Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, medel, med Ändå Något - W21 Elit1

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Helena Jansson Leksands OK 00:37:08 -0,73
4 Emma Klingenberg Järla Orientering 00:41:14 5,63
5 Anna Bachman IFK Lidingö SOK 00:42:16 7,23
8 Sara Hagström Falköpings AIK OK 00:43:30 9,14
9 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 00:43:41 9,42
10 Nadiya Volynska OK Orion 00:43:59 9,89
11 Maria Magnusson Sävedalens AIK 00:44:37 10,87
12 Karolin Ohlsson Järla Orientering 00:44:51 11,23
13 Tanja Ryabkina Hellas Orientering 00:45:00 11,46
14 Julia Gross Stora Tuna OK 00:45:11 11,75
15 Helena Karlsson IFK Lidingö SOK 00:45:17 11,90
17 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 00:45:39 12,47
18 Viktoria Ernstsson Göteborg-Majorna OK 00:45:51 12,78
19 Lilian Forsgren OK Tisaren 00:45:53 12,83
20 Jana Knapová Södertälje-Nykvarn OF 00:46:53 14,38
22 Sarina Jenzer IFK Lidingö SOK 00:47:09 14,79
23 Frida Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:47:43 15,67
24 Louise Markstedt OK Södertörn 00:47:49 15,83
25 Olga Panchenko IFK Mora OK 00:47:55 15,98
27 Fredrika Vångell Linköpings OK 00:48:57 17,58
29 Inga Kazlauskaite OK Linné 00:50:05 19,34
30 Frida Brogren Kungälvs OK 00:50:27 19,91
31 Anna Wallin Göteborg-Majorna OK 00:50:33 20,06
32 Frida Nero Göteborg-Majorna OK 00:51:37 21,71
33 Galina Vinogradova Alfta-Ösa OK 00:51:57 22,23
34 Liga Valdmane Rehns BK 00:52:03 22,39
35 Christina Lövald Hellberg Täby OK 00:52:19 22,80
36 Ellinor Tjernlund OK Vilse 87 00:52:22 22,88
37 Therese Klintberg Eksjö SOK 00:52:30 23,08
38 Kristine Berglia Göteborg-Majorna OK 00:52:32 23,13
39 Johanna Lönnkvist Tullinge SK 00:52:34 23,19
40 Susen Lösch Ärla IF 00:53:04 23,96
41 Emma Bergman Göteborg-Majorna OK 00:53:09 24,09
43 Annika Björk OK Linné 00:53:37 24,81
44 Hanna Palm IK Hakarpspojkarna 00:53:38 24,84
45 Amilia Björklund Sävedalens AIK 00:53:42 24,94
46 Kirsi Nurmi IFK Göteborg 00:53:51 25,17
47 Lovisa Persson OK Tisaren 00:54:12 25,72
48 Sara Eskilsson Alfta-Ösa OK 00:54:46 26,60
49 Paulina Faron OK Orion 00:54:54 26,80
50 Johanna Bergman Sundsvalls OK 00:55:06 27,11
51 Michala Guizzardi Eksjö SOK 00:55:21 27,50
52 Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna 00:55:32 27,78
53 Rebecka Nylin OK Tisaren 00:56:23 29,10
54 Alva Olsson Linköpings OK 00:56:53 29,87
55 Helena Markstedt OK Södertörn 00:57:15 30,44
56 Kristin Hylander Nyköpings OK 00:57:26 30,73
57 Olena Pitirimova OK Orion 00:57:29 30,80
58 Josefin Tjernlund OK Vilse 87 00:57:39 31,06
59 Daria Lajn OK Orion 00:57:41 31,11
60 Lisa Risby OK Kåre 00:59:38 34,14
62 Amanda Holmgren Vittjärvs IK 01:00:05 34,83
63 Annika Carlberg Sundsvalls OK 01:00:06 34,86
64 Linda Take OK Tyr 01:00:13 35,04
65 Jannie Hagård OK Pan-Kristianstad 01:00:33 35,56
66 Josefin Andersson Markbygdens OK 01:00:58 36,20
67 Lovisa Hansson Hestra IF 01:02:23 38,40
68 Nicole Scalet Linköpings OK 01:04:02 40,95
69 Matleena Boström IFK Lidingö SOK 01:04:37 41,86
70 Elin Högstrand Markbygdens OK 01:04:44 42,04
72 Sofie Gustavsson OK Tyr 01:13:12 55,16
73 Lovisa Onsbring Gustafson Ärla IF 01:17:25 61,69
Malin Leandersson OK Tyr
Ida Dalhammer OK Roxen

Annonser

OOCup 2022