Svenska Orienteringsförbundet

Hallands 3-dagars Etapp 1, medel - H21 Lång

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Johan Runesson Göteborg-Majorna OK 00:34:03 1,37
2 Jonas Leandersson Södertälje-Nykvarn OF 00:34:33 2,47
3 Marcus Millegård Halden SK 00:35:51 5,32
4 Jens Wängdahl Nyköpings OK 00:37:21 8,60
5 Rickard Börjesson Vänersborgs SK 00:37:33 9,04
6 Anders Hedberg Göteborg-Majorna OK 00:37:45 9,48
7 Erik Classon OK Orinto 00:37:52 9,74
8 Johan Strand Göteborg-Majorna OK 00:38:06 10,25
9 Oskar Svärd Malungs OK Skogsmårdarna 00:38:19 10,72
10 Martin Larsson Hestra IF 00:38:22 10,83
11 Philip Persson OK Orion 00:38:49 11,82
12 Rickard Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF 00:39:17 12,84
13 Isak Bergman OK Skogsfalken 00:39:49 14,01
14 Christoffer Schönning Järfälla OK 00:40:16 15,00
14 Tobias Ahnoff Göteborg-Majorna OK 00:40:16 15,00
16 Mikael Andersson Stora Tuna OK 00:40:18 15,07
17 Jonas Merz OK Tisaren 00:40:52 16,31
18 Håkan Öhlund IK Hakarpspojkarna 00:40:57 16,49
19 Jesper Sjögren OK Kullingshof 00:41:53 18,54
20 Fabian Wennerberg Varegg Fleridrett 00:42:15 19,34
21 Gustaf Wennerberg OK Pan-Kristianstad 00:43:49 22,78
22 John Persson IFK Göteborg 00:44:02 23,25
23 Daniel Netz IFK Göteborg 00:44:13 23,65
24 Joakim Axelsson Trollhättans SOK 00:44:29 24,24
25 Andreas Bjärkmar Sävedalens AIK 00:44:56 25,22
26 John Kumlin IK Ymer 00:45:05 25,55
27 Stefan Ring OK Löftan 00:45:06 25,59
28 Conny Rantzow Hestra IF 00:45:29 26,43
29 Fredrik Noborn IFK Göteborg 00:45:37 26,72
30 Johan Persson Hagaby GOIF 00:45:55 27,38
31 Eric Hansson IK Hakarpspojkarna 00:45:59 27,52
32 Rickard Svensson Västerås SOK 00:46:07 27,82
33 Joakim Antonsson OK Löftan 00:46:14 28,07
34 Per Mårtensson OK Ravinen 00:47:06 29,97
35 Johan Olsson Hjobygdens OK 00:48:51 33,81
36 Håkan Andersson Halmstad OK 00:49:10 34,50
37 Johan Sandlund OK Njudung 00:49:36 35,45
38 Pontus Johansson OK Linné 00:49:48 35,89
39 Jonatan Andersson Falkenbergs OK 00:50:04 36,47
40 Andreas Nilsson Markaryds FK 00:50:31 37,46
41 Peder Hallberg IK Ymer 00:50:34 37,57
42 Johan Antonsson OK Löftan 00:58:38 55,25
Andreas Schönning Järfälla OK
Viktor Stensson Göteborg-Majorna OK
Niklas Karlsson Växjö OK
Egil Edvardsen Göteborg-Majorna OK

Annonser