OK Skogsstjärnan 00:15:55 136,52
16 William Sturesson Lerums SOK 00:16:46 147,72
17 Jonas Olanders Lerums SOK 00:17:13 153,65
18 Simon Veltman OK Skogshjortarna 00:17:20 155,19
19 Lukas Andrén Tibro OK 00:17:22 155,63
20 Axel Nalbin Mullsjö SOK 00:17:25 156,29
21 Oliver Funk Lidköpings VSK 00:17:27 156,73
22 Lukas Magnerfelt Falköpings AIK OK 00:17:36 158,70
23 Gustav Lidman Tibro OK 00:17:48 161,34
24 Alfred Leon Trollhättans SOK 00:18:18 167,92
25 Simon Gårdsby Tolered-Utby Ol-klubb 00:18:20 168,36
26 Edvin Larsson Vänersborgs SK 00:18:28 170,12
27 Linus Ahlén IF Hagen 00:18:31 170,78
28 Arvid Öhrvall OK Skogshjortarna 00:18:34 171,44
29 Elmer Öhgren Karlsbyhedens IK 00:18:40 172,75
30 David Almen Vänersborgs SK 00:19:02 177,58
31 Kalle Inemyr Istrums SK 00:19:33 184,39
32 Linus Benjaminsson Lidköpings VSK 00:19:54 189,00
33 Niels Björk IF Hagen 00:20:28 196,47
34 Erik Delin Ryda SK 00:20:33 197,57
35 Morris Damgren OK Skogsstjärnan 00:20:56 202,62
36 Erik Bergsten Istrums SK 00:22:26 222,38
37 Simon Alfredsson Lerums SOK 00:22:46 226,77
39 Simon Hermansson Gudhems IF 00:24:17 246,75
40 Alfred Benerdal IF Hagen 00:24:39 251,58
41 Anton Astbäck Hjobygdens OK 00:25:51 267,39
42 Otto Wiberg Falköpings AIK OK 00:25:52 267,61
43 Linus Wiklander Lerums SOK 00:27:52 293,96
44 Christoffer Wall Mariestads FK 00:28:23 300,00
45 Edwin Hasselblad Lidköpings VSK 00:28:27 300,00
46 Oskar Josefsson Istrums SK 00:29:59 300,00
47 Jonathan Lindqvist IK Gandvik 00:37:26 300,00
48 Sebastian Goobar IF Hagen 00:39:55 300,00
Hampus Andersson Lidköpings VSK
Olle Melén Trollhättans SOK
Johan Hedman IF Hagen
Jacob Österman Vänersborgs SK
Jacob Johansson Lidköpings VSK
Jacob Hansson Vänersborgs SK
Edvin Millberg Hjobygdens OK

Annonser

Bagheera