Svenska Orienteringsförbundet

O-Event E3 - ZOOrientering - D45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Camilla Öhgren Sävedalens AIK 00:16:35 13,48
3 Jeanette Sigenstam Markbygdens OK 00:17:00 15,29
5 Helena Eriksson Eds SK 00:17:30 17,45
6 Maria Lillieström OK Roxen 00:18:18 20,91
7 Camilla Holmqvist OK Stigen 00:18:19 20,98
8 Maria Junevik Leksands OK 00:18:21 21,13
9 Ingela Thoresson Andrarums IF 00:18:32 21,92
10 Maria Bogren IF Hagen 00:18:52 23,36
11 Anna Abrahamsson Mölndal Outdoor IF 00:19:01 24,01
12 Christina Halvarsson OK Kroppefjäll 00:19:06 24,37
13 Lotta Jungåker Korsnäs IF OK 00:19:13 24,88
14 Ann-Kristin Jansson Hjobygdens OK 00:19:30 26,10
15 Lena Petrisi Västerbergslagens OL 00:19:34 26,39
16 Karin Andersson IF Hagen 00:19:51 27,62
18 Erika Asp Mölndal Outdoor IF 00:20:07 28,77
19 Kristina Fors OK Grip 00:20:13 29,20
20 Annika Josefsson OK Dacke 00:20:27 30,21
21 Anna Lundh Surahammars SOK 00:20:41 31,22
22 Carina Andersson FK Friskus-Varberg 00:20:44 31,44
23 Eva-Lena Jonsson Nyköpings OK 00:20:54 32,16
24 Anna Von Krusenstierna OK Kåre 00:20:55 32,23
26 Helen Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb 00:21:06 33,02
27 Karin Freyland SOK Aneby 00:21:10 33,31
29 Eva Nilsson Kungälvs OK 00:21:14 33,60
30 Åsa Ericsson Lunds OK 00:22:02 37,06
31 Anne Lindell Kalmar OK 00:22:03 37,13
31 Carina Aronsson Hässleholms OK 00:22:03 37,13
33 Annika Ohlsson Ärla IF 00:22:35 39,44
34 Anna Ek Södertälje-Nykvarn OF 00:22:45 40,16
35 Annelie Johansson OK Skärmen 00:23:46 44,56
37 Lena Thuresson Burseryds IF 00:24:12 46,44
37 Ewa Holmberg IF Hagen 00:24:12 46,44
39 Malin Alfredsson Lerums SOK 00:24:17 46,80
40 Pia Brag-Jonsson IK Gandvik 00:24:20 47,01
41 Heléne Svensson Kristinehamns OK 00:24:31 47,81
42 Monika Hjellström Gränna-Bygdens OK 00:24:42 48,60
43 Karin Olofsson Linköpings OK 00:24:52 49,32
44 Susanne W Karlsson Härlövs IF 00:25:13 50,83
45 Helena Stensöta Frölunda OL 00:25:50 53,50
46 Eva Thorsell Hansson OK Djerf 00:26:11 55,02
47 Agnetha LeClaire FK Herkules 00:27:02 58,69
48 Nina Limbäck Västerås SOK 00:27:41 61,51
49 Johanna Wallinder Göteborg-Majorna OK 00:28:29 64,97
Karin Torstensson Falköpings AIK OK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF