Svenska Orienteringsförbundet

Bahco Cup - H10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Arvid Skepp Sävedalens AIK 00:09:48 222,86
2 Richard Rettig Tibro OK 00:13:03 300,00
3 Nils Melén Trollhättans SOK 00:13:07 300,00
4 Simon Bååth Sävedalens AIK 00:13:08 300,00
5 Joel Holmberg Ulricehamns OK 00:13:21 300,00
7 Simon Westh Mullsjö SOK 00:13:33 300,00
8 Isak Thörnblad OK Flundrehof 00:13:37 300,00
9 Julius Wiklund Falköpings AIK OK 00:14:11 300,00
10 Edvin Ockborn Trollhättans SOK 00:14:12 300,00
11 Axel Grimbeck Sävedalens AIK 00:14:13 300,00
12 Gunnar Fovaeus Sävedalens AIK 00:14:32 300,00
13 Axel Andersson OK Skogsstjärnan 00:14:33 300,00
14 Johan Eriksson OK Skogsvargarna 00:14:38 300,00
15 Felix Holmsten Främmestads IK 00:14:43 300,00
16 Erik Gullbrand IF Hagen 00:15:03 300,00
17 Robin Andersson Trollhättans SOK 00:15:46 300,00
18 Jacob Tegnér Lerums SOK 00:15:59 300,00
19 Emanuel Zitka Ulricehamns OK 00:16:13 300,00
20 Alfred Hallqvist Ulricehamns OK 00:16:28 300,00
21 Albin Appelgren Trollhättans SOK 00:16:42 300,00
22 Ludvig Karlsson Trollhättans SOK 00:17:13 300,00
23 William Eckerlid Falköpings AIK OK 00:17:20 300,00
24 Johan Andersson IK Gandvik 00:17:50 300,00
25 Valter Decorte Trollhättans SOK 00:17:59 300,00
26 Jonathan Herzig Istrums SK 00:18:03 300,00
27 Eskil Leon Trollhättans SOK 00:18:59 300,00
28 Simon Thörnblad OK Flundrehof 00:19:06 300,00
29 Kasper Vemdal Mullsjö SOK 00:19:18 300,00
30 Melvin Fredriksson Korsnäs IF OK 00:19:19 300,00
31 Adam Samuelsson Falköpings AIK OK 00:19:51 300,00
32 oscar hallqvist Vänersborgs SK 00:20:06 300,00
33 Robin Lindskog OK Klyftamo 00:20:28 300,00
34 Axel Håkansson Lidköpings VSK 00:20:35 300,00
35 Oscar Nystrand OK Klyftamo 00:20:44 300,00
36 Simon Magnerfelt Falköpings AIK OK 00:20:48 300,00
37 Tim Hevelius OK Skogsvargarna 00:20:56 300,00
38 Albin Lundkvist Falköpings AIK OK 00:21:01 300,00
39 Hugo Engblad Främmestads IK 00:21:50 300,00
40 Gabriel Lindeblad Trollhättans SOK 00:22:18 300,00
41 Viggo Tidquist Falköpings AIK OK 00:22:29 300,00
42 Liam Johansson IF Hagen 00:22:37 300,00
43 Emil Josefsson IK Gandvik 00:23:56 300,00
44 Vilmer Hasselblad Lidköpings VSK 00:25:16 300,00
45 Måns Wångdahl Trollhättans SOK 00:25:53 300,00
46 Oliver Hammar Falköpings AIK OK 00:26:35 300,00
47 Elis Lundkvist Falköpings AIK OK 00:26:52 300,00
48 Alexander Nilsson Lerums SOK 00:27:21 300,00
49 Gustav Andersson IF Hagen 00:28:15 300,00

Annonser

Bagheera