Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, lång, med Stigsökarträffen - D18 Elit1

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Amanda Berggren Tullinge SK 01:18:18 6,65
3 Klara Yngvesson Umeå OK 01:22:50 10,41
4 Tone Albrektsson OK Ravinen 01:23:02 10,57
5 Emma Hagrot Täby OK 01:23:19 10,81
6 Klara Djerf Lerums SOK 01:23:58 11,35
7 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna 01:24:20 11,65
8 Tove Rönnbäck Visborgs OK 01:25:02 12,23
9 Elin Granstedt IK Hakarpspojkarna 01:25:11 12,36
10 Myrra Carlsson OK Orion 01:25:12 12,37
11 Emma Djerf Lerums SOK 01:25:28 12,59
12 Anna Dahlgren-Rosén Järla Orientering 01:25:56 12,98
13 Linnéa Golsäter Eksjö SOK 01:26:27 13,41
14 Elvira Björklund Trollhättans SOK 01:26:42 13,61
15 Sanna Fast Eksjö SOK 01:27:42 14,44
16 Erica Edman Leksands OK 01:28:18 14,94
17 Lisa Johansson OK Tranan 01:28:27 15,07
18 Elin Pettersson IFK Göteborg 01:29:19 15,78
19 Emma Nilsson OK Tranan 01:29:20 15,80
20 Sophia Björnlinger IK Hakarpspojkarna 01:29:21 15,81
21 Hanna Hänström Täby OK 01:30:04 16,41
22 Sara Kindlund OK Tranan 01:30:20 16,63
23 Emma Helmersson Västerås SOK 01:31:14 17,37
25 Annie Önsten IK Hakarpspojkarna 01:31:49 17,86
27 Tova Olsson IK Hakarpspojkarna 01:33:02 18,87
28 Mirjam Dalén Sala OK 01:33:11 18,99
30 Hanna Åberg OK Landehof 01:33:49 19,51
31 Hanna Hugosson Sundsvalls OK 01:34:02 19,69
32 Johanna Hagström Falköpings AIK OK 01:34:25 20,01
33 Alice Axelsson IK Hakarpspojkarna 01:34:56 20,44
34 Stina Nordin Sundsvalls OK 01:34:59 20,48
35 Amelia Skalberg Bredaryds SOK 01:35:08 20,61
36 Emma Bengtsson Årsunda IF 01:35:34 20,97
37 Matilda Eriksson Västerbergslagens OL 01:36:13 21,50
38 Line Cederberg Vänersborgs SK 01:36:16 21,55
39 Elvira Sellgren Göteborg-Majorna OK 01:36:18 21,57
40 Lovisa Martinsson OK Tyr 01:36:22 21,63
41 Märta Ransjö Zander OK Tyr 01:36:28 21,71
42 Lova Eveborn OK Roxen 01:38:32 23,42
43 Saga Backteman Lerums SOK 01:38:46 23,62
44 Elin Ransjö Zander OK Tyr 01:39:11 23,96
45 Klara Axelsson Markbygdens OK 01:39:15 24,02
46 Agnes Lundqvist Järfälla OK 01:39:22 24,12
47 Moa Hansson Bredaryds SOK 01:39:27 24,18
48 Frida Junegard Tullinge SK 01:41:52 26,19
49 Ronja Björklund Bjursås OK 01:44:32 28,40
50 Kajsa Johansson Jönköpings OK 01:45:18 29,03
51 Elin Lundqvist Nybro OK 01:45:30 29,20
52 Amanda Rangert IK Hakarpspojkarna 01:45:59 29,60
53 Jonna Fors OK Grip 01:46:18 29,86
54 Lina Pålsson Kungälvs OK 01:46:40 30,17
55 Elsa Andersson Bredaryds SOK 01:47:49 31,12
56 Erika Duhlbo IFK Mora OK 01:48:40 31,83
57 Agnes Westerberg Trollhättans SOK 01:49:19 32,36
58 Kajsa Mattsson OK Kåre 01:50:23 33,25
59 Carolina Olsson Älvdalens IF OK 01:50:31 33,36
60 Johanna Henriksson Ärla IF 01:51:54 34,51
61 Erica Eriksson Hjärnarps GH OL 01:52:49 35,27
62 Lovisa Torstensson Emmaboda Verda OK 01:57:26 39,09
63 Astrid Simonsson Sundbybergs IK 02:23:54 61,04
Gabriella S Bergander Eksjö SOK
Jonna Jungåker Korsnäs IF OK
Emelie Karlsson OK Landehof
Vilma Blennow Falköpings AIK OK
Vilma Persson OK Skogsfalken
Rebecca Waldenfjord Järfälla OK
Maria Eriksson Eds SK
Sandra Näslund Västerås SOK
Anna Karlström OK Linné

Annonser

OOCup 2022