Svenska Orienteringsförbundet

25manna, medeldistans - H10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Victor Hansson OK Löftan 00:19:55 156,91
3 Johan Björck OK Älme 00:20:09 159,61
4 Arvid Skepp Sävedalens AIK 00:20:37 164,99
5 Isak Eskilsson IK Hakarpspojkarna 00:20:40 165,57
5 Tobias Johansson OK Löftan 00:20:40 165,57
7 Alfred Johansson OK Alehof 00:22:09 182,69
8 Karl Aderstedt Althoff Kungälvs OK 00:23:38 199,81
9 Marcus Lamm Frölunda OL 00:24:33 210,39
10 Dante Rangert Kungälvs OK 00:25:57 226,55
11 Simon Bååth Sävedalens AIK 00:26:03 227,70
12 Lowe Hammar FK Herkules 00:26:22 231,36
13 Johan Lindén Selånger SOK 00:27:31 244,63
14 Erik Nilsson OK Pan-Kristianstad 00:28:09 251,94
15 Ludvig Mikaelsson Tumba-Mälarhöjden OK 00:28:13 252,71
16 Tim Martner Frölunda OL 00:28:18 253,67
18 Filip Lindqvist Täby OK 00:29:01 261,95
19 Björn Renner OK Södertörn 00:29:03 262,33
20 Johan Berg OK Ravinen 00:29:29 267,33
21 Ludwig Andersson Andrarums IF 00:29:35 268,49
22 Olle Hallner Ockelbo OK 00:30:45 281,95
23 Hugo Lindskog OK Ravinen 00:31:52 294,84
24 Viktor Lundqvist Nybro OK 00:32:05 297,34
25 David Westfält Gotlands Bro OK 00:32:44 300,00
26 Albin Hugosson Lunds OK 00:32:55 300,00
29 Nils Engberg Härnösands OK 00:33:59 300,00
30 Axel Tenghagen Härlövs IF 00:34:43 300,00
31 Albin Andersson OK Torfinn 00:35:00 300,00
32 Erik Frankling IFK Lidingö SOK 00:38:15 300,00
33 Edvard Pettersson Gotlands Bro OK 00:39:28 300,00
34 Carl Öberg Gamleby OK 00:39:49 300,00
35 Martin Eriksson Väsby OK 00:40:29 300,00
36 Erik Byström OK Nolaskogsarna 00:41:46 300,00
36 Herman Funkquist IF Hansa-Hoburg 00:41:46 300,00
38 Elias Thunberg OK Vivill 00:41:54 300,00
39 Melwin Wildheim FK Friskus-Varberg 00:42:18 300,00
40 Elias Nordberg Göteborg-Majorna OK 00:43:16 300,00
41 William Oksvold OK Kåre 00:45:59 300,00
42 Kasper Ullberg Svaide Roma SOK 00:49:38 300,00
43 Anton Jonsson OK Tyr 00:53:27 300,00
44 Elias Söderlund Skogslöparna 00:57:18 300,00
45 Axel Ekberg Skattkärrs IF 00:57:43 300,00
46 Olof Levin Svaide Roma SOK 01:03:50 300,00
48 Jonatan Hälldal Skogslöparna 01:51:12 300,00
Oskar Ericsson Ronneby OK
Elias Nyqvist OK Landehof

Annonser

Bagheera