Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, lång, med Stigsökarträffen - W21 Elit1

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Emma Klingenberg Järla Orientering 01:36:23 2,20
2 Tanja Ryabkina Hellas Orientering 01:36:51 2,49
3 Emma Johansson Domnarvets GOIF 01:37:01 2,59
5 Sara Hagström Falköpings AIK OK 01:37:42 3,02
7 Anna Bachman IFK Lidingö SOK 01:38:16 3,38
8 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 01:38:37 3,60
10 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 01:39:38 4,24
12 Helena Karlsson IFK Lidingö SOK 01:40:04 4,51
13 Karolin Ohlsson Järla Orientering 01:40:24 4,72
14 Julia Gross Stora Tuna OK 01:40:37 4,85
15 Kirsi Nurmi IFK Göteborg 01:41:13 5,23
16 Nadiya Volynska OK Orion 01:42:28 6,01
18 Johanna Lönnkvist Tullinge SK 01:43:54 6,91
19 Sarina Jenzer IFK Lidingö SOK 01:44:11 7,09
20 Sara Eskilsson Alfta-Ösa OK 01:45:28 7,89
21 Fredrika Vångell Linköpings OK 01:46:53 8,78
22 Galina Vinogradova Alfta-Ösa OK 01:46:56 8,81
23 Nicole Ljungdahl OK Pan-Kristianstad 01:49:15 10,27
25 Alice Hugosson IFK Lidingö SOK 01:49:47 10,60
26 Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna 01:49:53 10,67
27 Jana Knapová Södertälje-Nykvarn OF 01:50:16 10,91
28 Inga Kazlauskaite OK Linné 01:50:18 10,93
29 Anna Närhi IFK Göteborg 01:50:37 11,13
30 Viktoria Ernstsson Göteborg-Majorna OK 01:51:05 11,42
31 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 01:51:08 11,45
32 Kristine Berglia Göteborg-Majorna OK 01:51:11 11,48
33 Maria Magnusson Sävedalens AIK 01:51:26 11,64
36 Paulina Faron OK Orion 01:52:09 12,09
38 Josefin Tjernlund OK Vilse 87 01:53:32 12,95
40 Johanna Bergman Sundsvalls OK 01:54:17 13,43
41 Emma Bergman Göteborg-Majorna OK 01:54:23 13,49
42 Alva Olsson Linköpings OK 01:54:51 13,78
43 Frida Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 01:55:36 14,25
45 Anna Wallin Göteborg-Majorna OK 01:55:43 14,32
46 Frida Nero Göteborg-Majorna OK 01:57:14 15,28
47 Helene Söderlund IFK Mora OK 01:57:26 15,40
48 Lovisa Persson OK Tisaren 01:57:51 15,66
49 Jolanta Kolosinska OK Skogsfalken 01:59:01 16,39
50 Jennie Andersson Halden SK 01:59:05 16,44
51 Rebecka Nylin OK Tisaren 01:59:16 16,55
52 Louise Markstedt OK Södertörn 01:59:40 16,80
53 Christina Lövald Hellberg Täby OK 01:59:58 16,99
54 Daria Lajn OK Orion 02:00:42 17,45
55 Kristin Hylander Nyköpings OK 02:01:18 17,83
56 Linda Take OK Tyr 02:02:03 18,30
57 Liga Valdmane Rehns BK 02:02:31 18,59
58 Olena Pitirimova OK Orion 02:03:24 19,14
58 Ellinor Tjernlund OK Vilse 87 02:03:24 19,14
60 Emma Andersson Sävedalens AIK 02:04:00 19,52
61 Lovisa Hansson Hestra IF 02:04:23 19,76
62 Evgeniya Ryapolova IFK Mora OK 02:08:27 22,31
63 Annika Björk OK Linné 02:08:44 22,49
64 Maja Pettersson OK Dacke 02:12:55 25,11
65 Nicole Scalet Linköpings OK 02:16:59 27,66
67 Anna Maria Roubert Växjö OK 02:17:55 28,25
68 Matleena Boström IFK Lidingö SOK 02:18:55 28,88
70 Sarah-Jane Barrable OK Ravinen 02:24:01 32,08
Michala Guizzardi Eksjö SOK
Susen Lösch Ärla IF
Agnes Leo Göteborg-Majorna OK
Moa Enmark Göteborg-Majorna OK
Lovisa Adolfsson OK Denseln

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF