Svenska Orienteringsförbundet

NAIS-träffen, medel - H14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Viktor Svensk Stora Tuna OK 00:21:35 27,56
2 Arvid Westerberg OK Kolmården 00:22:37 32,38
3 Viktor Waernqvist NAIS Orienteringsklubb 00:22:40 32,62
4 Philip Carlsson Nyköpings OK 00:23:25 36,12
5 Fredrik Glännefors Söders-Tyresö 00:23:42 37,44
6 Trevor Bransome Skogsluffarnas OK 00:24:38 41,79
7 Emanuel Herberthson Linköpings OK 00:24:53 42,96
8 Olof Ljunggren Linköpings OK 00:25:23 45,29
9 Simon Johansson OK Kolmården 00:25:41 46,69
10 Albin Toll OK Njudung 00:27:10 53,61
11 Albin Falk Nyköpings OK 00:29:26 64,18
12 Jakob Tellsén OK Roxen 00:31:07 72,03
13 Fredrik Junevik Leksands OK 00:31:08 72,11
14 Isak Anängen Nyköpings OK 00:31:15 72,65
15 Simon Frisk Gustavsbergs OK 00:31:27 73,59
16 Karl Lundin Katrineholms OK 00:31:38 74,44
17 Valter Pettersson OK Tisaren 00:32:35 78,87
18 Ludvig Classon NAIS Orienteringsklubb 00:33:23 82,60
19 Joel Ernstsson Finspångs SOK 00:33:32 83,30
20 Karl Grywenz OK Linné 00:33:57 85,25
21 Melker Lundin Katrineholms OK 00:34:39 88,51
22 Adrian Siira OK Motala 00:35:09 90,85
23 Assar Johansson GOIF Tjalve 00:37:24 101,34
24 Johan Alpberg Almby IK 00:38:42 107,40
25 Malte Eveborn OK Roxen 00:39:04 109,11
26 Mattis Nilsson NAIS Orienteringsklubb 00:39:11 109,66
27 Albin Eronn Linköpings OK 00:39:45 112,30
28 Tobias Sjöstedt OK Måsen 00:40:52 117,51
29 Fabian Vallerius Gamleby OK 00:41:03 118,37
30 Oskar Karlsson Målilla OK 00:45:12 137,72
31 Samuel Camarda Tjällmo-Godegårds OK 00:52:16 170,69
32 Hampus Wikner OK Österåker 00:55:08 184,06
33 Duncan Robertson Svaide Roma SOK 00:55:36 186,23
34 Fabian Mellberg Svaide Roma SOK 00:57:17 194,09
35 Philip Forngren Vallentuna-Össeby OL 01:03:01 220,83
36 Albin Alfredsson OK Roxen 01:09:30 251,07
Elias Tidevall Skogsluffarnas OK
Joar Hertin Västerviks OK
Leo Johansson OK Kolmården

Annonser

Bagheera