Svenska Orienteringsförbundet

O-Event E3 - ZOOrientering - D40

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Marina Axelsson Markbygdens OK 00:17:07 9,74
2 Susanne Andersson FK Göingarna 00:18:00 13,25
3 Annika Ivarsson Linköpings OK 00:18:07 13,71
4 Louise Göthfors Göteborg-Majorna OK 00:18:11 13,98
5 Johanna Asp IFK Göteborg 00:18:21 14,64
6 Cecilia Groth Kungälvs OK 00:19:25 18,88
7 Marina Johansson OK Njudung 00:19:41 19,94
8 Louise Axelsson FK Göingarna 00:20:03 21,39
9 Angelica Brandqvist Tibro OK 00:20:05 21,53
10 Anna Lövgärd OK Alehof 00:20:19 22,45
11 Mia Eronn Linköpings OK 00:20:33 23,38
12 Carin Rosjö Jönköpings OK 00:20:34 23,45
13 Cecilia Flakberg IFK Göteborg 00:20:44 24,11
14 Annika Bengtsson OK Alehof 00:21:15 26,16
15 Anna Olin IK Hakarpspojkarna 00:21:18 26,36
16 Liselott Roth Linköpings OK 00:21:34 27,42
17 Jenny Lind Öhgren Karlsbyhedens IK 00:21:43 28,02
18 Sofia Karlsson OK Landehof 00:21:46 28,21
19 Helena Blomqvist Markbygdens OK 00:22:07 29,61
20 Annika Bechtel FK Friskus-Varberg 00:22:44 32,06
22 Ann-Sofi Hermansson Kungälvs OK 00:23:07 33,58
23 Anna Rönnborg IK Uven 00:23:17 34,24
24 Ulrika Granfors IF Rigor 00:23:38 35,63
25 Madeleine Johansson OK Skogshjortarna 00:23:40 35,76
26 Marie Anebreid Tidaholm SOK Sisu 00:24:04 37,35
26 Annica Berglund Ulricehamns OK 00:24:04 37,35
28 Malin Brorson OK Nackhe 00:24:06 37,49
29 Ulrika Råberg OK Tyr 00:24:20 38,41
30 Karin Althoff Kungälvs OK 00:24:23 38,61
31 Liselott Nordgren OK Kåre 00:24:24 38,68
32 Annika Ljungberg Degerfors OK 00:24:26 38,81
33 Tanja Dalheimer IK Vikings OK 00:24:27 38,88
34 Siv Olsson OK Kroppefjäll 00:24:30 39,07
34 Sofia Hasler Surahammars SOK 00:24:30 39,07
36 Pernilla Karlsson OK Landehof 00:24:44 40,00
37 Gunilla Carlsson IK Trenne Ullared 00:24:46 40,13
38 Carina Thynell Lindelöw Härlövs IF 00:25:00 41,06
39 Catarina Harden FK Boken 00:25:14 41,99
40 Suzanne Qvist Andrarums IF 00:25:16 42,12
41 Erika Rask Kungälvs OK 00:25:29 42,98
42 Åsa Carlström IK Hakarpspojkarna 00:25:36 43,44
43 Malin Classon OK Stigen 00:25:46 44,11
44 Sabina Mårtensson IK Trenne Ullared 00:25:58 44,90
45 Mari Kraft IK Uven 00:26:31 47,09
46 Malin Johansson FK Friskus-Varberg 00:26:40 47,68
47 Anna-Karin Ryberg OK Klyftamo 00:26:54 48,61
48 Ingela Andersson OK Orion 00:27:55 52,65
49 Anna Borensved Emmaboda Verda OK 00:28:25 54,64
50 Maria Turesson Härlövs IF 00:29:57 60,73
51 Anna Ericsson Ronneby OK 00:30:16 61,99
52 Marie Fransson Ronneby OK 00:31:12 65,69
53 Åsa Carlsson OK Hällen 00:31:37 67,35
54 Maria Broström OK Denseln 00:34:38 79,33
55 Mona Lundin Katrineholms OK 00:41:05 104,96
Camilla Weihart OK Orinto

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF